Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mir-elka

Czy mój narzeczony to osioł?

Polecane posty

Gość mir-elka

Poszliśmy zapytać się o zdolność kredytową. No rozmawiamy z miłym facetem i on zagaja rozmowę i się pyta skąd jesteśmy i ja mówię, że z Raciborza, a on mówi: "Piękne miasto i piękne kobiety tam mają". A po chwili dodaje mówiąc do mojego narzeczonego: "Ale to pewnie Pan już wie" i się uśmiechnął. Na co mój narzeczony, jakby do jasnej cholery nic nie zrozumiał, odpowiada: "Tak, Racibórz to ładne miasto". Facet spojrzał na niego jak na idiotę, ja szeroko otworzyłam oczy i wierzyć mi się nie chciało... tak się zbłaźnił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poszliście po kredyt czy pogadać o Raciborzu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajjaj
upokorzył tez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
A co miał zrobić? Peany pochwalne na cześc Twojej urody wyśpiewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajjaj
jak świnia sprosna się zachwoał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaoke-oke-oke
A może twój narzeczony jest zazdrosny i nie lubi jak obcy faceci chwala mu narzeczoną. Dobrze, ze mu mordy nie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrywus :)
Różnie ten jego tekst można odebrać, tylko on wie w jakim kontekście to miało być. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po imprezie
Autorko, facet wie, że kobiety mają duży wpływ na decyzje i stąd jego uwaga. Chciał zachęcić do zaciągniecia kredytu i tyle, piękna kobieto z Raciborza :-) Twój narzeczony zachował się bez pudła, mądy facet :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkaaa
Hehe właśnie zrozumiał wszystko i odpowiedział bardzo intelignetnie. Ale że świnia z niego, że tak powiedział to inna sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po imprezie
* mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po imprezie
Natalka, nie świnia, raczej pies, który swego pilnuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir-elka
Nic nie rozumiecie!!! Mój narzeczony właśnie nie zrozumiał :( On tak ma i nie wiem co to jest, bo przecież to inteligentny facet, wykształcony i oczytany, ale w takich sytuacjach jakoś mało bystry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka......
A moze był chwilowo zamyslony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir-elka
No właśnie to "zamyślenie" zdarza mu się za często. I do tego w takich sytuacjach... przez to wychodzi nie raz na jakiegoś (przepraszam za słowo) niedorozwiniętego. Jakby był nieobecny albo nierozumny. Boli mnie to, bo w gruncie rzeczy to przeinteligentny facet! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevin321
to po diabła z takim gamoniem jesteś???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrywus :)
"Czy mój narzeczony to osioł?" Na razie posty (co niektóre) wskazują że nie osioł, tylko świnia :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkaaa
Haha w takim razie co za różnica, co pomyślał sobie facet od kredytów. Najważniejsze, że Ty wiesz jak to z nim jest na prawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co ci chodi
po co ma gadac z obcym facetem o takich rzeczach poszliscie po kredyt czy poflirtowac o twojej urodzie? daj spokoj biednemu facetowi ps jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir-elka
No, ale to chyba jest jakaś dysfunkcja, co? To nie jest normalne zachowanie! Więcej błyskotliwości, bystrości i obycia wśród ludzi ma przeciętny robotnik niż mój wykształcony i poczytany facet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie osiol, traktuje cie bardzo powaznie.O tym ze jestes piekna to wie ale nie zamierza drugiemu samcowi cie oddac.Bez znaczenia jest to ze byliscie o kredyt spytac, samiec to samiec, konkurencja.A ty bys potwierdzila pani w sklepie gdyby powiedziala o twoim narzeczonym ze przystojny facet z niego/ Poczulabys sie zagrozona.Moze byc naj naj ale to twoje naj naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhjjkk
mir-elka-A wyrżnie cię dobrze?Bo jak cię dobrze wyrżnie,to o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co ci chodi
wydziwiasz i czepiasz sie szczegolow. dla mnie ta sytuacja to nic szczegolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrywus :)
"Facet spojrzał na niego jak na idiotę" Czyżby? Może sam się poczuł zgaszony takim tekstem?, bo to można różnie odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir-elka
Dammar14 ale on nawet nie zrozumiał, że mnie gościu komplementuje, rozumiesz? Za często się zamyśla i nie rozumie tego, że zamyślać to można się w domu, a nie wśród ludzi. Wśród ludzi trzeba być czujnym, żeby nie wyjść na idiotę jak mój facet... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po imprezie
Więcej błyskotliwości, bystrości i obycia wśród ludzi ma przeciętny robotnik niż mój wykształcony i poczytany facet Zamiast narzekać to daj mu szansę aby częściej z tymi ludźmi przebywał, a nabędzie takie umiejętności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir-elka
Myślicie, że da się tego nauczyć? To kwestia wychowania, obycia czy może jakiejś wady w mózgu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×