Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka 555

jak się pozbyć zaskórników?

Polecane posty

Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dilidili
Polecam kokony jedwabnika, stosować co dwa dni, super złuszczaja martwy naskórek przez co jest mniej zanieczyszczeń. Mi pomogły po miesiącu stosowania. Nie wszystkie zniknęły ale większość tak. Do tego peelingi np z Ziaja i dobry krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że glinka rozjaśnia cerę, a ja mam ciemna karnację i wolałabym aby mi jej nie rozjaśiało miejscami, jednak mam problem z zaskórniakami i co powinnam brać? Ostatnio polecono mi tabletki drożdzowe i je łykam ale zbytniej poprawy nie widzę, a łykam juz ok 2 tygodni.

polecicie mi coś dobrego?

Zastanawiałam sie ogólnie nad kwasami u kosmetyczki http://www.ekliniki.pl/artykul/kosmetyczka-kiedy-warto-ja-odwiedzic/1957/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falsa

kremy z olejm konopnym efektima ! cudo ! pozbylam sie problemow skornych raz na zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×