Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbara1984

Suchy meczacy kaszel u 4 latki

Polecane posty

Gość gość
Też tak mam jak go stosuję, ładnie się po nim odrywa i flegma nie zalega w oskrzelach. Jak mi jeszcze dobrze plecy oklepią to kaszel szybko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartaaa
próbowaliście inhalacji na kaszel? moja córcia 11miesięczna ma zapisane przez lekarza z budixonu neb inhalacje, trochę się przy nich wierci ale najważniejsze ze to pomaga i nie musi brać antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randoli
A co z lekiem Sambucol Baby? Próbował ktoś? Podobno bardzo skuteczny i przede wszystkim bezpieczny lek dla dzieci u mojej 8miesiecznej corci zauwazylam objawy przeziebienia chce dzialac szybko co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy, czasami to nie infekcja wywołuje kaszel a alergia. Zastanówcie, się czy kaszel nie pojawia się o tej samej porze roku, a nawet miesiącu. U nas było co roku to samo, aż po zrobieniu badań wyszło uczulenie. Suchy kaszel ustępuje po podaniu alertecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było identycznie, nawracający suchy kaszel o tej samej porze roku. Czasami łzawienie i podrażnienie oczu. Niestety w kwietniu i maju i u nas jest konieczność podawania leków typu allertec. Inaczej córka nie wyszłaby na świeże powietrze i przesiedziała dwa miesiące w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie sprawdziłam ten ranking na http://rankinginhalatorow.pl/ i wygląda rzeczywiście sensownie. Fajnie że są od razu na wstępie podzielone inhalatory na – dorosłych, dzieci i starszych, bo to jednak jest różnica kto ma korzystać z urządzenia i pod tym względem trzeba przede wszystkim szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie absolutnym number one jest Novama Familino Pro. Polecam każdej rodzinie! Dla dorosłych dla dzieci, do leczenia przeziębień i też bardziej skomplikowanych infekcji (w tym też problemów z płucami i oskrzelami). Nie mam z nim żadnych problemów, szybki zabieg, wygodne łatwe mycie i ogólnie pielęgnacja, bo akurat w przypadku inhalatorów to higiena jest super istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różą

Moja też miała such i musiałam jej robić nebulizacje i nawet kupiła tabletki z tymiankiem do ssania. W sumie wszystko przez katar. Wszystko zatrzymało się po wprowadzeniu oxalinu, który zakończył temat glutów i podrażnień gardła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Metronidazole 200mg Sale Montreal Amoxicillin And Cats

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×