Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pozwana

Szukam dobrego prawnika od spraw rodzinnych KRAKÓW

Polecane posty

Gość pozwana

chętnie taki który nie zdziera z klientów ostatniego grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnik, ale nie z krakowa
dlaczego większość ludzi uważa że prawnicy zdzierają ostatnie grosze ze swoich klientów?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwana
bo zdzierają grosze, a zostawiają złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnik, ale nie z krakowa
szkoda tylko, że nikt nie pomyśli ile taki prawnik (z tytułem adwokat, radca) musi poświęcić czasu, energii i pieniędzy na naukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwana
czy prawnicy chodzą do burdeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwana
ja wiem ile nauka ich kosztuje i rozumiem ale jak jestem bez grosza bo mąż zdrajca nie płaci alimentów to co mam zrobić ukraść? pytałam jedną prawniczkę o raty zgodziła się ale i tak są za duże dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ...
poproś o tego z urzedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ...
chodzi o almenty? sama sobie poradzisz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli szukasz dobrego sprawdzonego prawnika, który naprawdę dba o swojego klienta to zgłoś się do Mariusza Borucha! Moja bliska rodzina korzystala z jego usług podczas rozwodu. Byli pozytywnie zaskoczeniu jak bardzo profesjonalnie można podejść do sprawy ale tez z ludzką twarza że się tak wyrażę ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplikant
Pomoc w sprawach rozwodowych - posiadam doświadczenie w sprawach rodzinnych - kontakt telefoniczny 531-695-117 lub mailowy: aplikanttradcowskikrakow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylkaaaa
Bardzo dobra jest kancelaria radcy prawnego Mariusza Borucha, wielu prawników u nich specjalizuje się właśnie w prawie rodzinnym. Np. pani Anna Jasielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qualitynotquantity
Polecam mecenasa Pocieja (ma kancelarię na Moniuszki) - jest skuteczny i ma przyzwoite ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy_Zosiak
W Krakowie w Kancelarii Lexpoint znajdzie się co najmniej trzech specjalistów od spraw rozwodowych. (przy Rynku Dębnickim 6) Mogę polecić z czystym sumieniem, ci ludzie wiedzą co robią. Ja użerałem się ze starą adwokatką przez parę lat, tu konkretnie załatwiają sprawę, zorganizowani, porządek w papierach, punktualność, rzetelność- wszystko czego jako klient zestresowany akcjami z byłą żoną się potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancelaria2006
Dzień Dobry, Jesteśmy Kancelarią, której przewodzi motto SZYBKO, DOKŁADNIE I SKUTECZNIE. W Kancelarii pracują specjaliści, którzy są niezastąpieni w bieżącej obsłudze prawnej a mianowicie: analizie sporządzeniu umów, zabezpieczanie ich wykonania, sprawach pracowniczych, ubezpieczeń społecznych, reklamacji, gwarancji, weksli i innych form zabezpieczeń płatności, ubezpieczeń gospodarczych, odszkodowań, spraw sądowych, administracyjnych, zamówień publicznych. Kancelarii świadczy za pośrednictwem pracowników terenowych, windykatorów, profesjonalnych pełnomocników, zaufanych komorników bardzo szeroki wachlarz usług windykacyjnych. Ceny usług kancelarii są bardzo konkurencyjne. Jesteśmy otwarci na negocjacje. Dyrektor kancelarii z miłą chęcią odpowie na wszelkie pytania związane z obsługą, jakością i ceną usług. Proszę o kontakt telefoniczny 535120605, bądź email: angela.wesolowska@kancelariakufieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawników w Krakowie jest mnóstwo, jednak żeby znaleźć naprawdę dobrego, najlepiej popytać wśród znajomych, rodziny i nie ukrywam, trzeba się trochę nachodzić. Ja korzystałam z pomocy kancelarii Mariusza Bor***a jakiś czas temu. Mnie pomogli i byłam zadowolona. Ale z tego co wiem można udać się również do studenckiej poradni prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o sprawy rozwodowe i rodzinne to polecam Panią mec Beatę Skibę. Bardzo pomogła mi przy rozwodzie i związanymi z nim przejściami, a łatwo niestety nie było. W razie czego wrzucam namiary: http://kabs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj miałbym namiar na jedną krakowska kancelarię prawną: www.kancelarialuty.pl - zadzwonić i zapytać o szczegóły już u źródła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy się tym zajmują, bo korzystałem z innych usług, ale spróbuj http://www.compensum-kancelaria.pl/ - dobra firma, dobrzy ludzie, fachowcy, prawnicy ale LUDZIE! a to ważne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Bardzo fajnie się współpracuje z Joanną Poznańską, nie wiem czy kojarzysz tę prawnik? Ma kancelarię na ul. Karmelickiej 60/6 w Krakowie. Przejrzyste warunki cenowe, duża skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1978
Strasznie dużo spamu-u tutaj i nie wiem czy podać nazwę kancelarii, którą naprawdę mogłabym z serca polecić ponieważ bardziej chyba im zaszkodzę niż pomogę. Jeżeli jednak ktoś naprawdę szuka dedykowanej kancelarii prawnej i profesjonalistów to radzę zadzwonić do Kancelarii Ślaski & Wspólnicy. Jeżeli masz problemy finansowe zadzwoń tam. Właściciele są bardzo honorowymi ludźmi, z którymi możesz się dogadać. Pieszę to z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekss
Bardzo profesjonalnie podeszli do mnie w kancelarii na Karmelickiej. Miałem z kilkoma prawnikami doświadczenie już w życiu i tutaj rzeczywiście szanuje się czas klienta. Pan Bartłomiej Łukomski na pewno warty polecenia. Na stronie www.kancelarialp.org jest dokładny adres i inne namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Fajną i kompetentną kadrę prawników mają na Królewskiej w Krakowie, w kancelarii Res Publica - www.respublica.com.pl . Dbają o standard obsługi, a co za tym idzie nie każą klientowi na siebie długo czekać, ani też na załatwienie spraw. To lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Dobry kontakt jest z kancelarią Res Publica - www.respublica.com.pl . Odbierają telefony, odpisują na maile, tak powinna wyglądać obsługa klienta. Niby standard, ale nie we wszystkich kancelariach niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skontaktować się z kancelarią http://www.adwokat-jaworzno.com.pl/ Swego czasu prowadzili mi sprawę rozwodową z byłym mężem alkoholikiem i wszystko przebiegło bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majo0
Tu masz namiar na fajną kancelarię - http://kancelaria-stg.pl/kontak , są bardzo profesjonalni i elastyczni,, na stronie niestety nie ma cennika, ale możesz wypełnić formularz wyceny zlecenia, i szybko dowiesz się ile taka usługa może kosztować, a wtedy o wiele łatwiej podjąć decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. moge z czystym sumieniem polecic zarowno Bartlomieja Lukomskiego jak i Joanne Poznanska, kancelaria miesci sie na karmelickiej. pomogli mi bardzo z zakresu prawa pracy, a konkretnie zwolnienia dyscyplinarnego ktore bylo nieuzasadnione . prezna fachowa pomoc za niewielkie pieniadze, poukladani, obowiazkowi, rzetelni, na pewno maja duze doswiadczenie w prawie rodzinnym, ale co do prawa pracy tez bylo to na bardzo wysokim poziomie. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieniawski z SJS ma przystępne ceny, ja w trochę innej sprawie u niego byłam, ale pewnie ma podobne Stawki za konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×