Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LauraLaura24

Mojemu facetowi smiedzi penis

Polecane posty

Gość LauraLaura24

Jak mam powiedziec mu o tym? Jestesmy razem od 2 lat, ale od roku zauwazylam, ze ma taki problem. Nie wiem, moze wczesniej utrzymywal wieksza higiene, a po jakims czasie przestal. Glupio mi o tym mu powiedziec, ale seks przestaje byc dla mnie przyjemnoscia, staram sie go unikac jak moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga33333
Zaproponuj wspólną kąpiel przed seksem i że będziecie się nawzajem myć. Wyszorujesz mu wacka i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd jeszcze się niechluj
obrazi. Zatykaj nos, nabaw się grzybicy ale nie pisnij ani słówka, bo ucieknie i zostaniesz sama bidulko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidja
jak po 2 latach można sie wtydzić mówić o takich sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jfdfjnfd,nmffd
może ma jakąś grzybice? to czesto jest przyczyna smrodku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraLaura24
No tak.Niby jest to jakies rozwiazanie, ale nie zawsze moge je wdrozyc w zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jfdfjnfd,nmffd
jesli to grzybica to mycie niewiele pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhynmk
niech sie wynosi do lekarza bo ty bedziesz miała ten sam smród z cipki to bakterie albo sie nie myje , albo złapał od jakiejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd jeszcze się niechluj
jak to nie mozesz wdrożyć w życie? Łazienki nie masz? Woda zamarzła? A skoro przyszedł do ciebie bez uprzedniej kompieli, to seksu nie ma. Proste jak drut. Matko, jak ty się dziewczyno nie szanujesz!!! To ty bedziesz potem z ropną wydzieliną do gina latać i leczyć się miesiącami!!! Zastanów się nad sobą. Jak ty nie będziesz się szanować i godzić na wszystko, to ciebie też nikt nie bedzie szanował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraLaura24
Tu nie chodzi o wstyd, ale mimo wszystko to sa sprawy intymne i wiem ze mi tez nie byloby milo gdyby powiedzial mi cos takiego. Chcialabym mu dac to jakos do zrozumienia, niekoniecznie walac prosto z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd jeszcze się niechluj
kompieli= kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd jeszcze się niechluj
tu nie chodzi o to, żeby było miło czy nie miło!!! Jakby tobie powiedział, to pewnie poszłabyś do gina sprawdzić co się dzieje. To o zdrowie chodzi a nie o zrobienie komuś przykrości!!! Matko, do łóżka z nim chodzi, a nie powie że śmierdzi i czas do lekarza, bo coś źle z jego wackiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfu,tre
Wyślij go do dermatologa ,i niech zrobi badania ,może sie nabawił i jest nosicielem jakiejś choroby ,typu- syfilis ,tryper nie leczony śmierdzi i zaraza ciebie i rodzine,moze ma grzybice też musisz się zabezpieczyć ,wiadomo kogo bzykał z braku laku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz342
Idźcie pod prysznic czy do wany itam uprawiajcie sex. Nałóż na swoje piersi jak i cipke zelu pod prysznic i wez reke faceta poloz jedna na piersi druga do pochwy i niech ci tam masuje. Jak mu sie spodoba to. To on sam na penisa naleje zelu i twoja dlon wezmie albo sama tak zrobisz. Bedzie mial nie zapomniany sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraLaura24
Nie mozna zawsze tego wdrozyc w zycie bo np. 2 godziny po wspolnej kapieli i seksie, bedziemy kolejny raz uprawiac seks, a w przeciagu tych 2 godzin on byl w toalecie i co mam mu pwoiedziec chodzmy sie kapac?A jak bedziemy to robic 5 razy dziennie to za kazdym razem mam mu proponowac kapiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28 _____
złapał grzyba od kochanki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powąchaj swoją cipkę
5 razy dziennie. Też fiołkami tam nie pachniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz342
Albo wlej do pochwy zel i podzcas stusunku w ten sposob umyje penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfu,tre
A może już każ mu stamąć na stole i zeskoczyć -może mu odpaść jak ma syfilis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidja
dobijające jest to że ludzie uprawiają razem sex a nie powiedzą o czymś takim bo to intymne... brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kulturę z domu się wynosi
no to po wc nie może go od razu umyć skoro będzie jeszcze raz? W zyciu nie pozwoliłabym na użycie zasikanego fiutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ump ump ump bejbe
facet sie nie podmyl przed seksem i jedzie mu spod napleta. to niekoniecznie od razu jakis syf ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz342
Co on w niebo leje i mu spada na fiuta ze ma zasikanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz342
A moze w rece sika ipozniej rozmasowuje na penisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa..jak sie ma fiolkowy zel do higieny intymnej to sie pachnie fiolkami...bez przesady, jak ktos sie myje (podmywa) 2 razy dziennie, nic nie smierdzi. Twoj sie nie myje? Zaproponuj prysznic przed seksem jalo gra wstepna czy cus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraLaura24
Jelcz342 nie wiem gdzie leje, nie chodze z nim do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r o b 7
Albo wlej do pochwy zel i podzcas stusunku w ten sposob umyje penisa. Ja do przygodnej kobiety gdy sie dobieram to oboje sie dezynfekujemy spirytusem ;ja wkładam w szklanke i myje dama w sirodku smaruje sztucznym penisem w lub chusteczką zamaczaną w spirytusie i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topic to sciema
nie czaje problemu jak moj facet chce sie kochac to zawsze mu mowie zartem: do lazienki kochanie i on idzie myje sie...a nawet jak lezymy w lozku kochamy sie, mijaja np 4 godziny i on znowu chce to tak samo kaze mu isc do lazienki....rano jak ma ochote na seks to tak samo, musi umyc czesci intymne on juz nawet sam to robi, nie musze mu powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcemisielogowac
a czytalas te topiki lasek ktore placze po subie ze koles sie nie myje 2 tyg? \ma grz\ybice na penisie chce ja dymac? ze chodzi pol roku w 1 bluzce ze ludzie na ulicy sie z niej smieja ze chodzi z menelem zastanow sie po pierwsze nad soba! troche egoizmu nie zaszkodzi- czy ty to akceptujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×