Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sleepka

1,5 roczne maluszki

Polecane posty

Gość sleepka

Ile mówią i jak zasypiają? Moj mowi ogorek,kolko,mama,baba,dada,daj,tata (najczesciej), nie, kakao,tam,co to. A z zasypianiem...czarna magia, próbowałam usypiać w łóżeczku by sam zasną... tydzien sie darł, kilka dni zasnął sam i po tygodniu znowu nie chce sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1111111111111111111111
moja co prawda ma rok ale zasypianie to też koszmar ciągle na ręcach. a noc wygląda strasznie,odkąd się urodziła nie mam żadnej nocy przespanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepka
moj tez dlugo zasypial na rękach a teraz lezy na mnie a pozniej go przenoszę do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zasypianiem jest istny meksyk- nienawidzę wieczorów! Sama nie zaśnie, bo w łóżeczku od razu wstaje na równe nogi. Muszę leżeć koło niej i i tak się kotłuje- od 21-szej do 22-giej mniej więcej! A mówi coraz więcej, praktycznie od jakiegoś tygodnia codziennie nas zaskakuje nowym słowem: mama, tata/tatuś, baba, dziadzia, cici(kot), daj, jaja(jajka), ja, chodź, dzięki, dzieni(do widzenia), mam, tat(tak), Oluś, halo...Na razie chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zasypianiem jest istny meksyk- nienawidzę wieczorów! Sama nie zaśnie, bo w łóżeczku od razu wstaje na równe nogi. Muszę leżeć koło niej i i tak się kotłuje- od 21-szej do 22-giej mniej więcej! A mówi coraz więcej, praktycznie od jakiegoś tygodnia codziennie nas zaskakuje nowym słowem: mama, tata/tatuś, baba, dziadzia, cici(kot), daj, jaja(jajka), ja, chodź, dzięki, dzieni(do widzenia), mam, tat(tak), Oluś, halo...Na razie chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×