Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukaaszz

Napiszcie mi...

Polecane posty

Gość Łukaaszz

czy w dzisiejszym świecie naprawdę trzeba być sku****lem? Bo zaczynam odnosić wrażenie że jakbym taki był to może życie byłoby dużo łatwiejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami już tak w życiu bywa, że jak jesteś za dobry, to dostajesz po dupie, wiem to z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaaszz
Nie czułbym się z tym dobrze, ale mam wrażenie że facet który nie jest chamem w tych czasach jest stracony, a chodzi mi o uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowadziewczyna
Oj bardzo i to bardzo się mylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kobiety kochaja chamów i tych co e olewają Taka natura kobieca W związku musi sie cos dziać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaaszz
rumiankowadziewczyna --> mam nadzieje że masz rację, bo ja wcale nie chce się zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toiu
dokładnie... ja na ten przykład, jak mąż ze dwa razy w ciągu dnia mnie nie opierdzieli, to żadnego żaru w zwązku nie czuję...i zaraz mi się mysli kołatają chore ,że napewno mnie już nie kocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowadziewczyna
Zdecydowanie nie próbuj się zamieniać. Gwarantuję, że większość moich koleżanek nie lubi takich facetów, którzy to niby są stereotypowymi ideałami. Nie wiem skąd w ogóle to przekonanie, ze to źle jak facet jest porządny itp. Ja tam właśnie takiego szukam :) Tzn właściwie znalazłam, ale to też nie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowadziewczyna
Proszę o opinię w moim temacie, widzę, że skoro porządny z Ciebie facet to może coś podpowiesz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×