Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakajestbonarka

Bonarka-galeria niewypal?marne zarobki i zero ruchu?Opinie pracownikow

Polecane posty

Gość jakajestbonarka

Witajcie Aktualnie poszukuje pracy i ciagle trafiam na coraz to nowsze ogloszenia roznych fajnych firm w Bonarka City Center.Powszechnie galeria ma opinie niewypalu,marnego ruchu i marnych zarobkow.Mam niezbyt komfortowy dojazd do tej galerii stad pytanie,czy ktos tam pracowal badz pracuje ,jak ksztaltuja sie zarobki,czy faktycznie to centrum jest nietrafione?Wiekszosc firm daje podstawe i premie uksztaltowana od wynikow sprzedazy ,stad moje pytanie czy praca w Bonarce jest warta zachodu? Czy ktoras moze pracuje w Lorens&Wiktor? czekam na wasze opnie i wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdhlofna.dkihfojzie
napisz w jakim to kraju , ewentualnie w jakim miescie..mi to nic nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajestbonarka
chodzi mi o centrum handlowe bonarka city center krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdhlofna.dkihfojzie
no widzisz ja jestem z wawy..u nas tez jest taka bonarka i nazywa sie Panorama...tam tez nikt nie chodzi a to byla pierwsza galeria w wawie i kiedys tetnila zyciem jak masz noz na gardle i pilnie potrzebujesz pracy to idz na rozmowe zapytaj ile by ci dali jesli mozesz sobie pozwolic na dalsze szukanie to znajdz moze cos ambitniejszego...nie dosc ze ta twoja bonarka nie ciagnie dobrze to jeszcze nie rokuje na poprawe :/ ja bym sobie odpuscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajestbonarka
tez mieszkalam sporo w wawie i tam sie calkiem inaczej zarabia ,o wiele lepiej,a o tym centrum akurat nie slyszalam:) a chcialam po prostu potwierdzic opinie o krakowskiej bonarce czy naprawde tak jest kipesko czy to tylko plotki,bo szczerze mowiac,jak mam tak dojezdzac fatalnie to wole szukac dalej niz harowac za 900zl,dlatego pytam i czekam na opinie pracownic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie pytam bo nie wierze
to jak to z ta bonarka krakowska jest? pracowal ktos moze,bo sama ciekawa jestem jak jest naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek z budowy
Bonarka czy betoniarka ? Ja robote mam na budowie i mieszam zaprawe w betoniarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na złodziei!!! W ciągu 2 miesięcy zostałam okradziona w tym centrum dwukrotnie. Ochrona jest zajęta pilnowaniem towaru, a nie bezpieczeństwem klienta! Apel do dyrekcji, aby coś z tym zrobiła. To nie świadczy dobrze o tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie ruch w Bonarce w Krakowie jest. Natomiast ostrzegam przed menelami i nacpanymi w Auchan w Bonarce w Krakowie. Powinni ich wyprowadzac ze sklepu czesto mlode nacpane dziewczyny, ktore chodza za klientami i rozne rzeczy do nich mowia. Nacpani stanowia zagrozenie dla klientow sklepu Auchan w Bonarce w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Che napisac o zachowaniach nacpanych lub pijanych w Bonarce w Krakowie. Bedac w Bonarce w Krakowie w kwietniu 2017 r. OSTRZEGAM przed nacpanymi w Bonarce w Krakowie. W Auchan w Krakowie w Bonarce nacpane dziewczyny podchodza do klientow i gadaja rozne rzeczy do klientow. Stare menele tez nie proznuja laza za klientami, moze chca cos ukrasc. Natopmiast na pietrze w tejze Bonarce w Krakowie, jakas mloda pijana gania za klientami mowiac ze maja tak dyzo sily. Patologia i patologiczne zachowania maja miejsce w Bonarce w Krakowie. Ochrona powinna wyprowadzac taki element stanowiacy zagrozenie dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×