Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pozwana

Szukam dobrego prawnika od spraw rodzinnych KRAKÓW

Polecane posty

Gość gość
w sprawach rodzinnych świetny jest adwokat Bałaga (dojeżdża do Krakowa na spokojnie) wygrałam z nim taką sprawę co bym się w życiu nie spodziewała że da się coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź tu www.kancelariakpw.pl . Wątpię czy znajdziesz kogoś lepszego niż legnicka kancelaria KPW. Wiem z doświadczenia. Mało kto dziś tak solidnie podchodzi do obowiązków. Polecam, nie zawiedziesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie Kraków, ale myślę, że dobry prawnik jest warty tego, że jest z Białegostoku - polecam www.twojakancelaria.eu mam naprawdę miłe wspomnienia z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_kk
Bardzo dobrze wspominam współpracę z kancelarią PIERLEX przy Rondzie Mogilskim. Według mnie oferują profesjonalną pomoc za przystępną cenę. Podczas spotkań miły kontakt z prawnikiem i rzetelne podejście do klienta. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że jesteś z Krakowa, bo śmiało mogłabym Ci polecić dobrego prawnika z Poznania . Jest mega profesjonalistą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić kancelarię PIERLEX. Kilka miesięcy temu moją sprawą rozwodową zajmował się tam jeden z prawników. Udzielał mi zawsze pomocnych porad oraz wyjaśniał wątpliwe dla mnie kwestie. Mogłam liczyć na uczciwość i zrozumienie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Mój problem został rozwiązany i zakończony tak, jak tego oczekiwałam. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam na innym forum już też ale dodam i tutaj jak by ktoś szukał to żeby wiedział :) Więc, mi moje sprawy rodzinne prowadziła mec. Maja Stasiów-Wilk. Teraz założyła własną kancelarię w Krakowie, ja u niej byłam jak jeszcze pracowała w Skawinie i pamiętam ze kontakt był naprawdę dobry, zawsze miła, pomocna no i cenowo też wporządku w tej kancelarii było, ja miałam sprawę o pozbawienie władzy rodzicielskiej i juz na pierwszej rozprawie było po sprawie bo i pismo konkretne do sądu poszło No i wsparcie co jest ważne było cały czas, to wiecie jakie, psychiczne....tak więc naprawdę polecam. Poleciłam ją teraz koleżance do prowadzenia rozwodu, która mówiła że jest zadowolona z polecenia i potwierdza ze tez będzie polecać Ciesze sie ze znalazłam jej numer telefonu i mogę polecić z czystym sumieniem dalej. Marta K. ze Skawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunom
świetna jest ta kancelaria http://ttadwokat.pl/ - korzystałam z ich pomocy podczas rozwodu i walki o dzieci - udało się bez żadnego problemu, także zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Krakowie również polecam panią Stasiów- Wilk. Zawsze terminowa i osiągalna i nie było problemów z kontaktem, w tym przez telefon. No i ma przyzwoite ceny. Zrobiłam wcześniej rozeznanie w innych polecanych kancelariach. Dopytajcie tez dokładnie co bedzie wchodziło w cenę bo możne sie okazać ze za kazde pisemko będzie dodatkowa dopłata i tak płaceniu końća nie bedzie widać. Tu jest kontakt do niej http://sprawyrodzinne.com.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilka88
Sprawami rodzinnymi zajmuje się m.in. Kancelaria GK - z tego co słyszałam są naprawdę dobrzy w tym co robią. Na ich stronie masz wszelkie info na ich temat - http://kancelaria-gk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie byłam u mecenas Stasiów-Wilk zachęcona opiniami na forum, widziałam jej stronę i tego bloga.Dlatego też piszę bo wiem ze sama szukałam. I naprawdę mega rzeczowo, konkretnie i na temat było już na pierwszej wizycie. Później meile, telefony i spotkanie długie przed rozprawą, Na rozprawę pojechałyśmy razem-wspracie naprawdę potrzebne wtedy! Do tego cenowo mnie nie powaliło a część zgodziła się rozłożyć mi na raty co też było ważne dla mnie. Po pierwszej rozprawie gdzie wszystko było z mężem nie dogadane tak do końca i szliśmy nawet na noże sprawa zakończyła się ugodą dla mnie korzystną- dzieci przy mnie, alimenty zasądzone na nie również tyle ile chciałam, władze mamy obydwoje....zrezygnowaliśmy z ustalania winy....i te pare lat moze bedziemy do przodu szli dalej spokojniej . Naprawdę polecam panią mecenas bo cały czas mnie wspierała, była przy mnie, wiedziałam na rozprawie wszystko co i jak i dlaczego-pani mecenas mi wszystko na bieżąco mówiła, dzwoniła, wspierała. Wynegocjowała dla mnie ugodę przed sądem i była bardzo stanowcza ale i ostrożna, grzeczna oraz taktowna, widać było ze wie co mówić i kiedy i ze zna sie na tym. Pani mecenas dziękuje ze była Pani ze mną i polecam wszystkim bo warto sama bym nie dała rady i nawet bym nie wiedziała jak to zrobić. To nie jest takie proste iść tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derilo
