Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

lena widzę że jednak zmiana nicka :) no właśnie i dlatego od jutra żegnam Pana Dukana i idę na normalne jedzenie a nie wolę 10 kilo w 2 miechy niż w 2 tygodnie... no to od jutra mż plus wr stara sprawdzona metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mż bez wr nie ma sensu niestety... więc od dziś już 40 min na rowerku i jabłko na kolację :) żeby nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja dopiero usiadlam, taki mam zapiernicz w robocie. Dziewczyny mam doła:( Mój mąż właśnie oddał jednego pieska. Zadzwoniła kobieta z ogłoszenia i przyjechałą po małego. I teraz się martwię czy będą dla niego dobrzy, czy nie będą mu robić krzywdy. Maja roczne dziecko. Kurcze ja sie do takich rzeczy nie nadaje........mam dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka,jak sie zaczal dzien?:) u mnie malutki spadek wagowy,choc za pare dni moge spodziewac sie wzrostu,@ sie zbliza! Ola,zobacz co sie dzialo na topiku glodowki!:)masakra,myslalam ze mnie rozniosa!!!!!!dawno nie slyszalam takich obelg,na szczescie mam wyjebane,i w pewnym momencie zaczelam sie niezle bawic!!!!:)a co!! Ola jak tam Twoja dietka?nadal masz zamiar dukac? Flesh,oj biedna!!!!:(ja chyba nie bylabym w stanie oddac zwierzaczka,no ale czasem nie ma wyboru...miejmy nadzieje,ze trafil do dobrych ludzi!:)bedzie dobrze,nic sie nie martw!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, lena nadrobię zaraz... ale co tam się przejmujesz... flesz spokojnie będzie dobrze taka kolej rzeczy... ja uważam że dziecko roczne krzywdy maluszkowi nie zrobi napewno :) nie martw się... ja od dziś na mż plus wr na wadze 82 kg... do kibla dalej nie poszłam :( nie wiem już co zrobić... wzięłam xenne ekstra i nie podziałała... wrócę to jeszcze 2 wezmę chyba... jabłka nie podziałały wogule....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nadrobiłam... spokojnie tam są dziwni ludzie i wogule a ten cały master32 to jakiś oszołom ale cóż, widać że seksu mu brakuje i prowokuje żeby jakaś mu odpisała że mu loda zrobi i się chłopak trzepie przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Ola jak Cie czytam ( o tym masterze) to sikam po pietach:) Dzisiaj poszedl kolejny psiak:( a w niedziele nastepny pojdzie, kurcze powiem Wam dziewczyny, ze strasznie łyso mi bez tych psiaków:) Dziekuje Wam za słowa otuchy:) ale nawet mój mąż wczoraj powiedział, że to takie uczucie jakby się swoje dziecko oddało, więc możecie sobie wyobrazic jak my traktujemy te nasze zwierzaki. Ja znowu w robocie do 22giej. Masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj flesz to ciesz się :) ruszyło się i nie zostaniesz ze szczeniakami chociaż wtedy to miała byś cyrk.. ja wiem jak to jest sama oddawałam kociaki a ostatnio szynszylki więc też mi przykro było.. ale pomyśl że dom będzie dobry napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz siadam na rowerek i dzisiaj 40 minut znowu... ech nie chcem ale muszem zajrzę do was koło 20 jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skow78
siemka laski!jestem blondynką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pierwszy raz w zyciu! zrobilam sobie platynowy blond,bo na te pasemka patrzec nie moglam!tyle kasy poszlo sie...ale mam nauczke zeby wiecej nie robic u tej laski wlosow!!!!aaaa teeeraaaz wygglaaadammm zajefajnie!skromna jestem,co?:) a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skow78
nie mam pojecia czemu jestem pomaranczowa....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skow78
czyzbym dostala bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skow78
to ja,ale wlasnie nie da rady.chyba mnie zbanowali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyziula
juz mam nowe konto!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k...a,ktos sobie cyrki robi!teraz to naprawde ja! Ola jak Ci idzie dietka?mż?ja dzis na jablku i bananie,aha i zupke po malym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena w końcu mi waga skoczyła w dół!!! 300 gram ale zawsze... i w kiblu dziś już 2 razy byłam!!!! szczęście niepojęte... rowerek codziennie 40 min i 470 kcal spalone :) wejdź sobie na topik z głodówką przyznali ci w końcu racje!!! że autorka to kłamczucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na nasz ukochany topik :) dzisiaj po mnie jadą :) mam przednią zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łołonimog-ęeeeeeeeeeeeeeeeeeeee DAWNO TAKIEGO ZJEBA NIE WIDZIALAM!!ALE CO TU ROBIC JAK SIE NIE MA PRACY,A SZKOLE SKONCZYLO SIE NA 5 KLASIE PODSTAWOWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,bez kitu mozna sie posmiac,debile nawet nie wiedza kiedy sie z nich kpi...i mysle,ze wiekszosc tych postow pisze sama autorka topiku,,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja pisałam żebys się zamkneła ktoś mi ukradł nicka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×