Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on 30 pomorze

Zonaty szuka mężatki

Polecane posty

Gość Pan30 slask
13 wiadomości na GG z tego może dwie rozsądne. Po co się podszywacie pod kobietę. Pamiętajcie że jestem informatykiem, sprawdzenie waszego ip i sprawdzenie jego przydziału wraz z GG zajmuje mi jakieś 15 minut :) Linux czyni cuda. Wytłumaczcie mi po co ?? co wam szkodzi ?? nudzi wam się ??. P.S Pani32 jesteś z Śląska ?? a adres IP w-wa, wyuzdana25 - po pierwsze fota którą podesłałaś znana jest w necie, nawet się nie wysiliłaś poszukać jakieś mniej oblatanej. Piszesz Czesto-wa a IP z WLKP. Oj myślałem ze to forum jest wolne od trolli ale widać to również podupada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani 26 śląsk
A jak ja do Ciebie napiszę Pan 30 śląs, to też mnie prześwietlisz? A ja będę miała denne cycki to jeszcze mężowi doniesiesz? Jest tu jakiś dyskretny mąż? Informatycy odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretnieszy maż
znalazł sie, lat 34 pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan30 slask
nie o to chodzi aby donosić , ale o to żeby dokładnie zrozumieć mój post. Jakbym chciał donosić to bym to czynił. Moja wypowiedź była po to aby zilustrować że internet jest tylko pozornie dyskretny i jeśli ktoś już podaje GG to nie po to aby dostawać 300 wiadomości do dzieci co zakładają konto za kontem na gg, po co ??, dla zabawy. Ja na serio nie szukam rozgłosu, chcę poznać miłą Panią do miłych spotkań, z zadowoleniem obustronnym. Napisałem wyraźnie mężatki, nie Panny, dziecka 18 letniego , albo jakiejś nimfomanki, mężatki !!!! której tak samo jak mi zależy na tym aby się pozytywnie naładować i przy tym nazwijmy to po imieniu nie zaliczyć wpadki. Chyba źle zrozumiałaś mój post, a te dwie "Panie" które podałem to po to żeby zilustrować że pisanie z lewych śmiesznych kont , dla zabawy jest zbędne. chcesz mnie sprawdzić napisz na GG, podam Ci takie dane które mnie w 100 % zweryfikują, łącznie z fotką, a jak pytam piszącą do mnie GG jak mogę ją zweryfikować (i nie chodzi o wygląd) i zaczyna mi ściemniać , cya , dla pewności sprawdzam tylko czy dane się pokrywają, tyl. Te dwie Pani użyły takich argumentów i bajek że od razu było wiadomo że coś mi tu gówniarzerią pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani 26 Śląsk
A na hotel Cię stać? Czy zaraz zaproponujesz seks aucie? Interesują mnie spotkania tylko w dzień. Jaki typ kobiet lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretnieszy maż
Samochód? no co TY? wyrosłem z takich akcji z wiekiem ilosc przechodzi w jakość, wiec samochod zamienimy na hotel. Typ kobiety? koniecznie musi byc zgrabna to jest absolutny warunek. Najlepiej przed trzydziestką. Brunetka, choć sie przy tym nie upieram. Ładne oczy czy usmiech bedzie dodatkowym atutem.... A jakich facetów lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani 26 Śląsk
Lubię inteligentnych, dyskretnych i z fantazją. Zgrabna jestem. Z włosami nie trafiłeś. A ta ilość , która przeszła w jakość to nie jest czasem "kiedyś mogłem więcej"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretnieszy maż
taki masz racje "kiedyś mogłem więcej" lecz to przeszło w "teraz moge dłużej" skupiłem sie na wygladzie a tu by trzeba o charakterze wspomnieć. Kobieta powinna miec dystans do zycia i do siebie, podgodne nastawienie do zycia, i poczucie humoru a raczej rozumienie mojego poczucia i do s...eeksu...znaczy sukcesu juz blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretnieszy maż
Zróbmy, tak umowmy sie na pogadanke na gg z wieczora, zrozumeimy sie tam to w poscieli tez sie dogadamy gg dwa 4 dwa 34 jeden 9 szesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretnieszy maż
