Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

waldi wraca

Polecane posty

Gość ble bla blu
waldi to W.U.J.K.O.J.E.B.C.A!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakt z baza
zbedna dyskusja jest 5 wpisow waldi dostaje bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakt z baza
verita ja Ciebie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula_hoopka@poczta.fm to mój adres, więc jeżeli zacny kolega ma do mnie jakieś żale niech pisze ja z chęcią poczytam a nie mi zarzuca brak kultury a sam kulturalnie dupę mi obrabia za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita odczep sie wreszcie ode mnie dobrzE? nie mam ochoty sluchac twoich pierdół o tym jak to facet nie chce z tobą seksu uprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazla mi sama na temat o panienkach a ona o swoich smutach na MOIM temacie i jeszcze mi gada ze ją 'urazilem'. żal.pl ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janie kapusta, dowidzenia z mojego tematu. nie jestes tu mile widzianym gosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakt z baza
dzwonilem do administratora akurat ma kolede w domu mysle ze jutro zalozy waldiemu bana na ip pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja linki daje tylko z http://www.yourdailygirls.com/ juz pisalem, tam sa 18+ , na dole strony jest to wyraznie napisane: "Our policy is to only link to sites where all models are over 18 years old and content is legally licensed and in compliance with 18 USC 2257."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakt z baza
waldi jesli nie zlamal prawa nie bedzie sciagany z urzedu przez prokuratora skonczy sie jedynie banem na forum za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum erotycznym mozna zakladac tematy z linkami do fotek erotycznych. co innego gdybym na ogolnym dawal, ale na erotycznym mozna. w koncu tu mamy rozmawiac o erotyce, nie? a wiec gole babki sa jak najbardziej na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuck norris texas
zajme sie sprawa waldiego namierze go i dostanie kopa z polobrotu z taka sila ze teleportuje sie do dnia w ktorym zalozyl konto na kafeteri i zastanowi sie 2 razy zanim uczyni to ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuck norris texas
jak kapusta natomiast dostanie kopa z polobrotu i cofnie sie w czasie do dnia w ktorym zostal zamkniety w damskiej sztani po zajeciach wf-u z biegunka w 4b ale tym razem sprzataczka nie uslyszy jego skomlenia i nie wypusci go przed 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×