Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Summer i rap moja koke hm?..

Summer i rap moją kokaina Top czy Flop?

Polecane posty

Gość Summer i rap moja koke hm?..

Jestem tu od niedawna i 4 postacie na erotyce mi sie najbardziej narzucaja wiec to :Perwersja Vera,Summer i rap moja koka _____________________________________________________________ Więc tak widziałem wiele tematów O perwersji i Vera santa re i tak Dla mnie: Perwersja-Top-Czemu?Nie no-life na kataferi jej poosty sa trafne fajna dziewczyna :)) _____________________________________________________________ Vera Santa Re-Flop! Czemu?Posty srednio trafne czatuje se na kataferi jakby skype nie bylo na swiecie czytalem temat Vera owłosione cyce cos tam i ona ma beke z takich tematow... DLA MNIE FLOP! _____________________________________________________________ Rap moja koka-Top Trafne posty (niewszystkie) Jest za tym zeby dzieciaki 11 letnie nie uprawialy sexu i pokazuje to w temacie o masturbacji (Jestem z toba w tej sprawie!) :)Cicha postać ale jak pisze to juz fajnie.Troche mi si enie podoba ze jedzie po innych za male bledy na forum..Niewiadomo ile ma lat... Dla mnie TOP! __________________________________________________________ Summer-Zalezy jaki ma dzien . Plusy: Trafne posty Udziela sie w wielu tematach bardzo aktywna Wydaje sie byc spoko dziewczyna (lubie czytac jej pościki o sexie ) Minusy- Gada o swoim wykształceniu bardzo czesto (Jakby sie chwaliła) Zarty jej nie wychodza raczej.. Czasem pisze bezsensowne i nic nie wnoszojace posty w temacie. Tzw.Wiecej ma takich niz tych normal postow ale jak napisze to post jest fajny Dla mnie tu Jest TOP=Flop Sam niewiem A wy co o nich sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylicie!
Nie mylcie Very Icony i Verity Santa Re. Ta od cycków to Verita Santa Re.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×