Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martenser

DOM gaz czy ekogroszek?

Polecane posty

Gość roromka
U nas domek jest opalany jest właśnie ekogroszkiem, który pozyskujemy od lokalnego dostawcy. Nie narzekamy, bo jest zrobione porządne ocieplenie i jest dobry piec z podajnikiem -http://kolton.pl/work/kociol-na-pellet-pellmax – kocioł jest wydajny, dobrze się sprawuje. No i nie trzeba dokładać co dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddww
Energoret to ekogroszek który mogę polecić każdemu posiadającemu piec retortowy. Jest to naprawdę dobre i sprawdzone paliwo. Możesz o nim poczytać na www.energoret.pl . Poleciłem go wszystkim moim znajomym, i jak do tej pory nikt nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem o wiele lepiej sprawdzi się ekogroszek, sam posiadam domek ok 100 m2 i wychodzi bardzo ekonomicznie. Ekogroszek w niskiej cenie zamawiam z http://weglosmyk.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekk22
Panie Andrzeju a jaki jest koszt Waszego pelletu za 1 t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postawilabym naTwoim miejscu ekogroszek, mysle ze wyjdziesz na tym lepiej. My mamy i jestesmy zadowoloni, z gazowego zadowoleni nie bylismy. tutaj masz tez sklep z weglem dla porownania cen: www.multiwegiel.pl/ - moge potwierdzic wysoka jakosc produktow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenawarsz
Panie Andrzeju czy kupując większą ilość państwa produktu na raz można liczyć na jakieś zniżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akosz
Czy zamawiając W sklepie internetowym Stelmetu , płatności można dokonać przy odbiorze czy konieczna jest przedpłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akosz umożliwiamy jedynie płatność z góry za zamówiony pellet. Nie ma możliwości zapłaty przy odbiorze. Pozdrawiam Andrzej Wysocki eRzecznik pelletów Stelmet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kocioł na ekogroszek i myślę, że to bardzo dobry wybór. Kupowałam go w http://www.ekogroszekcentrum.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony z tego, jak się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ogrzewanie gazowe. Zakupiłem kocioł w http://kes.net.pl/kotly-piece/ i uważam, że sprawdza się bardzo dobrze. Jestem z niego naprawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie ekogroszek. Ja mam piec w ktorym mogę palić i ekogroszkiem i pelletem z Piecbuda ( www.piecbud.net.pl ) i czasami wymieniam, ale to bardzije opłacalne niż gaz według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że teraz świetna pora, by spamować o ogrzewaniu, Muśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wybrałbym ekogroszek. Używam go już od kilku lat i jestem mega zadowolony. Jeśli chodzi o firmę od której zamawiam ekogroszek to wybrałem www.weglosmyk.pl/ ze względu na cenę i jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój dom (150m2) ogrzewam piecem na węgiel. Mam go ustawionego pod konkretny ekogroszek Hanysek od dostawcy Kuppanwyngiel i mam super ekonomiczne ogrzewanie dzięki temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAleksa1
Witam jak dla mnie to jasne, ze ekogroszek http://www.sodap.pl/eko-groszek.html jednak jest to zajedzie brudne i upierdliwe. ale tanie ja mam 350 m dom i ogrzewam go za 4 tys zł temperatura 25 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak najbardziej ekogroszek. Gaz kosztuje krocie po prostu. W dobry ekogroszek się zainwestuje i naprawdę jest i wygodnie, i taniej. Polecam sprawdzić chociażby ekoSilesian (polski węgiel dystrybucja) - u nas sprawdza się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamko
A ja polecam pellet z uwagi na aspekt środowiskowy a także dobrą wydajność i korzystną cenę. W tym ostatnim względzie odwiedzić stronę www.epellety.pl z której można kupić bezpośrednio pellet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianas
Robie do późna i zastanawiam sie czy na taki dowóz mozna sie umówić na konkretną godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianas - wszystko zależy od kuriera. Zamawiając pellet przez stronę https://epellety.pl warto w formularzu zamówienia zostawić numer telefonu dla kuriera i ewentualnie telefonicznie uzgodnić godzinę dostawy. Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarsoon
Ze swojej strony mogę polecić Ci hurtownię opału KGM, która ma w ofercie węgiel i ekogroszek o wysokiej wartości opałowej oraz generujący niewielkie ilości popiołu, a to wszystko dzięki odpowiedniemu przygotowaniu materiału, wysuszeniu oraz temu, że pochodzi on z naszym polskich kopalń. Z terminem dostawy nie ma u Nich problemów, a nawet jeżeli się trochę przesunie to na taką jakość opału zdecydowanie warto poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiririri
jak się potem taki pellet przechowuje? bo wiem ze jesli zamoknie to potem bedzie się słąbo palił, zwykła kotłownia wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wiririri, pellet należy przechowywać przede wszystkim w miejscu wolnym od wilgoci, najlepiej w hermetycznych workach i na palecie. Dzięki temu można uniknąć jego zawilgocenia, a w konsekwencji utraty wartości kalorycznej. Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitkaas
Zdecydowanie pellet, wg mnie najlepszy wybór no i jest ekologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainteresowałam się pelletem z racji że nie mam dostępu do do gazu ziemnego i sprawa wygląda łatwiej niz myślałam ponieważ cena jest przystępna jak i dostęp bardzo łatwy jest na każdym składzie jak i w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam piec na ekogroszek i bardzo sobie chwalę taki rodzaj ogrzewania. W zeszłym roku wymieniałem piec własnie na ekogroszek bo wcześniej mieliśmy piec węglowy i takie rozwiązanie dla mnie jest idealne. Ni emusze schodzić do pieca bo teraz piec sam sobie dozuję ekogroszek z podajnika . Ekogroszek dobrej klasy kupuje w hurtowni www.ekogroszekcentrum.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podsyłam DARMOWĄ infolinię - ludzie udzielają info jak wymienic piec, skad wziąc kasę, jakie gminy dają dotację, jakie piece są do wyboru lub inne systemy ogrzewania. http://swiatoze.pl/wymienpiec/ DARMOWO! wsparcie akcji informacyjnej dla gmin i mieszkańców, którzy chcą się pozbyć smogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×