za duzo tego zycia w poprzednim poscie...he he he chyba za duzo myśle o źyci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan30 slask
Samochód raczej odpada. Choć nie ukrywam ze kiedyś chce spróbować. Hotel owszem pytanie też jaki ? . Kobiety ? Nie wysokie,no niestety nie przepadam za chudzinkami. Kobieta ma mieć ciało oczywiście nie za dużo choć sam mam 167 cm i budowa typu mis , ale jak to kiedyś mówiła jeszcze zona ruchliwy mis. Kolor włosów bez znaczenia. Wygląd nie jest aż tak bardzo ważny no kobieta musi nic to coś tak . Nie mosze to być paszkwil kryty się wypnie i powie wal nie to nie dla mnie. Taka normalna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan30 slask
O sory nie do mnie pisałaś :) Panu życzę powodzenia i spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani 26 Śląsk
A to nie próbowałeś jeszcze w samochodzie? Zaryzykuj ! Paszkwil? Co to jest paszkwil? Pan dyskretny.... życie, życie, życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani 26 Śląsk
Nie, no spoko to Twój temat Pan dyskretny Ci się wtrynił , zresztą w odpowiedzi na moje wołanie w próżnię. Miło, że napisałeś. Czy wszyscy niscy faceci są tacy podejrzliwi? A potem mają pretensje, że nikt ich nie chce. Żeby nie było ja mam 171, ale w łóżku to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani 26 Śląsk
a nie... to temat kogoś z Pomorza .....sorki za ten ferment Chyba już tu mnie panowie zostawili samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan30 slask
No niestety nie było okazli. Będąc kawalerem nie posiadałem samochodu. Posiadając samochod jestem żonaty. Panny przy drodze hmm nie wiem nie potrafię jestem inny . Sami koledzy twierdza ze jestem inny bo z nimi nigdy nie chodzę a jedynie ich wożę. Zona, zapytałem ja raz skończyło się pytaniem czy my nie mamy łóżka w domu. Raz mialem okazje z moja klientka ,była chętna, podwozilem ja ale (nie smiejcie się) ale brzydko pachniała . Serio nie ogarnialem babki ,niby fajna ,mloda ale nie dbala o siebie. Paszkwil hmm żeby nie urazić kogoś kobieta bez zębów nie dbają a o wygląd i siebie ot to moja definicja paszkwila. Dobra ludki życzę wam powodzenia i milo spędzonego czasu . Oczywiście dla Pani 26 i najdyskretniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan30 slask
Zgadza sie ten temat też nie jest mój wiec nie mam do nikogo pretensji ze pisze. Nie jestem podejrzliwy jednak nie lubię być ładowany w butle. Nie mam do nikogo pretensji ze niechce sie umówić. Każdy jest jaki jest jak ktoś jest serio uczciwy nie ma złych zamiarów to nie ma stresu. Moja zona ma 171 cm wzrostu :) . A tak z warunków podstawowych dla kobiet to Śląsk i mezatka. Reszta wyjdzie w praniu jak to mówią . Nie można od razu kogoś kasować bo ma przykładowo blond włosy a nie rude . A mnie sie podobają przykładowo rude kobiety. Wszystko jest do ogarnięcia jeśli sie zrozumiemy i polubimy bo to chyba ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretnieszy maż
puk puk, jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretnieszy maż
catherine zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan 40 śląsk
Pani 30 śląsk, jak dalej jesteś zainteresowana, to napisz: JanaeF@mixbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretnieszy maż
Nie jestem ze śląska, jestem sąsiadem bliskim. Nie da Ci ojciec nie da Ci matka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan30 slask
Najdyskretniejszy myślałem ze masz dziś randevu z panią26 Śląsk . Ja też jestem. Czyli nas dwóch bo zony spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan30 slask
Ale ja jestem :) jaks propozycje catrihne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×