Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jolene1987

Do Pań po 45r.ż.

Polecane posty

Zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej objawów przekwitania. Wyniki badań zostaną wykorzystane w mojej pracy mgr. Ankieta jest zupełnie anonimowa a wypełnienie jej zajmie dosłownie chwilkę. Z góry bardzo dziękuję! www.ankietka.pl/ankieta/52818/wystepowanie-objawow-klimakterycznych-oraz-ich-wplyw-na-funkcjonowanie-i-jakosc-zycia-kobiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypełniłam już
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekwitająca
Poszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
ode mnie też juz dostałas właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnlllljlj
o kurcze :-0 :-0 :-0 :-0 :-0 :-0 to znaczy, ze juz za jakies 5-8 lat moge zaczynac przekwitac????? :-0 :-0 :-0 :-0 ja nie chceeeeeeeeęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie za te 5-8 lat;] ale kiedyś na pewno. Na pocieszenie powiem, iż każda kobieta przechodzi ten okres w inny sposób. Nie musi być tak źle;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleneeeee
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKI DOLKI
góra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem położną i piszę pracę na temat PIERWSZEGO porodu, szukam Pań, które urodziły pierwsze dziecko w latach 1970-1990. Jeśli mają Panie chwilę czasu to bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod adresem: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform? pli=1&formkey=dEg4amlqM1dRY3pJR3NzNkVxeTdzelE6MQ#gid =0 Dziękuję ps. jeżeli link nie podświetla się w całości, należy go skopiować i wkleić w pole adresu na nowej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×