Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renikaaa

Czy to wielki wstyd?

Polecane posty

Gość renikaaa

Wczoraj zaprosilismy sasiadow na kawe. Przygotowalam ciasto, cukierki i fistaszki do chrupania. Problem w tym, ze sasiedzi zostali do 21.30 a ja nie zrobilam kolacji bo bylam na to kompletnie nieprzygotowana. Dzien wczesniej nie zrobilismy zakupow i nawet chleba nie bylo. Strasznie mi wstyd. Nie spodziewalam sie, ze tak dlugo zostana. Tym bardziej, ze byli u nas pierwszy raz. Mieszkamy za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renikaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slavoja
Żaden wstyd. Zaprosiłas ich na kawę, a nie na kawę i kolację. Moze jeszcze Polak by miał jakieś wąty, ale jeśli to zagraniczniacy, to tak są raczej mniej goscinne zwyczaje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiem ze Ci glupio
w sumie jak wiedzieliscie ze przyjda to mozna bylo chociaz na wszelki wypadek cos naszykowac. Ale tak jak Ci tu mowia - zagraniczni goscie wezma to za standard. W Polsce dziwnie by to troche wygladalo jednak... Ale nie przejmuj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki znowu wstyd ,na kawe i ciastko ich zaprosiłaś chyba ,a nie na kolacje. A jak by mieli pretensje to zawsze możesz powiedzieć,że się odchudzasz i nie jadasz kolacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę głupio wyszło
mi też było by głupio ale zdarza się, zaprosiłaś ich na kawę i kawa była to że spotkanie się przeciągnęło znaczy tylko że goście dobrze się bawili... a jak koniecznie chciałaś podać kolację trzeba było zamówić pizze :) to zawsze jakieś wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renikaaa
No to troche mnie uspokoiliscie, bo strasznie glupio sie z tym czuje. Teraz juz zawsze bede miala cos przygotowane w razie czego. W sumie goscie calkiem w porzadku. Sprobowali polskiej wodki. Tylko tak z pustym zoladkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę głupio wyszło...
nie panikuj, na drugi raz pokażesz im polską gościnność... tylko uważaj bo jak im się spodoba to może tym razem spotkanie przeciągnąć się do śniadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×