Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Inglak

Wakacje w Kołobrzegu

Polecane posty

Gość gość
Wiele rejsów z połowem ryb już zobaczyłem, a teraz wybieram się w Kołobrzegu z Polargish; będzie ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola L
Potwierdzam do wypoczynku najlepszy jest Apartament u Pati, czysto, miło , przytulnie a poza tym przepyszne posiłki, polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłem z polarfish na połowie ryb. Było ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia B
Jeżeli Kołobrzeg to tylko apartamenty u Pati sprawdziłam w zeszłym roku i teraz z przyjemnością tam wrócę, polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam Kołobrzeg, jeżdżę tam w każdej wolnej chwili, i od lat rezerwuję noclegi, tylko i wyłącznie w "apartamenty Solna 11". Można poczuć smak luksusu za niewielkie pieniadze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amartyna
Ja tez polecam apartamenty. Dla mnie to o wiele wygodniejsza opcja niż hotele. Zwłaszcza odkąd jeździmy z dziećmi. Rezerwujemy przez sun&snow. jakoś do połowy września mają zniżkę 20% na te apartamenty: https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-nadmorzem-kolobrzeg-1268 Polanki i Willa Piaskowa już mogę polecić, korzystaliśmy w majówkę i wakacje. Teraz wynajęłam Olympic Park. Jedziemy za kilka dni, już nie mogę się doczekać. Uwielbiam morze jesienią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często bywam w Kołobrzegu, za każdym razem zostaję w apartamencie na Solnej 11 i przyznam, że czuję się tam lepiej niż w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje w Kołobrzegu były niezapomniane, a w szczególności rejsy z Polarfish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My stacjonowaliśmy w Dźwirzynie, ale do Kołobrzegu zaglądaliśmy bo to blisko. Tam właśnie skorzystaliśmy z rejsu Polarfish i dla nas to była przednia sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_marcelek
Jeśli ktoś szuka niedrogiego noclegu w trakcie pobytu malucha w Słoneczku to polecam z czystym sumieniem Pokoje u Pani Uli obok katedry z własnymi łazienkami: 668 225 528 Sprawdziłam-czysto, ciepło, miło i przytulnie www.nocowanie.pl/noclegi/kolobrzeg/kwatery_i_pokoje/61348/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla człowieka co kocha morze rejs z Polarfish jest jak znalazł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacperro29
Wraz ze znajomymi chcieliśmy udać się na wczasy do Kołobrzegu, jak za starych dobrych lat. Jednak obudziliśmy się zbyt późno, bo praktycznie wszystkie hotele były już zarezerwowane, a te, które nie - były jak z kosmosu, a raczej ceny jak z kosmosu. Zdecydowaliśmy się na hotel Xanadu, który znajduje się jakieś 10km od Kolobrzegu i była to dobra decyzja. ładne, czyste, przytulne i schludne pokoje, spory parking, restauracja - wizualnie i smakowo, bardzo przyjemna. Na cenę nie można narzekać, a wrażenia aż chce się wszystkim opowiadać. SUPER! https://www.xanaduhotel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz

Jak morze, to tylko od strony morza:). Z Polarfish najlepiej!  Pozdrawiam Piotrka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka

Bardzo fajnie można spędzić czas w Kołobrzegu w apartamencie ms-probiznes. Apartamenty ms-probiznes odkryłam dwa lata temu i jestem zdania, że znajdziemy tam atrakcję o każdej porze roku i kiedy pada  deszcz i kiedy świeci słonce. Apartamentach o  wysokim standardzie i wyposażony we wszystko, co pozwoli  poczuć się komfortowo, jak we własnym domu.  Poza tym do dyspozycji mamy basen, siłownie i strefę spa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka

JA polece Apartamenty Tomek, bardzo blisko plaży, fajna okolica bogata w wiele atrakcji dla dorosłych jak i dla dzieci, dobrze wyposażone pokoje i miła bezproblemowa obsługa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

W Kołobrzegu mnóstwo jest atrakcji. Muzeum wojskowe np, port a w porcie fajne rejsy z Polarfish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka

