Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Petycja w sprawie kary za ciągnięcie husky za samochodem-podpiszcie

Polecane posty

Gość spragniona jola
jestem wegetarianką od 10 roku życia i od 14 lat nie wpierdoliłam szyneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
no i co? samosądu nie zrobimy, bo za śmieci nie warto iść siedzieć...sąd powinien skazać ich na ciężkie łagry na dożywocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówli dzisiaj o tej petycji
w wiadomościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, czyli coś to może da szkoda, że nie oglądałam nic to, późno sie zrobiło dzięki za podpisy, w poniedziałek podniosę temat znowu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonMagik
Według Mnie Te Kur...y Powinno Się potraktować w ten sam sposób Lina na łeb I gaz do dechy W tym przypadku litość Była by zbrodnią nikomu nie życzę kryminału ale Mam nadzieje że dopiero tam zapłacą za to co zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to nie są ludzie to zwyrodnialcy! i wiecie co , petycja ok , ale ja bym ich przeciągnął pod pługiem mendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((
mam psa... akurat jechala z nami jak sie zdarzyl ten wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjan...
Moja zdanie jest takie przywiązać za genitalia stalową linką i ciągnąć samochodem, aż się opadnie z sił, następnie linka na głowę i jazda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszkowa
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszkowa
A ja bym chciała, żeby mi wyjaśniono kilka spraw i prawdę mówiąc, byłoby dobrze, gdyby zrobił to właśnie sąd. Po pierwsze: właśnie przeczytałam, że cały incydent miał miejsce w PAŹDZIERNIKU, a sprawcy zasłużyli na zainteresowanie policji dopiero po "pożyczeniu" sobie dwóch samochodów i podpaleniu jednego z nich. Podobno w jednej z komercyjnych telewizji był na ten temat reportaż. Czy to prawda? Po drugie: telewizja pokazała sąsiadów tych "dowcipnisiów", którzy twierdzą, że działali w warunkach recydywy; ponoć poprzednio mieli bernardyna, w którego rzucali siekierą / siekierami(?); ci sami ludzie twierdzą, że boją się tych oprychów, czyli terroryzowane są nie tylko zwierzęta; co o tym wiadomo? Po trzecie: dlaczego schronisko, z którego sprawcy "adoptowali" zamordowane zwierzę, nie sprawdziło komu psa oddaje? Po czwarte: dlaczego po złożeniu wyjaśnień sprawcy zostali zwolnieni? czy czekamy, aż ci zwyrodnialcy znudzą się maltretowaniem zwierząt i "przerzucą się" na ludzi? czy może oczekujemy, że znowu sterroryzowana wieś weźmie sprawę w swoje ręce i potem będziemy pisać petycje, aby odstąpić od karania sprawców linczu? wiem, że nie wolno nikogo karać, zanim nie udowodni się winy, jednak wydaje się, że zostało wystarczająco uprawdopodobnione, że sprawcy mogą być zagrożeniem dla okolicznej społeczności, a zatem należałoby podjąć takie działania, aby świadkowie nie bali się zeznawać w tej sprawie. O ile tylko chcemy móc z pełną uczciwością nazywać nasze państwo państwem praw cytat ze strony na ten temat. Oni to zrobili nie pierwszy raz...juz jakiegos psa męczyli :(😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
zgadzam się z kwiatuszkową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszkowa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 07
Co za potwory!!!!! Koniec pobłażania przez sądy takim degeneratom!!! Podpisuję się pod tą petycją obiema rękami i nogami. Domagam się zamknięcia tych potworów aby ich ukarać i ku przestrodze innym. Pozdrawiam Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaarraa
podpisałem się..podpiszcie się również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys21
od trzech dni caly czas placze,nie moge sobie z tym poradzic caly czas mysle tylko o tym piesku,o tym jak cierpial pomimo tego,ze wczesniej byl juz skrzywdzony poprzez oddanie do schroniska.Mysle sobie,ze gdybym to ja go wziela to nic by mu sie nie stalo,mialby cieply dom pelen milosci,i wszystko co sobie tylko wymarzy.non stop maz probuje mi wytlumaczyc,ze nic nie moglam zrobic ale to nic mi nie pomaga:(Oni specjalnie wzieli ta psine ze schroniska,zeby zrobic jej taka krzywde, taka co w najgorszych koszmarach nigdy mi sie nie snila.Brak mi slow,jak tylko o tym mysle to zapiera mi dech w piersiach i znowu placze.Piesio im sie poprostu znudzil!!!i dlatego zafundowali mu cos takiego?nie rozumiem prawa,dlaczego tacy ludzie sa bezkarni,przeciez mogli tego psa wyrzucic na ulice,napewno ktos by mu pomogl.Wszystkim co moglam wyslalam linka z petycja do podpisania i blagam was robcie to samo,pomyslcie,ze ten piesek byl kochany,nadawal sie do adopcji co oznacza,ze byl przyjazny dla czlowieka,blagam wszystkich o cierpliwosc do tej glupiej strony i o podpis tej petycji(trzeba potwierdzic podpis na linku ktory wam przysla na maila)Chociaz nikt z nas juz mu nie pomoze,pomozmy chociaz sobie a bedzie sie nam lepiej zylo ze swiadomoscia,ze tacy ludzie pokutuja w wiezieniu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bromba37
podpisuję całym sercem...kara jest i tak za niska,ale chociaż niech tyle dostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze to zbieracie?
Temu nieszczęsnemu psu to nie przywróci życia, a wysoki sąd ma w dupie internetowe petycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just21
http://nk.pl/#profile/29450969 to konto na nk właściciela psa!!!!!!!!! Tego bernardyna co jest tam na zdjeciach podobno tez zabili,byl przywiazany i rzucali w niego siekiera.Ciekawe ile jeszcze zwierzatek zabili...Ja chyba popadne w jakas depresje,nie mam juz sily ani plakac ani wyc,nie chce mie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunes
podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszkowa
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8958880,Wyrok_sadu__do_wiezienia_za_brutalne_zabicie_psa.html o. prosze 10miesiecy i nawiazki po 2,5tys. na rzecz organizacji walczacyh o dobra zwierzat. Pieniedzy i tak nie zaplaca, bo kto im co zrobi,a w wiezieniu posiedza za nasze pieniadze. Skandal 😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek40
jestem za ostrą karom 10lat ale w kreminale powinni im dupy przeorać może zobaczyli jak to jest ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za podpisy wyrok zapadł, po 10 m-cy odsiadki mało, ale przynajmniej posiedzą, a nie dostali w zawieszeniu dobre i to na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×