Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bloondi20

Wraca z pracy i tyle mam z dnia.

Polecane posty

Witam ostatnio tragicznie sie czuje . Mój ukochany pracuje po 12 godzin od 7 rano do 19 wieczorem.. a Ja siedze caly dzien sama, gotuje sprzatam czuje sie jak kura domowa. Do tego wczoraj mialam taki podly dzien chodzila bym i tylko plakala. Ciagle pytal co sie dzieje co jest, ale Ja sama nie wiem co mi jest. Moze za malo czasu spedzamy ?. Brzuch mnie strasznie boli, i mam biegunke zazwyczaj z rana.. Kilka dni temu kochalismy sie i doszlo do wytrysku. Ale w tym rzecz polega ze Ja biore 3 lata tabletki anty. Wiec to chyba to jest niemozliwe abym zaszla w ciaze ?? do tego jestem po okresie nastepny powinnam dostac za 2 tygodnie. Prosze o rade co to moze byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego oczekujesz? Odpowiedzi co zrobić z pracą chłopaka? co zrobić ze sobą żeby przestać się nudzić? Co zrobić, żeby przestać się nudzić? odpowiedzi na pytanie skąd biegunka? Czy może odpowiedzi czy jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
to sie nazywa SAMOTNOSC. witaj w klubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma to na co się godzi
proponuję znaleźć sobie pracę i będzie po kłopocie. A obowiązki domowe dzielić wtedy na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8555555555555
moj pracuje w 2 pracach i ja tez duzo wieczoro siedze sama , cale szczescie ze mam kota i mama mieszka na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
umow sie z kolezakami, poodwiedzaj kuzynki. nrakuje ci towarzystwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja 5 dni w tyg jestem sama, tylko w weekendy widze sie z rodzina i chlopakiem a do tego tez mam kotka leosia i tez za nim tesknie wiec to ja mam najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń anonimowo do jego szefa i powiedz, że dmucha jego żonę, a będziesz miała ukochanego tyko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba tak zrobie. Ale wiekszosc moich kolezanek maja juz dzieci nie raz pytalam czy moze gdzies wyjedziemy to slyszalam odpowiedz' Musze sie zajac dziecmi' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie szukasz pracy?
ktos musi pracowac żebyś Ty siedziala sobie w domku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee dziecko........ no costy mam dopiero 20 lat a Pracy szukam caly czas.. dzwonie po agencjach ( nie towarzyskich oczywiscie ) i lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer19 mieszkam w Angli i skonczylam juz college czyli studia Fryzjerskie . Teraz tylko szukam pracy na temat fryzjerki ale jest terz taki okres ze nic nie ma. Dopiero tak po wakacjach bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie szukasz pracy?
proponowalabym ten czas wykorzystać jak najlepiej. przestudiuj sobie słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie badz taka cwana kurde;/ bede pisala jak mi sie podoba tez pewnie czasami nie raz Literka Ci uciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8555555555555
ja pracuje cale szczescie a moj ukochany zapierdziela bo w tym roku bierzemy slub no i niestety trzeba na to zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
o ,ja tez mieszkam w Anglii- a konkretniej w Londynie. Moze od nowego roku cos sie ruszy w sprawie pracy, najlepeij mysle,jest po porstu polaic i poroznosic swoje CV ,wiele salonow po porstu daje ogloszenie na szybie a nie na zadnych portalach internetowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
zazdroszcze wolnego czasu.ja jak miałam wolne 7 m-cy-zwolnienie-ciążą to też się przewalałam z kąta w kat i miałam fochy.a teraz gdybym miała tyle czasu wolnego to:zdałabym wreszcie prawko -uczyłabym sie języków,chodziła na długie spacery,odwiedzała okoliczne lumpeksy,czytała książki,obejrzała filmy ,które powinnam obejrzec,bo trochę się ich nazbierało. he,he uwierz mi jeszcze zatęsknisz za ta nudą.a na razie moze jakies studia albo znajdz sobie wirtualnych znajomych.ewentualnie mozemy się zamienic,posiedzisz sobie tak z tydzień u mnie z 4 latkiem i 15 latkiem,do tego prowadzenie domu plus moja praca zmianowa i kończenie domu.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV mam wyslane i trzeba czekac dlugo az sie kurde odezwa;/ zobaczymy moze cos sie znajdzie w koncu nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien kolezanki jak wszystkie maja dzieci, poszukaj wtedy kolezanek w swoim wieku, tylko siedzac w domu nikogo nie poznasz ale trudno znalezc teraz prace jak sie studiow nie ma ani doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly89
Własnie dlatego zamierzam zacząć drugi kierunek studiów, pracowac zawodowo i chodzić na kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly89
Własnie to jest najgorsze. Kiedy ja siedzę w domu to czuję się fatalnie. Muszę gdzieś wyjśc żeby poczuć sie lepiej. Może masz to samo co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×