Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taaakaaa jeednaaaa

bolesny i powiększony węzeł chłonny na szyi

Polecane posty

Gość taaakaaa jeednaaaa

od kilku dni mam powiększony i bolesny węzeł chłonny na szi, mam też podwyższoną temperaturę, co to może być???? martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaa jednnnnaaa
up.up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy cukierek 9022
Masz stan zapalny w obrębie głowy. Być może masz infekcję gardła, ucha, zęba. To są najczęstsze przyczyny bolesności węzłów. Jeśli boli, to dobrze (gdyby nie bolał, świadczyłby o innych poważnych chorobach, guzy, ziarnica...) Ból i miękkość świadczy że jest on odczynowy tj stan zapalny. Idź do lekarza by znaleźć przyczynę, zrób morfologię. Węzeł powinien się wchłonąć, jak tylko stan zapalny minie. Masz jeszcze oprócz gorączki jakieś inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejeje
dobrze ż boli, mojego syna nie bolał i lekarze myśleli że to ziarnica, naszczęście po wycięciu węzła okazało się że to toksoplazmoza, do czasu wyniku histopatologi byłem jak kłębek nerwów. Nie martw sie to jakaś infekcja która poprostu spowodowała powiększenie węzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaakaaa jednnaaa
dziękuję Wam bardzo za odzew i rady, naprwde nie spodziewłam się, że ktoś może poważnie odpowiedzieć na moje zapytanie, jeszcze raz dziękuję.....uspokoiliście mnie, bo serio się martwiłam....jutro idę do lekarza, bo ogólnie czuję się rozbita i taka jakaś nieswoja...pozdrawiam życzliwe dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy cukierek 9022
Wszystko będzie dobrze, nie wydaje mi się, że to jest coś groźnego. Poproś lekarza o zrobienie morfologi, koniecznie OB!! Jeśli miałaś kontakt z kotami ostatnio, poproś o badanie na toksoplazmozę. Odezwij się, jak coś będziesz wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×