Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Wygrałam życie!Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie!!!

Polecane posty

mam wspaniałego Mężczyznę ,kocham i jestem kochana z wzajemnością,jestem zdrowa zarówno jak i Narzeczony i Rodzina,mam pracę,wartości i zasady,i własnie znalazłam na youtube piosenki które wytrwale szukałam od paru lat i za żadną cholerkę nie mogłam sobie przypomneć kto je śpiewa......normalnie...........KOCHAM ŻYCIE!!!!!! :) Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie razem z Tobą :):):):):) oby tak dalej!!!!!!!! oby więcej takich topików szczęsliwych osób,a nie tylko "mam dola,depresje,zabije sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajnie
:) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczęśliwaJa
Ja się dopisuję. Mam super faceta, jestem w 22 tygodniu ciąży, to nasze wymarzone dziecko. Nie jestem specjalnie bogata, ale nie bieduję i żyję sobie spokojnie, nawet lekko ponad stan. Życie jest piękne, niedługo przyjdzie wiosna i będzie jeszcze piękniej! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super,widzę ze nie jestem sama!!!Gratulejszon dziewuszki!!! Angel from hell a Ty spójrz na życie z innej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostatnio bralam
ja tez bardzo sie ucieszylam czytajac Twoj post:) az milo takie rzeczy czytac:) oby bylo jeszcze lepiej:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaaaaaaaa21
zazdroszcze.. tez bym chciała byc szcześliwa.. ale nie jestem do konca.. troche na wlasne zyczenie. bo miałam za mało,,zasad" w zyciu właśnie . może dlatego trafiam na niewlasciwych ludzi i facetow. ale widocznie nie dojrzalam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostatnio bralam
laleczka------>>>>>>> nie mozna zazdroscic czyjegos szczescia niedlugo i do Ciebie sie usmiechnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaaaaaaaa21
Ale do jakiego doszłam wniosku.. czasem żeby być szczesliwym trzeba najpierw cos sobie odpuścić np nieukladajacy sie zwiazek, troche pocierpiec.. a ja ide po najmniejszej linij oporo ,a w efekcie cierpie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaaaaaaaa21
ale ja tak pozytywnie zazdroszcze .. poprostu tez bym tak chciala. ale wiem ,że szczescie dużo zależy od nas samych.. ja jestem na razie chyba zbyt glupia na to zeby byc szczesliwa.. jak dotad kierowalam sie tym co pozornie daje szczescie. czyli imprezy, powodzenie u facetów itd. a zasad mialam za mało i mam za malo dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaaaaaaaa21
no i przez to trafialam na drani ,chamów.. nie szanowalam siebie to i mnie nie szanowali.. a ten kto ma w zyciu zasady na początku z wielu rzeczy rezygnuje ,ale potem jest bardziej szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z jednej strony jestem szczesliwa z drugiej czesc mego serca cierpi bo nie mam upragnionego dziecka. Ale staram sie myslec pozytywnie i miec nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że są
Cieszę się twoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolojkeje
strasznie wam zazdroszczę tych wspaniałych facetów- mnie niestety nik nie kocha i chyba już tak zostanie :( nie sądzę żeby w moim życiu coś w tej kwestii miało się zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj wspaniały facet.
ciesze sie kochanie, że się cieszysz, zwłaszcza że rooocham twoją psiapsiółe ale ona nic dla mnie nie znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kijanki
ale jestes tepa pizda skoro tu siedzisz na forum zamiast obciagas swojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×