Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zdezorientowanaxxx

dlaczego nie pisze?

Polecane posty

Gość zdezorientowanaxxx

Witajcie! Postaram się streścić moją historie z NIM. Znamy sie juz prawie 6 lat.. ale mielismy ok 3-letnia przerwe w znajomosci..bylismy wtedy jeszcze nastolatkami.. odświeżylismy znajomosc w kwietniu '10. Mile spotkanie.. na pozegnanie pocalunek - z jego inicjatywy. Potem smsowalismy pisalismy na gg.. ale on musial wyjechac do stanów na pół roku. W tamtym czasie początkowo gadalismy sporo na gg.. ale poźniej kontakt jakos umilkł. Wrócił w październiku spotkalismy sie, ale byl wtedy bardziej zainteresowany rozmowa z kumplami ktorzy tez tam byli niz mną. Pożniej gadalismy na gg.. to on najczesciej do mnie zagadywal.. ale niewiele bylo tych rozmow. Na poczatku grudnia zaproponowal spotkanie.. ale odwolal je w ostatniej chwili bo wjechal do rowu :/... wyslalam mu zyczenia na swieta ale nie odpisal... w przeddzien sylwestra zgadalismy sie na gg.. okazalo sie ze oboje mamy plan "ogladania filmow" i zaproponowal mi zebym wpadla do niego. Zgodzilam sie.. bylismy sami... w pokoju na podlosze swiecie.. mily klimat.. ale przez caly wieczor.. zero calowania.. jedynie bitwa na poduszki i temu podobne bijatyki.. czekalam az mnie pocaluje bo widzialam ze szuka okazji do zblizenia..i mial sporo takich okazji!!! przed 1 zadzownili jego rodzice i poprosili zeby przyjechal po nich za jakis czas.. i wtedy ruszyl do akcji. calowanie mizianie tu i ówdzie.. mial ochote na sex ale bylo za malo czasu na takie akcje.. cholera caly wieczor zwlekal i zebralo mu sie nagle jak rodzice zadzwonili!.. a do nieśmialych on raczej nie nalezy! Odwiózł mnie do domu i na pozegnanie zaproponowal spotkanie nastepnym razem kiedy przyjedzie tzn pewnie w lutym (studiuje w miescie oddalonym o ok40 km).. No i nie napisal potem nic! Wiem jestem glupia bo po trzech dniach przeslalam mu smsem buziaki na dobranoc.. ale nie odpisal :(.. czy zalezy mu na mnie? dlaczego nie pisze do mnie? czyzby ostygly w nim emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×