Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgfggg

Urwali psu głowe ! Petycja, proszę podpiszcie !

Polecane posty

Gość fgfggg

http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_ wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy ,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html Jak podpiszecie, proszę wejdźcie na swojego maila i potwierdźcie to, to nic nie kosztuje, a może coś razem wskóramy. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje się za znęcanie się nad zwierzętami powinna być taka sama kara jak za znęcanie się nad człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat z petycji, kto nie chce, niech lepiej nie czyta, potworne okrucieństwo. Wszystko opisane w pierwszym zdaniu. Oczywiście podpisałem. Zwracamy się z prośbą o wymierzenie najwyższego możliwego wymiaru kary Piotrowi B., Piotrowi K. oraz Krzysztofowi T. z Lipnicy, którzy "dla zabawy" przywiązali psa do samochodu i ciągnęli za sobą aż odpadła mu głowa. Prawa zwierząt są w Polsce traktowane marginalnie i właśnie z tego powodu pozbawieni ludzkich odruchów zwyrodnialcy czują się bezkarnie. Okrucieństwo, jakim wykazali się sprawcy, jest tak nieprawdopodobne, że nie ma dla niego usprawiedliwienia. Ich młody wiek czy ewentualna dobra opinia nie mogą stanowić okoliczności łagodzących ponieważ jest to przykład wyjątkowego bestialstwa. Prosimy o karę pozbawienia wolności bez zawieszenia i najwyższą możliwą grzywnę bo tylko taka będzie adekwatna do tego, co zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 pierwsze zdania - dalej nie dam rady tylko petycje nie są podstawą wyrokowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnikis
Ludzie to potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak trzeba mieś we łbie nasrane, żeby być takim... (nie znajduje odpowiedniego słowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To człowieka mniej boli? Zaszlachtowanie maczetą bezbronnego człowieka jest lepsze niż zaszlachtowanie psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERMINATOR 4
to pojeby szkoda mi tego psa musiał strasznie cierpiec ginoł w mekach ja bym ich tak samo przywiazał do samochody we 3 razem i tak 100km/h bym z nimi pedził ale bym miał ulge ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERMINATOR 4
pies człowiekowi by tego nie zrobił a człowiek no własnie człowiek to bestia a pies to najlepszy przyjaciel tej besti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×