Ja polecam Kancelarię Prawną Joanny Tylus z Krakowa. U mnie pomagali w rozwodzie i prowadzili walkę o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixis
Creme de la creme wśród prawników rodzinnych. Rozpytałam wśród moich znajomych mecenasów i powiedzieli, żeby brać prawnika tylko od prawa rodzinnego. Oni wszyscy znają się z sedziami rodzinnymi i są zupełnie inaczej traktowani niż inne papugi. Padło na mec. Joannę Poznanską. Sprawa była dość upierdliwa, ale faktycznie wyglądało na to, że sędzia trochę uprzejmiej traktuje panią mecenas niż stronę przeciwną. Uwinelismy się w trzy rozprawy. Mój były mąż głupek chciał aby sąd orzekł moją winę a skończył z alimentami :-). Aby ten wpis nie był posadzony o nieszczerosc podaję majla do mnie ela.milus@o2.pl gdyby ktoś chciał potwierdzić szczerość tej opinii: przy okazji mogę komuś sprzedać ubezpieczenie :-) Elunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creme de la creme wśród prawników rodzinnych. Rozpytałam wśród moich znajomych mecenasów i powiedzieli, żeby brać prawnika tylko od prawa rodzinnego. Oni wszyscy znają się z sedziami rodzinnymi i są zupełnie inaczej traktowani niż inne papugi. Padło na mec. Joannę Poznanską. Sprawa była dość upierdliwa, ale faktycznie wyglądało na to, że sędzia trochę uprzejmiej traktuje panią mecenas niż stronę przeciwną. Uwinelismy się w trzy rozprawy. Mój były mąż głupek chciał aby sąd orzekł moją winę a skończył z alimentami usmiech.gif . Aby ten wpis nie był posadzony o nieszczerosc podaję majla do mnie ela.milus@o2.pl gdyby ktoś chciał potwierdzić szczerość tej opinii: przy okazji mogę komuś sprzedać ubezpieczenie usmiech.gif Elunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Jeśli macie sprawę rozwodową to lepiej iść do kogoś, który zajmuję się takimi sprawami. Ja trafiłam do mec. Stasiów-Wilk i nie żałuję! Na pierwszym spotkaniu pani mecenas wytłumaczyła mi dosłownie wszystko i odpowiedziała mi na wszystkie pytania oraz wątpliwości. Spotykała się ze mną póxniej tyle razy ile było trzeba i tez przed kazdą rozprawą. Zawsze była dostepna telefonicznie, zawsze odzwaniała jak pisałam jej sms ze proszę o kontakt , czy to w sobote czy w niedziele o każdej godzinie wiedziałam że mi pomoże! Sama też dzwoniła pytać się jak się sprawy mają. I najwazniejsze z mężem rozmawiałam juz przez panią mecenas i z jego pełnomocnikiem. W sądzie tez poszło sprawnie i szybko i widać ze tacy prawnicy od spraw rozwodowych znają tych sędziów, wiedzą jak poprowadzić sprawę i co powiedzieć. Czego nie można było powiedzieć o Mecenasie mojego męża :) Pani mecenas bardzo szybko uwinęła się z moją sprawą w sądzie bo większość udało się jednak ustalić przed rozprawą. Jestem naprawdę szczęśliwa, że już jestem WOLNĄ KOBIETĄ ! Polecam panią Mecenas: tel: 503-195-862

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBIERAM_na rozwód
WAŻNE PYTANIE: do tych co polecają :) ILE WAS KOSZTOWAŁ PRAWNIK? Wiem, że opłata jest 600 zł od pozwu. Ale ile prawnicy Wasi wam policzyli? Nie wiem jak się szykować .. Wiem wiem, że lepiej zapłacić fachowcowi takiemu od spraw rodzinnych niż dać jakiemukolwiek mecenasowi, pytanie jednak moje ile to mniej więcej w Krakowie jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Dz
Ja polecam adwokata Łukasza Wójtowicza, ma kancelarie na Celnej w Krakowie, prowadził moją sprawę z urzędu naprawdę bardzo fajny człowiek i pełen profesjonalista, dzięki niemu mam zasądzone alimenty na oboje dzieci i są ściągane przez komornika, bo udało się mu ustalić majątek który ukrył mój były partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogą Wam - http://xn--adwokatkrakw-bib.pl To właśnie fachowcy z Krakowa, którzy powinni zdecydowanie pomóc. Wszystko zależy od danego przypadku, danej sprawy, musicie iść na miejsce i się dogadać. Każda sprawa jest inna, ale w każdej też można coś ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawami rodzinnymi w krakow ie zajmuje się adwokat Maciej Przebindowski , zobaczcie sobie jego stronę. http://www.przebindowski.com.pl/ . Ja z usług Pana Macieja bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza2
