Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampion690

Gdzie wolelibyście mieszkać? W Warszawie czy w Trójmieście?

Polecane posty

Gość no pewka ze 3miasto
sam jestem z warszaky i uwierz dziewczyno, takiego chamstwa nigdzie nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orfeuszka_kk
Mysle ze jesli miałabym wybierać to Trójmiasto.Byłam teraz u znajomych w Gdyni na osiedlu Pogórze i jest tam rewelacyjnie. Zreszta tam mam wrazenie ze ludzie sa zupełnie inni niż w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśśśśkowa
Ja uważam ze w stolicy jednak masz wiecej mozliwosci. Mozesz szybciej znalezc prace i w ogole zycie jest łatwiejsze... No ale coś za coś mieszkania własnie tez moga być odrobine droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaarkson
W Warszawie sa inne perspektywy, tu mozna znacznie szybciej znalezc prace, wiec chyba bardziej obstawiałabym za zakupieniem mieszkania własnie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhonkoska
Jesli chodzi o Trójmiasto i noszenie sie z zamiarem zakupu mieszkania własnie tam to teraz chyba taka okazja byłaby najlepsza http://shiraz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz und masz
zdecydowanie warszawa. w 3miescie jedynie co gdansk przedstawia jakas wartosc miejska (gdynia to totalny malomiejski syf) choc i on nie nalzezy do najwiekszych bo nie ma nawet 0,5mln mieszkancow. w warszawie jedyne co odstrasza to cena m2 i paskudne korki. reszta jest spoko, taka nasza jedyna polska metropolia. a reszta miast mowcie co chcecie daleko, bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Warszawie
bo tu mieszkam czy jestem zachwycona? nie :O ale nie chce po raz któryś próbować od początku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romann345
W Trójmieście, niedługo przeprowadzam się z Gdańska do Gdyni i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do zamieszkania. Fajny klimat, blisko morze (będę mieszkał na Redłowie), park, sklepy itd. super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesława79
Zdecydowanie Trójmiasto. Jesteśmy tuż-tuż przed wprowadzeniem się do mieszkania - pierwszego wlasnego w gdańsku w dolinie potegowskiej. Już NIE mogę się doczekać :) W trójmieście się wychowałam, nie jestem obiektywna, ale tu jest blisko morze i nie ma chyba takiej pogoni za karierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze postawili na takie mniejsze mieszkania bo sa one jak najbardziej zapotrzebowane jesli chodzi o zakup mieszkania. Teraz coraz wiecej osób wybiera jednak mniejsze metraże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi własnie o tego dewelopera to ja polecam odwiedzić stronę na której mozecie dowiedziec sie o 3 etapie http://shiraz.pl/pl/inwestycje/shiraz_park_III_mieszkania# Naprawde szczerze polecam ponieważ inwestycja i ceny tutaj na pewno maja decydujące zdanie. Do tego mniejszy metraż moim zdaniem na pewno na plus i do tego widna kuchnia z oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde wyglada to dobrze, i z tego co mozna zobaczyć to jednak w tym etapie króluja mieszkania do 49m2, czyli dokładnie takie na jakie jest zapotrzebowanie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czikago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wole Trójmiasto. Zawsze chciałam mieszkać nad morzem, a widze ze chociazby na wspomnianym Pogórzu mieszkania sa tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Tutaj mysle ze spokojnie mozna sie zdecydowac na zakup mieszkania. Jak dla mnie to jest swietne rozwiazanie ze wzgledu chociazby na metraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zalezy w jakim miescie, okolicy i od jakiego dewelopera. Ale mysle ze cena ok, a mieszkania z pewnością w dobry standarcie. My teraz szukamy czegoś podobnego już nawet mamy upatrzonego dewelopera i inwestycje Shiraz na Pogórzu w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy w planach zakup mieszkania. Inwestycja Shiraz jest w sumie dla nas jedną z najlepszych. Jednak musze powiedzieć ze naprawde co do lokalizacji, miejsca i ceny jesteśmy w 100% zdecydowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz wiecej sie buduje i wydaje mi sie ze to tez daje szanse przyjazdu innych - powstaja fajne inwestycje wiec na pewno własnie tez dzieki temu mamy z roku na rok coraz wiecej osób zamieszkałych w Trójmiescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka mieszka na osiedlu tego dewelopera własnie w Gdyni i jest bardzo zadowolona. Wiec na pewno jesli ktoś szuka tam mieszkania to nie powinien sie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Gdańsku, od urodzenia nad morze chodzę tylko na rower i lody, nawet opalać się nie lubię na plaży, a już o kąpieli w tej zimnej i brudnej wodzie nie wspomnę. Ale blisko na kaszuby nad jeziorko jedno, drugie... tysięczne - ile tylko dusza zapragnie. Korków i smrodu spalin nie toleruję, jeśli chodzi o komunikację miejską to zupełnie mnie to nie interesuje, nie wiem jak w Warszawie ale w Gdańsku jak się jedzie do pracy na 9-10 i kończy o 15 lub późno koło 18 to korków już nie ma, i da się w miarę w rozsądnym czasie przejechać przez centrum i wrzeszcz. Jak bym miała wybór to zamieszkałabym jakieś 15 km od Gdańska w kierunku Straszyna gdzieś pod lasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trojmiasto!!! I ukochana Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdyni na Pogórzu w tej inwestycji wcale nie jest aż tak zle. Nie przesadzałabym bo zobaczy w stolicy jakie tam są ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trójmieście jest ładniej, no i morze blisko, ale za to w Wawie większe mozliwości zawodowe, wolałabym Warszawę. Ja mieszkam w Płocku i jeżeli miałabym się kiedykolwiek przeprowadzać, to tylko do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie zastanawiam czy nie przenieśc sie do tego miasta, życie tam wydaje sie być spokojne. A jak ceny za nieruchomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkalem w obu miejscowosciach, ale ostatecznie wyladowalem blisko szczecina, kupilem z zona dzialke tutaj www.dzialka-szczecin.com i wedlug mnei to jest duzo lepsze Zycie niż w wielkim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie zastanawiam czy nie przenieśc sie do tego miasta, życie tam wydaje sie być spokojne. A jak ceny za nieruchomości ? xx ceny zobaczysz w internecie. Sa rozne. Sopot i starówka gdańska to kosmos- ale to miejsca raczej dla turystow, bo o parkowaniu i dojezdzie strach myslec, poza tym w Sopocie w lecie zyc sie nie da. Najwazniejszy jest dobry dojazd - SKm, autobus, tramwaj. Dlatego lepszy jest na ogol rynek wtórny, bo lepsza lokalizacja. Mieszkam w Górnym Wrzeszczu i bardzo sobie to chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×