Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFRFREWF

PYT O ZAWOD POLICII

Polecane posty

Gość EFRFREWF

jakie są kryteria na przyjęcia na policjantkę??Czy majać mature mam szansę na zostanie policjantką??OD CZEGO ZACZĄĆ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kumpel jest pałą. do policji wstepuja raczej z wyksztalceniem wyzszym. on skonczyl administracje czy socjoloie juz nie pamietam. pozniej poszedl do szkoly policyjnej w katowicach, ale to w pieruny dlugo tam sie szkolil. jezdzil tez po polsce na rozne szkolenia. byl w szkolce w pile. zacznij od studiow, zadzwon do pierwszej lepszej szkoly policyjnej. ogolnie to ciezko jest tak slyszalalm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby stać za suszarką wystarcz
mieć maturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFRFREWF
jeju pytam powaznie...czy majac mature, 27 lat na karku, dwojke dzieci, dosc dobra kondycje fizyczna mam jakiekolwiek szanse??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby stać za suszarką wystarcz
a co chcesz w policji robić? ta instytucja jest wielka jak skurwysyn 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFRFREWF
obojetnie jak na razie.... moze byc cokolwiek...ale na co bym mogla sie starac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partarara
Złóż swoją aplikację i zobaczysz, czy się nadajesz. Na początek przechodzi się test sprawności (dość trudny dla kogoś, kto na co dzień nie ćwiczy), potem inne testy (psychologiczny, z wiedzy ogólnej). Jak się zakwalifikujesz, to najprawdopodobniej rzucą cię na kilka miesięcy na szkolenie do szkółki policyjnej. Jak masz na to warunki i czujesz się gotowa, to startuj. Ale pisać po polsku też trzeba umieć, a u ciebie z tym raczej kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFRFREWF
wiadomo ze zaczyna sie od najnizszych szcebli....ale czy mam szanse jakiekolwiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby stać za suszarką wystarcz
nie dostałem chyba jeszcze mandatu wypisanego bezbłędnie więc się nie martw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFRFREWF
sorrki za bledy...tak jakos ale to niewazne jak narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partarara
Sprawdź u siebie w komendzie wojewódzkiej czy miejskiej czy jest nabór. Jeśli jest, to złóż wymagane dokumenty. Wpisz sobie w google: test sprawności policja. Zobacz jak to wygląda i sama będziesz wiedziała, czy w ogóle przejdziesz pierwszy etap. To nie te czasy, że biorą obojętnie kogo jak leci, teraz trzeba się wykazać, i fizycznie i umysłowo. Skoro masz dwójkę dzieci, to możesz mieć problem, bo co z nimi zrobisz, jak cię wyślą na 3-4 miesiące na szkolenie? Masz dla nich opiekę na taki czas? Nie możesz mieć też żadnych tatuaży i samookaleczeń, to dyskwalifikuje od razu. Musisz być też super zdrowa, bez chorób przewlekłych czy wrodzonych (poważnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem . obojetnie jakie stanowisko . sprawdzian fizyczny musisz przejśc . na każde stanowisko . oprócz sił specjalnych oczywiście . sama chciałam, . ale juz sie w kategoriach wiekowych nie mieszczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pip....
do tytulu a czemu policja poczula sie zawiedziona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×