Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mamuskaa

przeziebienie...

Polecane posty

Gość przyszla mamuskaa

Hej! Jestem w 16 tc i niestety dopadlo mnie przeziebienie, lekarz zapisal mi tabletki Allfiofil na bazie czosnku i pokrzywy, nawet pomagaja :) Ale niepokoi mnie troche to ze jak kaszle to az czasami boli mnie brzuch, dokladniej to po bokach, w okolicy jajnikow, boje sie ze moze to zaszkodzic malenstwu. Wizyte dopiero mam w przyszlym tyg i tak mnie to martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkolkolkolkolkol
a nie lepiej te tabletki zastapic naturalnym czosnkiem z goraca herbata i syropem z cebuli?? tylko trzeba tableki od razu jesc?? nie szkoda ci dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuskaa
te tabletki zapisal mi ginekolog wiec sa bezpieczne, tak mi doradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkolkolkolkolkol
a czy samo to ze sa na bazie czosnku nie daje ci nic do myslenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuskaa
a czy Ty musisz byc taka wredna? zadalam inne pytanie, jesli nie znasz odpowiedzi to o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkolkolkolkolkol
poza tym jak go pytasz to musi ci cos doradzic bys nie wziela czegos z wlasnej glupoty niebezpiecznego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkolkolkolkolkol
nie jestem wredna. Tylko jestes w ciazy i sie zastanow ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkolkolkolkolkol
a bol brzucha dolem jest normalnym zjawiskiem na tym etapie ciazy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuskaa
widze ze ktos dzisiaj stal lewa noga i musi sie na kims wyzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj jjjjjjjjjj
jezu te tabletki sa naturalne wiec przestan sie czepiac homeopatii bo ona gowno moze zaszkodzic za przeproszeniem. CO do bolow- ZAWSZE jak sie kaszle albo mocno kicha czy tez badzo smieje to boli brzuch :) moja koleanka urodzila sie za wczsnie bo jej mama dostala ataku smiechu i w efekcie skurczow ;p moja rada- proboj minimalizowac kaszel, ja zrobilam sobie syrop z buraka jak bylam w ciazy bardzo pomogl :) chyba do wydrazonego buraka wsypuje sie cukier i zapieka nie wiem co jeszcze powinno byc gdzies na necie :) mi tesciowa polecila.. ja jak juz bylam w zaawansowanej ciazy to mialam kaszel i bardzo sie martwilam dlatego probowalam kaszlec tak by jak najmniej uczestniczyly w tym partie brzuszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuskaa
dzieki za odpowiedz :) to moja pierwsza ciaza i martwie sie - ale to chyba normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ...........
jak sie martwisz to nie wpieprzaj lekow z byle gowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irti

W Polsce jest sporo dostępnych różnych inhalatorów, ale ta propozycja Clip Mini Inhalator, dopiero nie tak dawno się pojawiła. Niski koszt, wysoka skuteczność i pomoc w oddychaniu w trakcie przeziębienia, warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku ciąży byłam chora. Nawet bardzo. Gorączka, katar i uciążliwy kaszel. Kaszel narastał i narastał. W pewnych momentach tak mnie zrywało że myślałam że zwymiotuje. Bolał mnie brzuch, gardło. Jadłam tylko kanapki z czosnkiem, herbatę z cytryną i miodem i pod koniec to jakiś syrop bezpieczny dla kobiet w ciąży na gardło...spokojnie. wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×