Jeżeli uwielbiasz Polskie morze to polecam wejść na stronę  tego hotelu www.ms-probiznes.pl . W MS w Kołobrzegu czekają na nas   komfortowe apartamenty o wysokim standardzie ze strefą fitness i spa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Jeśli szukasz czegoś nietypowego i w dobrym stylu polecam Pensjonat PRL na Różanej 11 w Kołobrzegu, byłam tam już kilka razy i naprawdę sobie chwalę :) Uwielbiam zamawiać sobie masażyste, który jest obłędny i co ważniejsze znajdują się naprawdę blisko morza w spokojnej okolicy co jest kolejnym dużym plusem, na tej stronie znajdziesz więcej informacji: https://www.fajnewczasy.pl/noclegi/kolobrzeg/pensjonaty/73808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia

Jak kołobrzeg to tylko pensjonat PRL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda

Faktycznie Kołobrzeg to naprawdę piękne nadmorskie miasto, pełne różnorakich atrakcji i hotelów w okolicy. Jeśli jednak chcesz zatrzymać się w naprawdę klimatycznym miejscu o wyjątkowej atmosferze to takim miejscem są apartamenty PRL w których zatrzymało się wszystko co najlepsze z dawnych lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka

Widziałam na fb, że współpracują z sunandsnow. Chyba tam właśnie wynajmę apartament. Już kiedyś korzystałam z tej strony, jak na majówkę jechaliśmy w góry. Wszystko było ok, cena dobra i bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygnaniec z Kołobrzegu

Tragedia straż miejska czepia się przyczep kempingowych i kamperów  na parkingach dziś powystawiali wezwania na ratuszowa 12. Choć nie maja żadnych podstaw prawnych to twierdzą ze wymusza to na nich pani Prezydent m Kołobrzeg która walczy z turystami i turystyką. WSTYD PANI PREZYDENT.  Szkoda mieszkańców za taka władzę. Kogo Wy wybraliście.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie polecam Kołobrzegu jest nie przyjazny dla ludzi z psiakami straszna drożyzna, parki zaniedbane i strasznie brudne chodniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość 

Nie polecam Kołobrzegu straszna drożyzna parki są strasznie zaniedbane, plaża też nie jest za czysta miasto jest nastawione żeby jak najwięcej wyciągnąć z kieszeni turysty większość parkingów i ulic płatna psi wybieg tylko dla meneli bo cały czas siedzą a ludzie którzy chodzą do Biedronki swoje sprawy też załatwiają na wybiegu zero imprez i nic ciekawego do zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinatertee

Co do jedzenia, to mogę polecić Ci jedno fajne miejsce gdzie w zasadzie trafiliśmy przypadkiem podczas naszej ostatniej wizyty w Kołobrzegu. Nazywa się ono Domek Kata domekkata.pl . Jeżeli chodzi o sam wystrój to jest po prostu ślicznie. Cały lokal utrzymany jest w zabytkowej stylistyce. Smakowo też nikt nie będzie narzekał - gwarantuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
Cytat
Cytat

 

 

Szukasz miejsca na wakacje? ja mogę zaproponować PRL Plus. Byłam parę razy i jestem zachwycona z pobytu. Kontakt właścicielami obiektu przebiegał bez zarzutu,Bardzo sympatycznie z niego ludzie, a same warunki mieszkaniowe, są na wysokim poziomie, między innymi jest dostępne dla gości jacuzzi, ta opcja chyba najbardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ścieżka rowerowa

Nie polecam ścieżki rowerowej z K-gu do Podczela. Ostatnio często widuję tam osobników wypróżniających się bez skrępowania na środku ścieżki.I nie są to bynajmniej dziki. Można potem wjechac w taką kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić kilka Apartamentów w Kołobrzegu, blisko morza. Noclegi w Apartamenty Sobieski www.sobieski-booking.pl z pewnością do nich należą. Jeżeli komuś zależy na czymś bardziej ekskluzywnym to w Kołobrzegu można znaleźć wiele Hoteli. Większość z nich to hotele z rezerwacją online. Są też Sanatoria w Kołobrzegu oraz SPA & Wellness w Kołobrzegu.
Warto sprawdzić nim się wyjedzie na wakacje nad morze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×