Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kogut zagrodowy

Jak poznać czy na fotce dziewczyna jest wolna i czy szuka seksu czy też związku?

Polecane posty

Zastanawiam się po czym to właśnie poznać,tam nie jest napisane czego szuka i czy w ogóle czegoś szuka.Więc jak to poznać?Tym bardziej że jest to jeden z nielicznych portali gdzie jest mniej więcej tyle samo facetów i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak robi dziubek = szuka faceta z kasą jak ma ponczochy samonośne na focie = wiadomo lubi rżnięcie jak uchyla majtek na focie = nie bierz sie z nią,wielce prawdopodobne że nie dba o higienę jak na focie widać odbicie w lustrze od lampy błyskowej = wiadomo że tak jest samotna ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
ciekawe, a jak wyglada dziewczyna która chce stałego związku i to z prawdziwym facetem , a nie "kogutem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluminator-
zastanawia mnie ten punkt z majtkami i brakiem higieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe, a jak wyglada dziewczyna która chce stałego związku i to z prawdziwym facetem , a nie "kogutem"" wysyła kogutowizdjecia z pogardliwym spojrzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak poznać czy na fotce dziewczyna jest wolna i czy szuka seksu czy też związku?" Robi zeza i uśmiecha sie jak debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie ten punkt z majtkami i brakiem higieny" a znasz inny powód dlaczego dziewczyny na fociach odsłaniają sobie wzgórki łonowe? bo ja nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, a jak wyglada dziewczyna która chce stałego związku i to z prawdziwym facetem , a nie "kogutem"" Taka nie umieszcza żadnych fot w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
a to ciekawe, wiec siedzi w domu i wygląda przez okno, czekając na księcia w BMW, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chodzi wyłącznie o fotki rozbierane chyba? Bo takie normalne to można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
jak sie rozbiera publicznie to wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista od fotki
poszukaj jakichs profili zwiazanych ze sponsoringiem na tej fotce. Looknij w znajomych jakiegos sponsora i tam bedziesz mial liste dziewczyn, ktore na 90% sa chetne do igraszek. Sposob wybrobowany i skuteczny. Tylko uwazaj - czesto sie mozna naciac na prostytutki, ktore udaja niesmiale dziewczyny, zakompleksione, a pozniej po numerku mowia: 200 zeta sie nalezy. Raz mialem akcje, ze sie umowilem z jedna laska z fotki - ladna, zgrabna, 25 lat miala. Udawala taka zagubiona, momentami zachowywala sie jak nastolatka. Bzyknalem ja, a pozniej mialem male nieprzyjemnosci, bo ona miala meza - turka. Nie miala rozwodu (bo ponoc nie byli juz razem) i sie rznela z roznymi kolesiami poznanymi na necie. W kazdym badz razie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze nie dziewica bo nie ma kasy na chirurgiczną naprawę hymenu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
mój pseud. nie jest ważny skupcie sie na temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to bardzo ciekawa sprawa. Taka "jeszcze nie dziewica". Czas dokonany "już niedziewica" albo "jeszcze dziewica" nie byłby tak intrygujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropos tych samotnych
kobiet z fotki. Duza ich czesc, to desperatki, ktore niezle sobie namieszaly w zyciu), a teraz szukaja ksiecia z bajki (czytaj losia, frajera), ktory bedzie ich sponsorowal i kochal za ich urode oraz przeciag w glowie. Nie lepiej znalezc chetna w realu? Skad jestes Autorze? Wybierz sie do Proximy, Galerii Mokotow, Arkadii, czy Zlotych Tarasow w Warszawie - tam nie brakuje chetnych dziewczyn na niezobowiazujacy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z katolickiego Śląska;)Z małego zadupia,gdzie wszyscy się rżną na potęgę,ale nikt głośno o tym się nie chwali.tak żeby sąsiad nie usłyszał i ks proboszcz;) Właściwie to pytałem z ciekawości,bo dużo słychać o tej fotce.I jest dość dużo dziewczyn z mojej miejscowości,nie które z nich są na Sympatii i szukają związków,większość ma już dziecko.Więc z ciekawości pytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropos tych samotnych
szukaja zwiazku piszesz... ciekawe. tak tylko wypisuja na tej sympatii, a szukaja seksu, a nie powaznego zwiazku. Zreszta, na tego typu portalach ciezko o kogos wyjatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
a ta na zdjęciach to kiedy sprzątała, strach sie od niej czyś nie zarazić, a z drugiej strony to trzeba być odważnym albo bardzo zdesperowanym aby zamieszczać takie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
Pod tym linkiem kryje sie niezly bu.rdel. Nigdy nie zrozumiem tego typu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zrozumiem tego typu kobiet." i nawet nie próbuj bo to sie nie uda :D takie foty to tylko kobieta może zrobić a co lepsze mysli że takie foty sa zajebiscie cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×