Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariannka

Warszawa- Bielany żłobki

Polecane posty

mam 4 miesięcznego synka, szykuję się do powrotu do pracy może wiecie coś o jakiś dobrych żłobkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry żłobek to Bajecza, ul. Przy Agorze albo to już Wrzeciono, dowiadywałam się i tam czesne wynosi 950 zł + 800 zł wpisowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia od 3 miesięcy chodzi do żłobka na Parandowskiego na Bielanach do Domku Bambam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czytałam o tym żłobku , troszkę tam drogo ale ogólnie dość dobrze to miejsce wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ją też szukam żłobka dla synka, na razie byłam na Andersena i zdecydowanie odradzam. Mała klitka w bloku, właścicielka nie wie gdzie zamawia catering dla dzieci.. generalnie źle wrażenie pozostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarylaSokol
Może Akademia Uśmiechu? Naprawdę dobry żłobek. Maja autorski program rozwoju dla maluchów. Dodatkowo, jest zarejestrowany i spełnia wymogi sanepidu i straży pożarnej, a to jest dla mnie najważniejsze, bo wiem, że dziecko jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia41
Zgadzam się z przedmówczynią. Żłobek AU jest super. Przyjmują dzieci już od 10 miesiąca życia. Co prawda, mój synek chodzi do przedszkola na Wilanowie, ale wiem, że na Bielanach też jest. Jeżeli standardy są takie jak w naszym żłobku, to naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MarylaSokol a do ktorej placowki? o popieluszki czytalam marne opinie, myslalam o placowce na przybyszewskiego tzn bielany, ale mimo ze wystroj genialny to jakos niepochlebne opinie kraza w necie na temat AU, ze zimno w zimie, ze posilki male i odgrzewane w mikrofali, ze panie czesto sie zmieniaja... sama nie wiem juz co robic. a no i jeszcze ze z kulek albo wcale sie nie korzysta albo po tydzien bo nie cche sie paniom na dwor wychodzic... ;/ i monitoring podobno dziala jak chce. pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylka
Moje dziecko uczęszcza do żłobka Troskliwe Misie na Ursynowie. Mogę powiedzieć, że jest to żłobek naprawdę godny polecenia. Fachowa kadra i super warunki. Tutaj jest link do ich strony www.troskliwe-misie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malucha Kolorowa Łąka (kolorowalaka.pl) i naprawdę jestem zadowolona, dziecko zawsze wraca uśmiechnięte, rano nie płacze, chce zostawać. Klubik mieści się w zacisznym miejscu na Saskiej Kępie, jest tam niewiele dzieci, więc atmosfera jest kameralna. Maluchy mają dużo przestrzeni do zabawy, niemal codziennie chodzą na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radośni Odkrywcy przy Estrady 128 prowadzą grupę żłobkową. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest żłobek Bambino, ul. Tołstoja 1 Warszawa. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaBe
Dla zdrowia dzieci zdecydowanie odradzam żłobek Troskliwe Misie na Ursynowie!!! Reklamowanych dotacji już nie ma więc cena jak wszędzie, a dojazd ul. Zięby jest tragiczny. Nie polecam ze względu Catering i jakość wyżywienia - jadłospisy nie dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci w wieku żłobkowym. W menu margaryna, bita śmietana, pieczona karkówka, zupy z mrożonek, a z ryb jedynie smażone panierowane filety w piątki i to raz na 2 tygodnie. Do picia "soki" owocowe z biedronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamama111111
Mój synek chodził do Bam Bam na ul. B. Schulca na Bielanach. To jest kameralny żłobek w którym jest stała kadra. Synek wspaniale się tam rozwinął, zaczął mówić. Zrobił się spokojniejszy i grzeczniejszy. Skończyło się bicie dzieci a do słownika weszły słowka proszę i dziękuję. Przynosił piękne prace które sam wykonywał . Żłobek robi dobre wrażenie - szczególnie rano jak widać usmiechniete dzieciaki które z radością ida do sali. Od wrzesnia jesteśmy już w przedszkolu ale synek cały czas wpomina DOmek Bam Bam. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzkaS
Proszę o więcej opinii o Domku Bam Bam. Ja odnośnie mojego dziecka, mam niestety inne wrażenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domek BamBam z pewnością nie jest miejscem odpowiednim dla dzieci. Katering jak dla osób dorosłych, zupy notorycznie przesolone i z mrożonek, do drugiego dania niejadalne sosy i również mrożone warzywa. Na podwieczorki suche wafle ryżowe lub chlebki z biedronki, a rodzicom wciska się kit, że owoce czy jogurty, które są jak wiatr kogoś zawieje. Na śniadanie chleb tostowy i pół plasterka szynki lub sera. Już na wejściu widać, że nie ma odpowiednich zabezpieczeń chociażby na schodach, a na górze są dwie najmłodsze grupy zamiast starszych dzieci. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita

Hej! Jeśli szukacie idealnego cateringu dla przedszkoli, to jako matka synka niejadka  - polecam catering M&S. Super pyszne jedzenie, bogate w witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×