Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondynka1841

Kolejne farbowanie włosów?

Polecane posty

Hej, mam taki problem gdyz przez około 8 miesiecy nie farbowalam wlosy i mialma mega odrosty ja wiem tak z 10 cm , no a mialm ajsny blond a naturalne swoje wlosy mam ciemny blond no i dzis mnie cos pokudilo zeby zafarbowac ki kupilam sobie farbe loreal casting kolor jasny perłowy blond no i mam teraz problem bo wlosy na odrostach wyszly mi rude a na wlosach tam gdzie milam jasniejsz to wyszlu białe no i tak sie zastanwiam czy sobie nie kupic rozjasniacza tego z Joanny i to wszystko jutro poprawic? czy nie zniszcze sobie wlosy tzn nie stana sie one martwe? a mzoe powinnam wiecej odczekac no ale kiepsko powiem wam to wyuglada bo pola wloasow ruda a polowa biała ehh...poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TDRFYUIOHGTYUIHIOUJKLI
NIe dziwne ze wyszly rude..najpierw sie kladzie dekoloryzator pozniej farbe :/ a najbardziej rozjasniajaca farba dostepna w sklepach niespecjalistycznych to garnier NATEA NUMER 311 super rozjasniajacy platynowy blond..utlenia sie jeszcze kilka godzin po farbowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba najlepiej wybrac sie do fryzjera.Ja tez czasem narozrabiam,ale wole naprawiac juz u fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ona
Dziwne że sięgnęłaś po Casting ponieważ jest to bardzo lekka farba/szampon i nie rozjaśni Ci nigdy ciemnego blondu do jasnego. Ja na Twoim miejscu sięgnęłabym po farbę rozjaśniającą ... Mi bardzo ładnie rozjaśnia odrosty farba Belle Color Garniera a do tego jest dość łagodna. Rozjaśniacz to ostateczność bo możesz sobie włosy popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallin in looovee
Trzeba było iść do fryzjera... Teraz idź, bo sama już nic lepszego z tymi włosami nie zrobisz. Ewentualnie możesz pogorszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TDRFYUIOHGTYUIHIOUJKLI
nie dziwne ze wyszly zolte..najpierw sie kladzie dekoloryzator pozniej farbe najbardziej rozjasniajaca farba dostepna w niespecjalistycznych sklepach to GARNIER NATEA NUMER 311 super rozjasniajacy popielaty blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do fryzjera , naprawi Ci . a Ty możesz to zjebać tylko , szczególnie eksperymentując z rozjasniaczem!! balowanie samemu na blond to ryzykowana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TDRFYUIOHGTYUIHIOUJKLI
jest tez rada dla wariatów ..mozna zamienic wode (krem) utleniajaca z farby na mocniejsza zakupiona w sklepie fryzjerskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zawsze farbowalam farba wellaton bardzo jasny popielaty blond i wychodzily sliczne tylko teraz mialam taka przerwe dluga w sumie bardzo dluga od nie malowania i skusilam sie na pomalowanie znowu no i wyszlo jak wyszlo :( a co mysliscie o rozjasniaczu z Joanny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....ja kupiłam farbę CECE z sklepie fryzjerskim. świetlisty blond . i mi nie brało jakoś i siorka mojego chlopaka(praktykantka) dosypała rozjaśniacza nie wiem jakiego:/ może z joanny. a na drugi dzien kupiłam wodę 9% i drugi raz tym świetlistym blondem malowała mi i wzięło. 6% było za mało. farby jest tak dużo ,że starcza na 2 razy na włosy do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TDRFYUIOHGTYUIHIOUJKLI
joanny nie uzywalam...ja stosowalam zagraniczne farby i rozjasniacze z profesjonalnych sklepow. rada zeby isc do fryzjera tez nie jest za dobra..fryzjer tez moze wszytsko spier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Gagga
Ja kilka dni temu farbowałam też Castingiem Perłowym Blondem i żałuje jak dawno niczego nie żałowałam. Miałam jasny blond, powinien wg. nazwy, zdjęcia i opisu wyjść jasny ewentualnie o innym odcieniu a wyszedł jakiś kijowaty szaro-brązowy/ Wrrr... nie mogłam na niego patrzeć i za kilka dni nałożyłam farbę Syossa - jeszcze gorzej. Jednak muszę polegać na starych dobrych Garnierach...Ale takiej pomyłki jak z tym castnigiem wielce wspaniałym to nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak sie zatsanwiam czy jesli dzis porafbowalm to czy np. jutro bym mogla znowu bow eim w sum ie ze powinno sie czekac 2 tyg no ale nie moge tyle czekac, i boje sie ze ja zrobie tym rozjasnianczem to ok beda fajne wlosy ale za to martwe wlosy słyszałyście o czyms takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TDRFYUIOHGTYUIHIOUJKLI
włosy sa przeciez martwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszego dnia miałam malowane tym świetlistym blondem do tego rozjaśniacza troche i woda 6 . a na drugi dzień poprawka tylko ze woda 9 i bez rozjasniacza juz. potem pol butelki odzywki na nie wylałam i chodziłam w ręczniku z godzine. jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Gagga
Jak masz słabe włosy to może być różnie. Spróbuj, wyłysieć nie powinnaś. Ja już nie pierwszy raz przeprowadziłam akcję radykalnej błyskawicznej zmiany koloru. Nigdy mi nic nie wypadało, ale mam twarde i dużo włosów. Wiem, że włosy mam zniszczone, ale to też od suszarki i prostownicy, choć ogólnie nie wyglądają źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy nie sa martwe, martwe wlosy to takie które wypadaja i wypada ich coraz wiecej i jesli nie wypadna to nie urosna nowe bo rdzen sie uszkadza i nigdy wiecej juz nie urosna ich miejscu nowe ta sa wlosy martwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale troche sie boje bo w tym rozjasniaczu z Joanny jest az 12% wiec wiecie o ci mi chodzi...no i tak sie zastanwiam czy jutro zrobic czy w niedziele chociaz...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Gagga
Tak naprawdę, to rzadko da się przewidzieć jaki dokładnie kolor wyjdzie. Spróbuj, ale w razie czego miej możliwość kupna choćby szampony koloryzującego, gdyby rozjaśnianie wyszło koszmarnie. A potem duuużo odżywiaj i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz niby na forach pisza ze ten rozjasniacz z Joanny jest bardzo dobry robilam keidys kolezance na wloasach ciemnych to fakt wyszedl jej zółty ale rozjasnial momentalnie nie zdazylam caly wlosow zamalowac a byly juz miałe przy czubku glowy no wiec tak sobie pomyslam ze skoro ja mam jasne i odrosty dl. 10 cm rudo-jasne to moze by sie to jakos wyrownalo no i byly by mega jasne no ale z drugiej strony tez nie wiadomo bo niechcialbym moich wlosow zniszczyc bo sa cudowe bo kazdym wzgledem no ale jak takie cos wyszlo to tylko pozostaje mi rozjasnienie bo raczej na jakis czarny czy barazowy to nie bo mi nie pasuje do twarzy taki kolor ciemny a poza tym zawsze bylam blondynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak myslicie mam zaryzykowac jutro i kupic ten rozjasniacz z Joanny i zrobic nim wlosy? hm...bo czytam w necie to ma dobre opinie hm....? podpowiedzcie cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatuś1990
Możesz spróbować ale efekt raczej nie będzie zadowalający, to kwestia szczęścia czy Ci się uda tak rozjaśnić. Tu masz coś na temat farbowania włosów to może się przydać :) http://www.youtube.com/watch?v=oJ-0H7dQW3U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×