Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cziko latino

Dobra szkoła językowa w Katowicach?

Polecane posty

Gość HannaDuska
W katowicach super lekcje są w http://www.linguastrefa.pl/ Chodziłam tam na indywidualne lekcje i nauczyłam się dużo więcej niż przez ostatnie dwa lata w innych szkołach językowych gdzie tylko wywalałam kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdagosc
Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę https://speak-up.pl/pl/oferta, ogólnie jestem osobą nieśmiało, nigdy nie lubiłam uczyć się i mówić po angielsku w grupie, miałam po prostu taką blokadę. Chciałam bardzo nauczyć się języka angielskiego, dlatego pomyślałam o lekcjach indywidualnych. Jednak nie wiedziałam gdzie się zapisać, tyle teraz tych szkół jest, że ciężko wybrać. Słyszałam, że przeprowadza się też lekcje przez internet i wtedy bardzo się ucieszyłam, bo taka forma była dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Jednak jaką szkołę wybrać? Która mnie naprawdę nauczy a nie tylko „odbębni” lekcje i gotowe. Przeglądając internet znalazłam stronę tej szkoły. Popatrzyłam opinie i inne osoby były bardzo zadowolone. Na stronie szkoły przeczytałam jeszcze, że mogę skorzystać z jednaj lekcji darmowej za darmo! Zarejestrowałam się i to był strzał w 10! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmalwinaaa
Jak dla mnie dobra szkoła w Katowicach to https://speak-up.pl/ - to obecnie jedna z najlepszych szkół w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinnnaa
Sprawdź ofertę https://speak-up.pl/ Mi się udało nie dawno złapać promocję że pierwsze trzy miesiące są za 1 zł. To jest super sprawa bo taniej nie ma nic w Katowicach oprócz google translate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADNE SZKOŁY JĘZYKOWE W FORMIE GRUPOWEJ!!! Jedynie pomagają indywidualne konwersacje z nauczycielem i to takie codzienne a to jest drogi interes więc rób to co ja Odsłuchuj sobie prostych dialogów angielskich na płycie lub w kompie i podczas słuchania stopuj dialog tam gdzie usłyszysz pytanie.Potem to Ty odpowiedz na to pytanie do osoby w dialogu. W ten sposób ćwiczysz umiejętność rozmawiania z kimś,bo uczysz sie rozumienia pytań i wypowiedzi,uczysz sie odpowiadania na pytania i uczysz sie interakcji - rozmawiania z kimś (nie szkodzi że to sztuczne,ale gadka z płytą to już nie monolog,bo ty odnosisz sie do kwestii zadanych na płycie przez osobe - nie gadasz to co ci slina na język przyniesie).XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mim, warto będzie ruszyć się z Katowic do Częstochowy, gdzie odbywają się kursy języków obcych Lingua http://lingua.edu.pl/ . Z ich pomocą udało mi się solidnie opanować język angielski, dzięki któremu otworzyła się moja droga do pracy za granicą. Zdecydowanie polecam rozegrać to w ten sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w Katowicach, natomiast w Gdańsku mogę śmiało polecić http://www.aj.edu.pl/ skutecznie i bez problemów, fachowa kadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VernuksA90
Ja korzystałam z kursu hiszpańskiego tutaj: https://www.lingua-house.pl/kurs-wloskiego.html Jeśli chodzi o szkołę to sobie sam kurs bardzo chwaliłem, głównie za podejście lektorki i szybkie postępy jakie udało mi się poczynić bo bardzo mi na tym zależało. Dodatkowo kursy są rozsądne cenowo i mi pasowały godziny zajęć akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach niestety nie znam dobrej szkoły językowej ale w Krakowie się taka znajduje. Polecam wam wybrać się do Jagiellońskiego Centrum Językowego www.jcj.uj.edu.pl Tam nauczą was angielskiego na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ravveloa
Ja przed wyjazdem do Szwecji chodziłam aby sobie język odświeżyć na kurs w Lingua House na 1 maja. Bardzo zadowolona byłam, lektorka super, do tego cenowo sensownie, godziny zajęć mi pasowały no i to co najważniejsze dla mnie było – nastawienie na konwersacje przez prawie cały czas lekcji. Bardzo OK., polecam poczytać zresztą o metodzie w szkole - https://www.lingua-house.pl/kurs-szwedzkiego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariellina
Zależy jaki język, ja chodziłam do lingua house na ten kurs z rosyjskiego: https://www.lingua-house.pl/kurs-rosyjskiego.html generalnie super bo zajęcia z lektorem i jeszcze dodatkowo fajna metoda nauka z naciskiem na mówienie co przyniosło bardzo szybko efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Polecam wszystkim szkołę językową LinguaCity - duży wybór języków (po te "typowe", jak i skandynawskie czy azjatyckie) oraz typów kursów (całoroczne, wakacyjne, indywidualne itd.) w przystępnych cenach :). Lektorzy bardzo mili, a grupy zajęciowe w kameralnym gronie (max. 8 os.) - brałam udział w wakacyjnym kursie koreańskiego na poziomie A1, pani prowadząca bardzo miła, a zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy sposób :). Polecam jeszcze raz i dodaję linka do ich strony: https://www.lingua-city.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdańsku czy generalnie Trójmieście polecam szkołę językową www.Aj.edu.pl mają doskonałe podejście do słuchaczy, potrafią zachęcić i zmotywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto się zainteresować ofertą szkoły www.elsinore-angielski.katowice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika863

