Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LULAAAAA19

PRACA W ROSSMANIE!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja pracuje w Rossmanie od pona 2 lat. Jak to w pracy czasem bywaja trudne chwile ale wiecej jest tych wesolych radosnych. Jak na prace w drogerie to płacą nieźle, premie itp wychodzą na dobre ;) A wszystko innne opisywane ze syf, ludzie itp.. WSZYSTKO ZALEZY OD NAS SAMYCH. Atmosfera... zapal do pracy... Ja mam naprawde najlepsza ekipe pod sloncem ! Grafik- fakt zmienia się ale dziewczyny starają się go robc sprawiedliwie. raz rano raz popo , no są sytuacje jak np nagly urlop na żądanie do ktorego każdy ma prawo ,, wtedy się cos zmieni ale trzeba być wyrozumiałym. POZDRAWIAM EKIPE *** !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsysiura
Bzdury!Pracuję w Rossmann 9 miesięcy jestem zadowolona wypłata lepsza niż w innych marketach jeden wekend pracujący w miesiącu 3-4 nocki ma każdy ekipa extra aź miło źadnego mobingu itp.Idź do Polo do pracy to zobaczysz co to zero źycia rodzinnego-przerabiałam to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsysiura
Tak jak napisała kolezanka wyżej zgadzam się z tym. Wszystko zależy od nas samych od nastawienia do pracy i atmosfery A kasa nie jest zła za tą pracę Wolne dni tez są na zycie prywatne .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wy tam zarabiacie w tym Rossmanie? i na jakim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w Rossmanie 2 lata i często było tak że po nocy tego samego dnia musiałam byc na 18 w pracy więc nie piszcie ze przed nocą i po niej jest wolne bo to klamstwa. Mobing jest na pierwszym miejscu, o życiu prywatnym można zapomnieć i jeszcze to co najgorsze to porzegnajcie się ze zdrowiem. Takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wyjątki dobre sklepy i ekipa ale są to jednostki. Chętni niech próbują...zawsze to nowe doświadczenie a dla innych nauczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Rossmannie już od kilku lat. Od samego początku nie było łatwo....a z biegiem czasu jest coraz gorzej. Tak to prawda praca jest ciężka ...wymagająca ..... i obdziera człowieka z wszelkiej godności. Mój czas z rodziną.....? Właściwie go nie ma... zmiany w grafiku i system "zmianowy"..... Właściwie istnieje jedna i najważniejsza zmiana ... popołudniówka lub ranna zmiana która trwa uwaga 10- 21 ....bo przecież 10 to rano więc jest to ranna zmiana. Nie potrafię już normalnie funkcjonować w domu bo większość mojego wolnego czasu w domu to sen bo pomiędzy jednym a drugim dniem pracy przerwa trwa często 11 godzin.... a jak jestem w domu to jestem sama ....rodzina w szkole małżonek w pracy .... me potomstwo widzę najczęściej rano i po pracy albo mówię mu dobranoc lub głaszczę po głowie jak już śpi i mówię kocham ciebie dobranoc. A potem chce mi się płakać .... i naprawdę już mówię tej pracy koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złożyłam cv do rosmana dziś zadzwoniła do mnie pani z rekrutacji ze w piątek mam się zglosie na rozmowę kwalifikacyjna powiecie mi czego mogę się spodziewać tz o co mogą pytać i jak wyglada praca u nich finansowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×