Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cziko latino

Dobra szkoła językowa w Katowicach?

Polecane posty

Gość Olltra
nie wiem, może chodziłam do innej szkoły niż ta o której piszecie ale rok temu korzystałam w lingua house na 1 maja z kursu hiszpańskiego i bylam bardzo zadowolona takze polecam - przede wszystkim za sprawa bardzo milej atmosfery na zajeciach i fajnego podejscia osoby prowadzacej zajecia, caly czas bez zmian bylo tzn ta sama osoba prowadzaca i w sekretariacie tez byly te same osoby przez caly rok jak chodzilam, ja generalnie jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam ze tak naprawdę najważniejszy jest lektor! To na co trzeba zwracać uwagę moim zdaniem to na lektorów jakich zatrudnia szkoła. Ja chodziłam do language academy, ktoś już tu wspominał ta szkole, i miałam w jednym roku lektora, a w następnym lektorke. Byli przesuper! Atmosfera na zajęciach przemila ale nie popuszczali nam ani na krok więc efekty po roku nauki bardzo zauważalne. Polecam. W tym roku tez się do nich zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że nie jest ważne do jakiej szkoły się chodzi tylko kto prowadzi zajęcia. Moja znajoma wyhaczyła jakiś kurs wakacyjny angielskiego w szkole policealnej na warszawskiej w katosach za 200zł. Wyglądało mi to na jakąś porażkę, a ona mówi, że babka która prowadzi zajęcia zajefajna i że to nie była żadna ściema. Można? Można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajna szkola Britania prowadzona przez tlumacza przysieglego, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam language academy. Właściciele to małżeństwo anglistów i uczą super! Chodziłam tam 2 lata i zamierzam kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to sobie sprawdze ta Language Academy tez. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyra_banks
a international house?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
International House, ESCS, Language Academy oraz Moose to polecam fajne inne nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moose jest świetne, tanie i zajecia w domku, jakosc swietna, maja swietnych lektorow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, uczyłam się i w i IH i w Language Academy. W IH atmosfera bardziej komercyjna ale lektor był fajny, w Language Academy bardziej przyjaźnie i domowo a wyniki po 3 semestrach super. ja wybrałabym Language Academy ale polecam te dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmadra
Myślę, że w poszukiwaniach szkoły językowej pierwsze kroki warto skierować ku bardziej znanym, sprawdzonym szkołom, gdzie mają dobrych lektorów, bo to oni są najważniejsi. To na co trzeba zwracać uwagę moim zdaniem to na lektorów jakich zatrudnia szkoła., jak w empik school na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie tak, popieram, natomiast ja się skierowałam w stronę lingua house bo lokalne szkoły często mają jednak lepszy poziom niż sieciówki, lektorzy się tak często nie zmieniają itd, to mi nie pasowało, ale ogólnie zgoda, najważniejszy jest w końcu zawsze lektor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Speak Up, bo wysłałam tam córkę i w ciągu roku bardzo podciągnęła się w angielskim. Teraz jest jedną z najlepszych w klasie z języka angielskiego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 2012 roku chodziłam do British School w Piotrowicach, lektorzy byli super, wymagający i na świetnym poziomie, przyznam szczerze że tego wtedy nie doceniałam. Przez pracę miałam rok przerwy w nauce, ale teraz chcę wrócić do tej samej szkoły. Dla mnie super bo mieszkam w Ligocie, więc mam blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renowijka
To prawda, że trzeba zwracać uwagę na lektorów jakich zatrudnia szkoła. Ja bym wybrała pod tym względem empik school bo to jednak największa szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to możliwości jest wiele. Albo szkoła z jakąś renomą- chodziłam kiedyś do empik school, ale to było wtedy jak miałam wolne popołudnia. Teraz lepiej mi uczęszczać na zajęcia indywidualne- dostosowane do mojego rozkładu dnia. Nie ukrywam, że cena też ma znaczenie. Kiedyś tam znalazłam ogłoszenie w necie o wakacyjnym kursie angielskiego. Kurs nie był mi potrzebny w wakacje, ale zapamiętałam sobie szkołę. Jest to centrum kursowe na warszawskiej- teraz chodzę tam na indywidualne zajęcia. Cena jest przystępna. Nie zależy mi na super papierach, chcę się nauczyć biegle mówić. Oczywiście potem dostanę jakieś zaświadczenie proedukacji, że chodziłam na kurs. No ale jest to dla mnie sprawa poboczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam podobne postanowienie noworoczne, dlatego szukam jakiejś odpowiedniej szkoły językowej. Chciałabym podszkolić swój angielski, mój poziom to B2. Rozumiem znaczenie tekstów, rozumiem co do mnie się mówi, ale mam trochę problemu z mówieniem w języku angielskim, dlatego szukam kursów nastawionych na mówienie. Znalazłam w Katowicach taką szkołę, to Berlitz - http://www.berlitz.pl/pl/katowice/, ale potrzebuję jeszcze czyichś opinii. Może kojarzycie? A jeśli nie, to jakie jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgie89
Wszystkim gorąco polecam Moose CJO. Byłem ich klientem. Lektorzy bardzo profesjonalni, elastyczni i kreatywni. Oprócz tego ceny są bardzo przystępne. Nie trzeba nigdzie jeździć, tylko lektorzy przyjeżdzają do domu w wybranych przez nas godzinach. Istnieje poza tym możliwość zmiany lektora bez podania ku temu konkretnego powodu. Pełna elastyczność i profesjonalizm. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_80
a Speak Up? ktoś z Was chodził i chce się podzielić wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał_89
podpinam się pod powyższe pytanie. co ze Speak Up'em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem do Speak Upa 2 lata. Udało mi się z poziomu podstawowego nauczyć się płynnie mówić i pisać po angielsku, nauczyciele cisnęli ale opłacało się, sam nie potrafiłem się jakoś zmobilizować do nauki (o czym świadczą lata bezowocnej nauki w liceum i na studiach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynek90
Speak up jest rekomendowany szczególnie tym, którzy mają mało wolnego czasu i chcą stosunkowo szybko nauczyć się języka. Bo grafik można sobie ustalić pod siebie i da się dogadać z lektorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krinnga
Lektor jest bardzo ważny bo przez niego patrzymy przecież i oceniamy jakby samą szkołę, ja moge polecić ten kurs: http://www.lingua-house.pl/kurs-angielskiego.html przede wszystkim właśnie ze względu na lektorkę - przemiłą i świetnie prowadzącą konwersacje, nauka przez mówienie głównie dla mnie przynajmniej wypada najlepiej i najskuteczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest cennik w Speak Up'ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cennik jest ustalany indywidualnie, w zależności od długości kursu itd. Idź albo zadzwoń do nich to się dowiesz mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecacie speak up? tak generalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie odradzam. Niesamowicie drogi a jakość taka sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igamiga
Jeśli macie problem z wyborem lub znalezieniem najlepszej możliwości polecam tę strone https://needaschool.com/pl/ Dzięki niej bardzo szybko wybrałam najlepszą dla mnie szkołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×