Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on 30 pomorze

Zonaty szuka mężatki

Polecane posty

Gość żonkiś
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-wka
warszawka też w potrzebie sam s.. to nie to samo co s.. plus przyjaźń w niedoli. Ja sam s.. to bez problemu ze ślubnym ale to jak wibrator tyle że baterii nie trzeba wymieniac. ja lubie przystojnych pow 175 i szarmanckich co komplementów kbiecie nie żałyją. 37-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-wka
tak myslałam brak odzewu. warszawa radzi sobie sama. żaden błyskotliwy żonkoś nie ma ochoty na kawkę. pozostaję ślubny od 15 lat! to jak wyrok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale ja jestem z Trójmiasta...a pewnie dużo tracę, życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-wka
o przepraszam o tej porze kolacja z żonką a ja nieliczny z wolnych wieczór z Okocimkiem . I jak zwykle nic tylko w nim pocieszenie. Wiekszosc po takim stażu pociesza się tak jak ja. No to na wieczór pozostaje bezuczuciowe ,,pocieszenie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-wka
co do trójmiasta. szkoda że żadna delegacja w grę nie wchodzi, ale pomażyc można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-wka
lubię złocisty napój, komplementy, pachnących facetów którzy wiedzą jakich słów urzyc aby kobieta była w siómym niebie,czy to tak dużo! ale warszawa zbyt mała żeby spotkac przyjaciela i chciec od życia trochę przyjemności. teraz to tylko filmy bollywood - czy jak to zwą, ale książki to tylko kryminałki bo rozczulac się nie mam czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a panowie?
ja wolałbym "użyć" taki szczegół;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gefrajter Kania
w-wka.....Ech mażenia, mażenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a panowie?
cholera ja mam "marzenia" spoko dogadacie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myron
Poznań 32 lata, samiec bardzo zadbany i przystojny szuka jednej!! mężatki na stały uklad, poważnie ;)! sm200@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myron
jestem tak zajebiście zadbany że paznokcie u nóg maluję z podkładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-wka
w domciu ,,ciche dni,, książę,, się nafuczył i mam wrażenie że faceci to 40-letni gówniarze . czy jest tutaj,, normalny facet,, czy oni powymierali w czasie wojen i powstań? jestem normalną zdrową i niedopieszczoną kobietą! dzieci mam i nie trzeba mi jeszcze jednego do kolekcji , czy szarmanccy panowie którzy obsypują kobietę komplementami i pocałunkami to tylko w filmach? chyba pozostaną mi tylko marzenia senne i zacznę czytac romanse zamiast kryminałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko69
Są ale nie w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadarbraa
podobny problem, wiec może są jakieś z Wrocławia chętne panie na chwile zapomnienia i zauroczenia a to w pogawędce a do w czymś bardziej realnym i namacalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro1980
Witaj,ja jestem z wawy,ale nie lubię tutaj pisac wole maile więc jesli Ci to odpowiada,zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabraa
ja również zapraszam na meila 30lat Wrocław abrakadabraa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie złapiecie mnie
Jestem w szoku. Aż mi się płakać chce nad moralnym upadkiem świata. Bardzo współczuję wszystkim Waszym żonom/mężom, którzy nie mają pojęcia, że za ich plecami umawiacie się na romantyczne ruchańsko z innymi... Szkoda, że (w większości) ślubowaliście miłość i wierność, bo staliście się kłamcami. Żyjecie jak zwierzęta, najeść się, wyspać i upuścić z siebie napięcie seksualne. Szkoda mi Was, bo do prawdziwych ludzi Wam daleko, robicie z samych siebie śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-wka
ocho odezwała się jakaś czysta duszyczka! a w nocy sny też takie o kwiatuszkach? za moje 15 lat mogę chyba miec jakieś grzeszki jak na razie tylko słowem bo do czynu daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchownyd
wcale nie taka daleka....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro1980
więc jak koleżenka z wawki, może się poznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie złapiecie mnie
@w-wka I widzisz, tłumaczysz się przed osobą której nie znasz. To co dopiero przed samym sobą. Czujesz się winny i oszukujesz sam siebie, że tak nie jest. Nie jestem "czystą duszyczką". Może dlatego nie chcę, żebyście krzywdzili samych siebie - bo wiem jakie to destrukcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabraa
Panie z Wrocławia proszę jednak o kontakt na mywyrazem@o2.pl bo tamto konto stało się nie aktywne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-wka
nikomu się nie muszę tłumaczyc a o daleką droge to DOSŁOWNIE w km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-wka
w-wka@wp.pl, tylko dla inteligentnych , zadbanych facetów a nie zboków, oni to na trasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×