Jeśli chodzi o prawnika od spraw rodzinnych, to warto sobie zerknąć tutaj http://bhs-adwokaci.pl/specjalizacje/prawo-rodzinne/ . Kancelaria znajduje się w Krakowie. Specjalizują się w tej dziedzinie. Mają duże doświadczenie. Uważam, że warto im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaMaj3
W mojej sprawie pomagała mi http://gpkancelaria.pl/ znajdująca się przy ulicy Starowiślnej. Sprawę miałam bardzo trudną związaną z rozwodem i alimentami, ale dzięki pomocy Pani adwokat Strzelec-Gwóźdź udało się wygrać sprawę i zakończyć wszystko po mojej myśli. Zdecydowanie mogę polecić tą kancelarię zwłąszcza w przypadku trudnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_rurek
Z mojego doświadczenia, mogę z czystym sumieniem polecić mecenas Justynę Migas www.migas-adwokat.pl. Super jest w sprawach rozwodowych! Ma wielkie wyczucie i jest bardzo zaangażowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobry prawnik od spraw rodzinnych to Michał Słomka, kancelarie ma na ul. Szafera 9 w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMariuszeeeeek
Polecam do trudnych spraw rodzinnych panią mecenas Stasiów-Wilk. Ja jestem już po sprawie rozwodowej gdzie mi chodziło przede wszystkim nie tyle o rozwód a o opiekę nad córką, nie było u nas ani przemocy ani jakiś takich oczywistych rzeczy więc sprawa była trudna by mnie ojcu przyznać po rozwodzie opiekę nad córką, a jednak ja ją dostałem finalnie i córka ze mną mieszka i to zasługa ciężkiej pracy, dobrze napisanych pism, przygotowania pani mecenas na każdą rozprawę co do słuchania świadków i nas i co do reakcji na opinie biegłego w tym zakresie. Kontakt z panią mecenas stały, na każdej rozprawie była osobiście, cenowo może nie najtaniej ale liczy się efekt, a on został uzyskany. Polecam panią Mecenas wszystkim ojcom którym zależy na opiece albo kontaktach z dziećmi, pani mecenas zdecydowanie do ciężkich spraw jak są małe dzieci jest najskuteczniejsza i podchodzi z pełnym zaangażowaniem do sprawy! Dodam , że wcześniej miałem innych mecenasów przy okazji samych kontaktów i opieki nad córką w sądzie rejonowym, przy sprawie rozwodowej tez miałem początkowo innego mecenasa a później mecenaskę, obydwoj***ardzo polecani....a jednak się nie sprawdzili. Na szczęście pani mecenas udało uratować się wielkim nakładem pracy to co zostało....zaniedbane przez innych. Wyboru dokonacie sami, ja mogę tylko ze swojego doświadczenia powiedzieć, że warto oddać mojej pani Mecenas swoją sprawę! Mariusz z Krakowa, szczęśliwy tato siedmiolatki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina_Gazulska
kurczę, w krakowie nie znam, ale znam w Poznaniu świetnych specjalistów. Kancelaria grzybkowski-guzek i pracujący tam prawnicy to mega zaangażowani specjliści, dla których byłabym w stanie przejechać pół Polski. Co mnie się podoba to całodobawa obsluga i pomoc. Naprawde w 100% profesjonalne podejscie do kazdego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Jeśli chodzi o sprawy rozwodowe, to na pewno warto skontaktować się z kancelarią Olgi Maciejewskiej https://www.adwokat-maciejewska.pl/ . Na pewno profesjonalnie doradzą, pomogą w przeprowadzeniu sprawy. Przy rozwodzie trzeba szukać naprawdę dobrego prawnika, bo takie sprawy nieraz są bardzo skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidiii
Jest na pewno w Krakowie Władysław Pociej. On dobrze prowadzi takie sprawy, przede wszystkim doprowadza wszystko do końca, nie zostawia klienta w połowie całego procesu. Bardzo dużo prawnikowi zawdzięczam akurat. Miałem poczucie że jestem jedynym klientem bo rzeczywiście adwokat mocno się angażował, był dyspozycyjny, zawsze można było o każdy szczegół dopytać. A pytań i wątpliwości miałem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p. mecenasa B. Łukomskiego z kancelarii przy ul. Karmelickiej. Bardzo profesjonalna obsługa, świetny kontakt i ekspresowe tempo rozwodu na bardzo korzystnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój adwokat jest co prawda z Katowic ale warto wybrać mecenasa Arkadiusza Ludwiczka bo jest po prostu świetny,nam prowadził sprawę w Jastrzębiu wiec myśle ze ta lokalizacja ma małe znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×