Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martuśka83

Camilia na ząbkowanie Proszę o opinie

Polecane posty

Gość gość
Jest go tyle ile ma byc, zeby nie zaszkodzic dziecku. Zycze ci powodzenia w przyszlosci na ktoryms z oddzialow onkologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertt
Od siebie mogę polecić Ci dobry sklep http://kolale.pl . Na ząbkowanie najlepsza jest biżuteria bursztynowa. Wiem, bo sama sprawiłam taką mojej córce. Poza tym dobrze sprawdzają się też gryzaki. Wybór jest spory więc na pewno znajdziesz coś dla swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
u nas pomogła przy ząbkowaniu, w ten sposob, ze synek po niej lpiej spal, nie maruszil duzo i nie plakal, a bezpieczna, bo homeopatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję córeczce Camilię na bolące dziąsła i u nas się sprawdza. Widzę że przynosi córeczce ulgę, a duzym plusem jest dla mnie to że jest naturalna, i nie zawiera szkodliwych związków, które są w niektórych preparatach tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic do homeopatii, przemawia do mnie fakt, ze na pewno nie szkodzi i nie powoduje skutków uboczny, a przy dziecku to wiadomo, ze sa obawy ze wszystkim co sie mu podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma inne zadanie, u nas pomaga camilia wiec nie mam podstaw sądzić że homeopatia do bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie camilii i preparatu bursztynowego jest bardzo niebezpieczne, gdyż ich działanie opiera się na okultyzmie. Idą za tym zagrożenia duchowe, a za nimi psychiczne i fizyczne. Stosując to, lekceważycie przyszłość swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja. Juz nie pamietM kiedy moje dziecko bylo tak pogodne. Niesamowity. Ze tez wczesniej nie dalam sie przekonac :( a moje dziecko tak cierpialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez u mojej malej zastosowalam juz drugi dzien i dziecka niema. Tak to plakala nie chciala jesc chciala a nie mogla masakra teraz spi cala noc jak nigdy mama szczesliwa i dziecko tez polecam a kto woli faszerowac dziecko lekami na goraczke niech dalej tak robi kazdy robi jak uwaza.ale mpim zdaniem lepiej ppdac cos konkretnie na zabki nie na goraczke jesli jej niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas super się sprawdza, synek bardzo ciężko przechodzi ząbkowanie, Camilia łagodzi ból i go uspokaja, do tego jest bezpieczna w stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktos jak jak dlugo mozna ja stosowac ?ka daje co noc juz 2 miesiace i nie wiem czy to nie za dlugo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camilia nie sprawdziła się w ogóle ani u jednego ani drugiego syna. Pieniądze wyrzucone w bloto, a tania nie jest. Super działa Viburcol, bo uspokaja i wycisza dziecko, pozwala przespać całą noc. Dzieci lubią również pomamlać sobie skórkę czerstwego chlebka (oczywiście trzeba przy tym być i pilnować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak zapytałam pediatre co jest dobre na ząbkowanie to powiedziela cytuje A wierzy pani w to ?W razie silniejszego bólu i jakby był marudny to Nurofen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Klopsika
Chcę przestrzec wszystkich przed wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Nie działa - przetestowałam. Potem zastanowiłam się dlaczego nie działa, nigdy wcześniej nie zgłębiałam co to jest właściwie ta homeopatia. Okazuje się, że rumianek jest rozcienczony 1:100, potem ta jedna setna znów do stu i tak jeszcze 7 razy. Czyli rumianek w stężeniu 1:1000000000000000000. Czy to może działać? Cena za to wodę dosyć wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istebka

ja ze sprawdzonych rozwiązań mogę polecić żel na ząbkowanie Bobolen, dajemy synkowi gryzaczki ale przed snem w ogóel to go nie wycisza, daltego dodatkowo zanim położymy go spać smarujemy dziąsła żelem bobolen do tego masaż i synek spokojniej zasypia, więc żel u Nas sprawdza się idealnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

A mojej 8miesiecznej pomaga, podaję na noc zwykle,pomaga zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

z homeopatią mi nie po drodze 😉 na ząbkowanie stosuję bobolen, sprawdza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryusz

Zarówno Camilia jak i Oscilloccocinum są produkcji francuskiej firmy Boiron i będąc lekami homeopatycznymi polegają w swoim działaniu na samoleczeniu organizmu i działaniu psychologicznym. Ponieważ człowiek widzi, że coś zażywa to ma świadomość, że powinno pomóc. Tak działa homeopatia. No ale do takiego przekonania najpierw trzeba sobie wyrobić mechanizm: ból głowy, łykamy tabletkę a ból głowy przechodzi. Tylko tutaj oszukujemy organizm, że przyjmujemy tabletkę, a organizm (dokładniej układ nerwowy) odpowiada nam (lub nie) ograniczonymi korzyściami. Na niektórych zadziała a na innych nie ale nie liczcie drogie mamy, że ten "lek" naprawi dzieciom krzywo rosnace zęby. Lepiej chodźcie po proradę do stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×