Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renataaa

bawialnia dla dzieci

Polecane posty

Gość renataaa

witam serdecznie chcialabym sie dowiedziec czy juz ktos prowadzi taka bawialnie i czy to sie oplaca? mieszkam w miejscowosci ok 15 tys mieszkancow i nie ma tu nic takiego tylko przedszkola. mam lokal i teraz sie staram o dofinansowanie z UE ale szczerze mowiac strasznie sie boje zeby nie utopic kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaae
U nas na osiedlu ( 11 tyś. mieszkańców ) była taka bawialnia. Przetrwała 2 lata i niestety splajtowała :( Ja tam często prowadzałam moje dziecko, bo lubiła tam chodzić. Organizowali urodziny, mieli też wypożyczalnię strojów i można też było zostawiać dziecko na godziny. Były bardzo miłe panie, które naprawdę rzetelnie zajmowały się dziećmi, mieli ładnie wyposażone sale i dużo zabawek ,a jednak upadli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam w takiej sali rok. Jeśli swój lokal to świetny biznes. Jeśli nie, a koszt wynajmu powyżej 2-3tyś to nie polecam! Moi pracodawcy 4tyś czynsz... i dokładali do tego. Zysk średnio 6 tyś, a wydatki ponad 6tyś ;-) Ale bardzo dużych strat też nie ma. Jednak nie wyżyjesz.... Ale praca fajna;-) Miasto 20tyś, bogate. Sala 6 rok działa, chcą ją sprzedać... Inna upadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zarobki jakiee
a jakie są zarobki dla opiekunek pracujących w bawialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×