Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linoletka

syn mojego partnera obrazil sie jak sie dowiedzial

Polecane posty

witam, syn mojego partnera dzis po raz pierwszy dowiedzial sie o tym ze sie spotykamy. moj partner jest 4 lata po rozwodzie. jego syn ma 16 lat. spotykamy sie od jakiegos czasu. planowalismy nasze poznanie sie na neutralnym gruncie. jednak z tego nic nie wyszlo. dzis spotkalismy sie przypadkiem. chlopak obrazil sie na ojca, ze ten go oszukiwal..mimo ze nigdy nie bylo rozmowy o tym czy sie z kims spotyka. jest mi przykro troche. wiem ze teraz syn bedzie do mnie bardzo zle nastawiony. obawiam sie naszego spotkania przyszlego. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieiwemcoe
16 pepek swiata;)) tez masz sie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
myślę, że 16 człowiekowi też należy się szacunek i zrozumienie zwłąszcza, że jak się rodzice rozwiedli miał lat 12 i pewnie liczył, że może rodzice się zejdą - dziecko kocha oboje rodziców.Wyszło jak wyszło ale na pewno da się naprawić przy dobrej woli Twojej i ojca chłopaka. Jego zachowanie będzie wypadkową waszego podejścia + jego okresu buntu adolescencyjnego który też należy zrozumieć. WIązanie się z rozwodnikiem z dzieckiem rodzi takie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pelni swiadoma co oznacza zwiazek z mezczyzna z przeszloscia. jestesmy troche zli teraz na siebie. bo jego syn powinien sie szybciej dowiedziec i na pewno nie w tak przypadkowy sposob. zalezalo mi bardzo na zbudowaniu choc odrobine przyjaznej relacji, teraz nie wiem czy to bedzie mozliwe. na pewno nie od razu. obawiam sie wrogosci i uprzedzenia od poczatku a takze zaplanowanego przyszlego spotkania. nie wiem jak zaplanowac nasze spotkanie. mysle ze powinnismy je odlozyc na jakis czas zeby chlopak mogl sie troche oswoic z ta mysla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie mam w tej kwestii doświadczenia ale może spotkanie na neutralnym gruncie jest jakimś rozwiązaniem?nie wiem , jakie są relacje ojca z synem ale jeśli myślicie o sobie poważnie chyba trzeba jak najszybciej to załatwić zanim narośnie w jego głowie fałszywy(negatywny) obraz . Nikt nie lubi być lekceważony w rodzinie. 16 latki mimo swej bunczuczności mają delikatne serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lada orzech mamy teraz do zgryzienia.. szkoda ze nie mozemy liczyc na pomoc ex-malzonki. wydaje sie byc ucieszona tym ze obraz ojca sie zmącił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
może liczy na to , że mąż wróci? a może rozwód nie był ugodowy i któraś ze stron czuje się poszkodowana? Na matkę chłopca raczej nie można w tej kwestii liczyć i prosze się temu nie dziwić. Ale on ma jeszcze ojca , ojciec w tym wieku ma większy wpływ na syna i więcej wspólnych spraw niż z mamą moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale sie nie dziwie
ze dzieciak jest wściekły, w koncu ojciec związał się z jakąś przygodną panienką, zamiast układać życie z żoną. Dobrze ci radzę, odpuść sobie, bo pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go poznalam juz 3 lata po rozwodzie, a 5 lat jak razem nie mieszkaja. i wypraszam nazywanie mnie przygodna panienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną też się oflądał jak stałam tyłem. Mam niezłą figurę :) Ale jak się odwróciłam, to sie obraził. Niestety twarz mam brzydką, jak dupa niedźwiedzia. I teraz nie wiem co zrobić żeby zacieśnic nasze stosunki. Może loda? Ale czy to wypada tak loda zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iinoletka to podszyw Linoletki wyglada podobnie jednak I to nie L.. nawet podpis skopiowany gratuluje wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdowa stacja
Niestety nic nie mozesz na to poradzic a jezeli zaczniesz sie starac zeby to sie jakos ulozylo to wyjdzie jeszcze gorzej.Zostaw to swojemu partnerowi to jego dziecko i on powinnien z nim sie dogadac ty mozesz jedynie stac z boku i byc neutralna w tej sytuacji.Jezeli chlopak ma dobry kontakt z ojcem to sie jakos dogadaja i syn zaakceptuje nowa sytuacje ,jezeli kontakt nie jest mocny to obawiam sie ze na jakis czas twoj partner straci syna i bedzie tak dopuki mlody nie wyjdzie z wieku buntu i nie zrozumie pewnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to syn się obraził że ojciec ma kogoś??? raaany.. cóż z tym synem się dzieje??? mój syn również miał 16 lat gdy dowiedział się, że już od jakiegoś czasu widuję się z kimś. Poznali się i wszystko było i jest ok. kompletnie nie rozumiem ...przecież to nie pięcioletni dzieciaczek co strzela focha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 letni cwaniaczek
ale tu chodzi o kase a nie ..pania od tatusia,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
16 letni chłopak to nie jest osoba dorosła- no nie bądzmy smieszni. I nie oceniajmy każdego własną miarą- nie każdemu chodzi o kasę - 16 latki są bardzo wyczulone na brak szacunku wobec nich- taki okres w młodocianym życiu.Uważam, że należy to uszanować i zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
' linoletka witam, syn mojego partnera dzis po raz pierwszy dowiedzial sie o tym ze sie spotykamy. moj partner jest 4 lata po rozwodzie. jego syn ma 16 lat. spotykamy sie od jakiegos czasu. planowalismy nasze poznanie sie na neutralnym gruncie. jednak z tego nic nie wyszlo. dzis spotkalismy sie przypadkiem. chlopak obrazil sie na ojca, ze ten go oszukiwal..mimo ze nigdy nie bylo rozmowy o tym czy sie z kims spotyka. jest mi przykro troche. wiem ze teraz syn bedzie do mnie bardzo zle nastawiony. obawiam sie naszego spotkania przyszlego. . ' Kup mu loda to się obrażać nie będzie. Ojciec zaś niech mu nawet mówi jak często zmienia skarpetki. Jego zaś zapyta jak często zmienia chusteczkę i majtki. Myślę .że po takich pytaniach problemów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, juz jest lepiej, spotkali sie pogadali, mamy sie spotkac w weekend na neutralnym gruncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×