Z Gdańska także polecam AJ.edu gdzie sama miałam przyjemność uczęszczać na kurs języka angielskiego. Bardzo dobrze przygotowali mnie do matury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojxella

Ja korzystałam z kursów z dwóch języków – angielski i hiszpański w Lingua House na ul. Gliwickiej. Bardzo pozytywnie, dobrze dobrane terminy zajęć, lektorzy i obsługa na recepcji szkoły pozytywnie. Generalnie kursy obydwa udane i przede wszystkim zadowolona jestem z efektów nauki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer

Z własnego dość dużego doświadczenia mogę polecić świetną szkołę językową elsinore-angielski.katowice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moNNo

ja jestem w trakcie nauki angielskiego w profilingua. zacząłem nową pracę i jest to praca zdalna, więc komunikuję się przede wszystkim z zagranicznymi klientami, a przez to muszę odświezyć swój angielski i jestem bardzo zadowolony z tej szkoły, bo stawiają bardzo mocno na konwersacje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Ja się uczę z tutlo. Lekcje mam online. kiedy mi odpowiada to odpalam i gotowe, lekcja się rozpoczyna. Ważne, że każda jest z native speakerem bo to dużo daje, i że jestem w danym momencie sam więc cała uwaga skupiona jest na mnie a nie jak w przypadku zajęć grupowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzono

Od tamtego roku chodzę do szkoły profi lingua i nie zamieniłbym jej na żadną inną, bo to jest miejsce, w którym nie tylko trzymają bardzo wysoki poziom, ale dodatkowo można naprawdę poczuć się jak w domu, bo wszyscy są bardzo mili.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Sprawdź sobie tutlo. Mają fajna ofertę a dużym plusem są elastyczne godziny nauki jak i lekcje online. Można też odbyć lekcję próbną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Ja już jestem po pierwszej lekcji próbnej i jestem zadowolona . Lekcji trwają po 20 min o mogę się uczy o dowolnej porze dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka

Ja polecam zdecydowanie ten kurs  w lingua house. Korzystałam z kursu na poziomie B2, metoda przez konwersacje, jak ktoś chce popracować nad bieżącą komunikacją po angielsku, a nie samą gramatyką z książek to absolutnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Mnie przypadła do gustu nauka w tutlo. To bardzo wygodna opcja bo ucze sie kiedy mi pasuje, sama wybieram sobie speakerów a dzięki temu mogę osłuchać się z różnymi akcentami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Ja wole uczuć się online. Szkoła TUTLO właśnie mi to umożliwia i do tego sama sobie układam grafik czyli wtedy kiedy mam czas a w ciągu dnia zawsze się znajdzie gdzieś 20 min 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę Ci zaproponować telefon lub kontakt mailowy do Centrum szkoleń językowych na ul. Moniuszki 3. Doświadczeni lektorzy, miła atmosfera oraz przede wszystkim elastyczność i dopasowanie formy zajęć do potrzeb klienta. Lekcje mogą odbywać się w dowolnym czasie i miejscu dopasowanym do Ciebie na przykład przez Skype lub inny komunikator. Ja w ten sposób uczę się nie tylko angielskiego ale i francuskiego. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecam  POLIGLOTÓW Pani Barbary Bouquet. Uczą angielskiego od 21 lat, zajęcia są ciekawe oraz prowadzone w formie indywidualnej, grupowej lub on-line dostosowane do twoich potrzeb. Nie ma na co czekać i się zastanawiać, Twoje postanowienie noworoczne jest do zrealizowania bardzo szybko. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×