Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

U Was też taka szklanka?

Polecane posty

W Lublinie chodniki jak polukrowane... Jak szłam do pracy, to przed schodami dwie babki stoją, doszłam - jak tu zejść.... po rurze baby, po rurze... no i wykonałysmy taniec na rurze o szóstej rano :) A na przystanku zaobserowałam, jak dziala abs w autobusach widziany z zewnątrz. Dobrze, że drogi posolone, tylko miejscami tak sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firkotka bumbla
U mnie też szklanka - powinni odwołać prezydenta miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
u nas w dolnoślądkim tez tak. masakra... mam nadziej ze wszytsko stopnieje bo już odwilż dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
szczecin............tęsknie za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś kocurek
Komorowski powinien podać się do dymisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wschodzie też ma być 2 na plusie to jest szansa, że się ten syfek rozpuści chociaż znowu słysze, że w Sandomierzu powódź sie szykuje... kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mie też
Wyszłam rano z psem, nogi mi się rozjeżdżały, psu łapki i nic nie posypane. Moja mama poszła do urzędu i nie wiem jak doszła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
poszła do urzędu?? mam andzieję , ze na skargę... a myślisz ze wr wrcoku posypane|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś kocurek
Komorowski za szklankę pod Trybunał Stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj mialam miec
na 5 do pracy ale mam wolne;) choc musialam dziecko zaprowadzic do przedszkola.... chorzow3 szklanka jakich malo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szłam między 6.00 a 6.30 po miescie i tylko w jednym miejscu (wzdłuż budynku UMCS na Kraśnickich) gościu posypał piachem po chodniku reszta chyba jeszcze spała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjaaaaaaaa
W Lodzi jeszcze juz +2 , myslicie ze nadal jest slisko , bo za 30min musze wyjsc... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest 5 na plusie i chodniki prawie czarne ,ulice luksus zero lodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Sącz-ślisko=(
nogi się rozjeżdżają to fakt,poszłam pobrać krew ,jak wracałam słaba i jeszcze taka szklanka że mało nie padłam na ziemię=/grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam w Lublinie? ciekawe, jak będzie koło 16.00, jak będę z powrotem z pracy szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa w jakiej branży
pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa. 33
pracuje w branży bara bara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś rejestratorką
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvt53t56
w pustej szklance pomarańcze to dobytek mój :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam pierwszy krok
po wyjściu z domu - i pojechałam! :-D Tym sposobem nie spóźniłam się na zajęcia ;-) Gorzej było z łapaniem równowagi - ale za Chiny nie mogłam się zatrzymać, żadnego drzewa w pobliżu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wraca ć z pracy pieszo przez jakieś zadupia, parki i inne cudawianki:o A wszystko przez to, że jestem z natury gnuśna i leniwa i nigdy nie przyszło mi do głowy zrobić prawo jazdy:o Poza tym się boję:o Stanowiłabym zagrożenie na drodze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest refundowany,spojrz
ja wczoraj wchodząc do domu ciotki poślizgnęłam się na schodach. był tam 4 cm lód, który musiałam skuć łopatą :o nie wiem kurwa, jak oni tam wchodzili, noga sama zjeżdzała ze stopnia :o szłam z ciężkimi torbami, wchodzę i jeb. jak w filmie: kevin sam w domu :D leżę w łożu, gdyż plecy mnie bolą :o najgorsze są kałuże. jak już człowiek ledwo się doczłapie gdziekolwiek,zaraz jakiś debil jedze szybko autem i dostaniesz falę wody prosto w ryj :o starszą babcię tak jeden opryskał, że się przewróciła. pęknięta jezdnia = mega kałuże. szkoda, że roztopy zaraz miną i będzie szklanka znów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebista szklanka
a zaden chodnik nie posypany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tak zastanawiam - że tez właściciele domków jednorodzinnych się nie boją. Przecież to do nich należy odśnieżenie itp. chodnika przy ich posesji. Jeśli ktoś upadnie i złamie sobie nogę, może podać takiego właściciela do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczą na wygimnastykowanie polskiego społeczeństwa, albo chcą sobie z okien poogladać lucbergery i tulupy, bez znaczenia, ile ich to będzie kosztować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×