Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bloondi20

Wraca z pracy i tyle mam z dnia.

Polecane posty

Co jest dobre to jedyne to ze chodze 2 razy w tygodniu na silownie sobie pocwiczyc + sobota :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolly89 - Tutaj jest bardzo duzo ludzi w podobych sytuacjach tylko wstydza sie o tym mówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly89
laske:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8555555555555
moj jest instruktorem a wsolowni i ja zamierzam od nastepnego tygodnia chodzic tak 2 razy w tygodniu, to zawsze jakies zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly89
Ja też nie chciałąbym, ale różnie to bywa w zyciu. Często jest tak, że facet nie chce zeby jego dziewczyna pracowałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, rozumiem Jak na razie to ' ciężarki' są moim chłopakiem. Bo on pracuje wraca zje i się kładzie spać. A potem się dziwi ze sie złoszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
on zapierdala i nie ma czasu na cackanie się z księżniczka.jak pójdziesz do roboty to po 12 godzinach padniesz w domu na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8555555555555
ja bedde pracowac zawsze o ile sytuacja i zdrowie mi na to pozwoli, nie ywobrazam sobie sziedzievc w domu i co robic? sprzatac i gotowac?? o nie, to nie dla mnie , ja musze byc niezalezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka8555555555555 - to jest dobre zajęcie pocwiczyc sobie na bieżniach do tego można tez iść na basen bo jest toż obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta dziewczyna ma 20 lat, moze on nie bedzie jej chlopakiem na zawsze i co?? bez pracy, bez wyksztalcenia co osiagnie w zyciu?? jak mowi moj tata pierw nauka potem milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlut - nie marudź, Nikt mu tyle nie każę pracować! sam sobie bierze nadgodziny wiec się nie stresuj;) a do księżniczek to Ja nie należę w tym wieku co ja jestem to potrafię bardzo duzo co nie Jedna kobieta w tym wieku wiec się lepiej nie odzywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
ja nie chcialabym byc zdana na laske mojego chlopaka--- :D dobre!!! silowni to zawsze cos. ja tez sie nudze ,mimo ,ze pracuje - do tego w tych samych godzinach co twoj facet. chcialabym sie nacuzyc hiszpanksiego, juz nawet zaczelam w maju ,ale jakos brakuje mi motywacji zeby kontynuowac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
przciez dziewczyna napisala ze zrobila kurs fryzjerski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summper19- Ale Ja mam wykrztalecnie, 4 lata uczylam sie zawodu fryzjerki mam papierki i dymplom ukonecznia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mam 19 lat i gotowac prac sprzatac tez umiem wiec sa moldsze co potrafia robic to co Ty, to zadna filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8555555555555
łaske - juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszzzka
Summmer19 GLUPIA JESTES NIE POTRAFISZ POROZMAWIAC TYLKO WPIERDALASZ SIE MIEDZY ZAKASKE I GADASZ OD RZECZY DZIEWCZYNA NIC ZLEGO NIE ZROBILA KRETYNKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuje i nie krytykuje tylko uwazam a jestem tylko rok mlodsza od Ciebie ze marnujesz sobie zycie, skoro nie ma pracy dla fryzjerki to moze poszlabys na jakies studia np na kosmetologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzenie w domu to nic zlego?? dziwi sie ze jej chlopak pada po 12 godz pracy, to te nic zlego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszzzka
SUMMPER WIDAC ZE CI TATUS KAZE SIE UCZUC BO SZKOLA NAJWAZNIEJSZA A POWIEDZ MI CO Z TEJ SZKOLY ?????????????????????????? ZOBACZ DZIEWCZYNA SKONCZYLA SZKOLE FRYZJERKA MA DYMPLOM I INNE TP . I CO NIE MA PRACY SZUKA JE NADAL WIEC NIE BADZ TAKA CWANA NIE MARNUJE SOBIE ZYCIA JEST MLODA JESZCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
Summer- a kto zplaci za kolejny kurs? i co jak potem tez nie bedzie mogla znalezc prace? jaki sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszzzka
SUMMER19 TO CO Z TEGO ZE JEJ FACET PRACUJE TYLE GODZIN CZYTAJ UWAZNIE A NIE KRYTYKUJESZ LUDZI , DZIEWCZYNA WYRAZNIE NAPISALA ZE CHLOPAK SAM SOBIE ROBI NADGODZINY NIKT MU TYLE PRACOWAC NIE KAZE . I TO ZE PRACUJE TYLE GODZIN TO KAZDA BY SIE Z DENERWOWALA NIE MASZ CHLOPAKA WIEC NIE WIESZ CO TO JEST ZA UCZUCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8555555555555
kolezanki sa wredne szczegolnie jesli sa brzydsze, niestery wszystkie moje takie sa wiec ja wole miec... kolegow!!! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na studia sobie sama zapracowalam mamusia mi nie dala :) i nie ma co sie klócic dziewczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez względu na to czy
się ma pracę, skończoną szkołe i tp, nie można po prostu tak się uzalezniać od drugiej osoby. Nie masz życia, bo on długo pracuje? Posłuchaj siebie i się ogarnij. Zacznij żyć własnym życiem, bo masz zadatki na kobietę bluszcz, co bez faceta nie ustoi sama, oplata go i dusi. Od takich kobiet normalni mężczyźni uciekają. Prędzej czy później Znajdź sobie zajęcia, zorganizuj cza, jak się nudzisz, zawsze możesz zostać wolontariuszką, popatrzysz na prawdziwe problemy i zmieni ci się punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze musi brac nadgodziny zeby utrzymac 2 osoby?? studia daja duzo, nie bede musiala pytac sie mojego meza czy da mi na tusz do rzes tylko sama go sobie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×