Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość happy days

On

Polecane posty

Gość happy days

Chodzi o niego. Ja wiem że mu sie podobam i chcialabym zeby cos z tego bylo ale... Mieszkam w walii, polki ogolnie nie maja w moim miescie dobrej opinii przez kilka takich co sie puszczaly. W mojej szkole to juz wogole masakra, nie przez polki ktore sie puszczaja lecz przez to ze polacy nie maja zbyt dobrych stosunkow z walijczykami i ogolnie duzo z nich uwaza ze polacy sa żałośni. Ale nie wszyscy tak uważają. A ja zabujalam sie w pewnym walijczyku w moim wieku. On we mnie tez sie buja ale boi sie tego co inni sobie pomyślą. Czy myślicie ze powinnam sobie dać z nim spokój dlatego że patrzy na to że jestem polką i na to co inni powiedzą? Boję sie też że przez te plotki że polki sie puszczają on mnie bedzie chcial tylko wykorzystac. Mam bardzo slabą samoocenę. Wiem że nie jestem brzydka ale powalająca też niea wokół mnie jest tyle ładnych dziewcząt i to w dodatku walijek -on zwrócił uwagę właśnie na mnie. Jak udowodnic innym walijczykom ze nie jestem taka jak inni polacy i zasługuję na ich uwagę, na to żeby mnie poznali ale nie traktowali z gory jak innych. Jak przyszlam do szkoly to nie umialam angieslkiego zabardzo i daltego z nikim nie rozmawialam a teraz gdy potrafię sie angielski nie tak latwo mi to przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×