Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on 30 pomorze

Zonaty szuka mężatki

Polecane posty

Gość najdyskretniejszy maz
Jestem. Rendez vous z koleżanka notre doszło do skutku bo się nie pojawila może nie mogła może zaniemogla albo ma awarie internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretniejszy maz
Catherine jesteś dosyć tajemnicza z ta lokalizacja. Podaj choć orientacyjne w która stronę z województwa śląskiego należy dotrę ufać by wypić herbatkę w Twoim towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dymanie na zawołanie
Dymanie na zawołanie z dojazdem do 100km. Mineta gratis. PROMOCJA: Dla pierwszej kobiety, która się zgłosi w promocji podwójny wytrysk* * Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretniejszy maz
Słońce u mnie wstaje wcześniej niż na śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam...dylemat
...tylko, że z mężem...mam 25 lat;/ poznałam kogoś...niestety ze względów moralnych nie jestem skłonna zdradzić...:( ja pierdole!!! co za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdyskretniejszy - to u mnie niestety słońce później niż u Ciebie ;) ten sam dylemat - piszesz, że poznałaś kogoś...czyli zauroczenie, czy czysta potrzeba? głóg - odległość to priorytet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretniejszy maz
Jeśli nie Z to może D? Oj tam moralność przejdzie ci po pierwszym pocałunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głóg - czyli jak to wcześniej napisałeś, mamy do siebie ponad trzysta :D a do Ciebie najdyskretniejszy to tak z 299, ale to też raczej w linii prostej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdyskretniejszy maz
300 km? kawał drogi. Mnie też nie interesuje pojedynczy wyskok, to ma być przyjaźń a seks ma być miłym dodatkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdyskretniejszy maz napisał ....to ma być przyjaźń.... Eeeeee tam, przyjaźń........ To ma być układ polegający na szacunku, zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu swoich potrzeb i dobrej zabawie, oczywiście Przyjaźnić to się można ze Zbychem, Leszkiem lub Michasiem. Chciałbym stworzyć uklad z Ewą, Beatą Podoba mi się imie Marta i Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkiś
sa jakieś panie z dolnoślaskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×