Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slim victim

zobaczcie ten tyłek

Polecane posty

Gość slim victim

myslicie, że ćwiczeniami i dietą można go jeszcze odchudzić i ukształtować? Czy tylko chirurg wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała łobuziara
mam taki sam ale biore sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim victim
a ile ważysz, jaki wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggfdfffdddd6655
jak mozna miec taki tylek??? Boże dziekuje za moje cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim victim
no niektórzy mają i to nawet gorsze dupki, ale najwazniejsze, żeby coś z tym zrobić. Czy same ćwiczenia+dieta coś tu zdziałają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalny tylek
tylko musisz wg mnie troszke schudnąc i tyle i bedzie ok. cellulitu wielkiego nie masz wiec nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggfdfffdddd6655
no to wspolczuje wam i trzymam kciuki, nie wyobrazam sobie miec takiego ciala jak na obrazku autorki. Moze dlatego ze mam dopiero 19 lat nie jestem po ciazach ;- ) pozniej to kto wie jak to ze mną bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bardzo ciekawa ....
autorko co według Ciebie jest takiego wielce bulwersującego w tym tyłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bardzo ciekawa ....
raczej pytanie bardziej kieruje do ggggfdfffdddd6655 niż autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggfdfffdddd6655
Jest odpychająco gruby. Niekształtny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bardzo ciekawa ....
no fakt, potrzebuje pracy nad soba, ale az taki obrzydliwie tragiczny to chyba nie jest, w necie bywaja gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggfdfffdddd6655
Nie chciałam Cię urazić ! Teraz mi głupio ... tak jak mowie jestem mloda osobka, ALE nie podatna na to co pokazuje nam telewizja i jasne mozna pokochać taką pupę jaką masz ty :- ))) jak kobieta jest zadbana, promienna i smpatyczna nie musi wyladac jak typowe stereotypy narzucane nam na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim victim
to nie jest mój tyłek, to foto z netu, ale mój tyłek jest identyczny dlatego wstawiłam to zdjęcie. Od 01.01 się odchudzam (tak tak to postanowienie noworoczne :)) Zastanawiam się czy np. kobieta 40 letnia z nadwagą dałaby radę ćwiczeniami i dietą dojśc do poziomu płaskiego brzucha, ładnego tyłka, zgrabnych nóg, czy może już nigdy nie bedzie zgrabna. Patrząc np. na madonnę widać że mozna mieć jakis tam wiek i być szczupłym, tylko że ona ćwiczy całe zycie i pewnie się odsysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naścia
masz 40 lat i taki tylek? jezeli tak to wszystko jest z tym tyłkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciu nr 2 photoshop nieźle podretuszował wszystko. Schudnąć, być w formie i fajnie się czuć i wyglądać jak najbardziej TAK. Ale nie jeść i katować się bez przyjemności tylko żeby upodobnić się do laski wyretuszowanej na zdjęciu to już NIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim victim
czyli mając tyłek taki jaki mam, ćwicząc i stosując dietę mam szansę na zgrabna pupcię? Czy w wieku 40 lat ma się tłuszcze którego żadną siłą sie nie pozbedę??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agry agry agry
z wiekiem trudniej zrzucić tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×