Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maałłe pyttanie

chorobowe-zus czy pracodawca?

Polecane posty

Gość maałłe pyttanie

witam, od października jestem na zwolnieniu (ciąża), 21 grudnia dostałam pierwszy przelew z ZUSU (zakład poniżej 20 pracowników). Czy w nowym roku nadal będę dostawać chorobowe z ZUSU, czy za pierwsze 33 dni od pracodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałłe pyttanie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałłe pyttanie
naprawdę nikt się nie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałłe pyttanie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .......
wg mnie jeśli jest cały czas ciągłość zwolnienia to nadal będziesz dostawała z ZUSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa wie na pewno
do 33 dni płaci pracodawca, jest nowy rok więc znowu od nowego roku płaci pracodawca za pierwsze 33 dni chorobowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałłe pyttanie
no i właśnie ciągle znajduję sprzeczne info w internecie, więc zostaje mi czekać, księgowy w tej firmie jest tak rozgarnięty, że szkoda gadać, umowa o pracę z błędem, druk do ZUSU z błędem, jak na moim zwolnieniu był błąd, którego nie zauważyłam, to też nie zwrócił uwagi, więc mam wrażenie, że nie mam po co go pytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa wie na pewno
to zadzwoń do Zusu do zasiłków i zapytaj kto będzie płacił od nowego roku i będziesz wiedzieć na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×