Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochanyyyy!!!!!

Kocham swoją dziewczynę, to chyba ta jedyna!

Polecane posty

Gość Zakochanyyyy!!!!!

W zeszłym roku poznałem dziewczynę 19 letnią, ja mam 25 Miała burzliwą młodość, alkohol, sex podobno z aż 3 facetami... ... pomyślałem, ehhh dziwka, wykorzystam na maxa, aby sobie ulżyć. Po tygodniu naszego związku, kazałem jej zrobić test na hiv, zrobiła nie protestując, bo jak stwierdziła nie chciała mnie stracić - i wyszło negatywnie. Byłem zadowolony, ale pomimo że miałem test i tak używałem prezerwatyw. Gdyż lepiej nie zaciążyć, ani nie załapać innych świństw - nie wiedziałem jaka ona była do końca. Wygląd Jednak to jaka ona się okazała wywołało u mnie szok, dziewczyna która wyglądem bardzo przypomina Avril Lavigne jednak ma ładniejsze i większe piersi w dodatku jędrne, zgrabną, okrągłą pupe i idealną talię. Jest naturalną dziewczyną, nie typsiara - tak jak pisałem podobna do avril lavigne z piosenki complicated, lecz nie ubiera się tak, ubiera się normalnie. Charakter W dodatku jest bardzo uczuciowa, przytulająca się, ciepła, całuśna. Taka jaką, lubię daje facetowi to czego chce po nerwowym dniu pracy. Wyznała mi, że te 3 facteów to dlatego, bo każdy ją krzywdził, a że ona nie może sama żyć, to wiązała się za szybko i stąd te zmiany. Dodatkowo często się śmieje, nigdy nie krytykuje, słucha, jak coś zrobie nie tak, to nie robi awantur lecz przemienia to w żart. Pracowitość Ona chce pracować, nie boi się ciężkiej pracy. Gotuje niesamowicie - aż przytyłem 10 kg przez to :-/ Sprząta, zmywa, norlamnie matka polka 2.0 Sex Jak tylko zaczęliśmy uprawiać sex, to wyznała, że uprawiała już sex analny. Stwierdziła że po prostu doznaje niesamowitych orgazmów przez to, więc pozwalała na to. Jednak nigdy oralnego, nie lubi tego, lecz po 6 miesiącach stwierdziła, że chyba z nią zostanę i zrobiła mi również i laskę. Powiedziała, że jak ją zostawię to się chyba zabije. Generalnie sex to coś przyjemnego, już mogę we wszystkie dziury co powoduje że mam niesamowite orgazmy. Wiem, że to wygląda dla nie których jakby to była dziwka, ale ona to robi bo sama czerpie przyjemność i chce mi sprawić przyjemność. Nie chce kasy, bo nie mam jej dużo, nie dla wyglądu bo wyglądam przeciętnie. Chociaż twierdzi że jej się bardzo podobam O_O Zostawiłem ją w zeszłym roku, ponieważ..... właśnie sam nie wiem dlaczego! Po prostu bo chciałem kogoś innego. Wszystkie jakie znajdowałem to same brzydale, albo charaktery do bani :/ Napisałem jej że chce wrócić, ona po 2 dniach się zgodziła (nie byliśmy 2 miesiące). Kocha mnie bardzo mocno, a ja ją Kocham.... Nie przeszkadza mi jej przeszłość, ona jest idealna... jest chyba tą jedyną! W końcu po 5 związkach znalazłem swoją drugą połówkę. PS: chciałem komuś napisać, a nie chce znajomym to piszę tuta j:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kairra
Jakos niesmacznie to wszystko napisales. Poza tym wydaje mi sie, ze ona wszystko robi dla ciebie a ty dla niej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sshort strory
pewnie to fikcja przeplatana z pawdą, polowiczne prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochanyyyy!!!!!
na szczęśliwy związek nie składają się takie uczucia :) i wiem, ja dla niej dużo nie robię, tylko jestem - dla niej to wystarcza :) dlatego jest IDEALNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kairra
Czyli jestes z nia bo: - nie wymaga zbyt wiele - dobrze wyglada - dobrze gotuje - robi ci loda i pozwala we wszystkie dziury ( wow!) .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochanyyyy!!!!!
teraz właśnie się budzę codziennie i sobei właśnie tak mówię, - to nie jest prawdą, ona nie istnieje, nie może, skąd taka kobieta się wzięła i chce mnie.... Ja wiem, że na nią nie zasługuje, jednak dawno już nie byłem tak zakochany - korzystam z tego póki mogę... Zapewne mnie zostawi kiedyś dla kogoś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochanyyyy!!!!!
karia tak oraz bo - przytula się, - jest ciepła - kocha mnie - lubie ze mną przebywać - chwali się koleżanką jakiego to ma fajnego faceta O_O - nie chce imprezować, woli spędzać czas wieczorami przed TV - jest piękna, śmieszna, po prostu i tak sex z nią to coś wspaniałego :):):) To jest kobieta bez wad - jeżeli chodzi o mnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochanyyyy!!!!!
i tak nie wymaga niczego, tylko tego abym był z nią i to TERAZ SŁUCHAJCIE TĘPE PIPY!!!!! jest najbardziej motywujące, aby być lepszym! A nie to że kobieta zaraz wymaga od faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnicy jedni
to kochaj ją do szaleństwa i nigdy już nie zostawiaj, bo skoro to wrażliwa dziewczyna to następnym razem już ci nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ja kiedyś też byłam idealna dla mojego męża :) teraz się niestety tak rozbestwił, że zamiast spędzać czas ze mną biega z kolegami. cóż sama sobie winna jestem bo go rozpieszczałam za bardzo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochanyyyy!!!!!
verita santa re dziękuje :):):) zapewne kiedyś sam dostnę od niej kopa. Ale na raize cieszę sie z tego co mam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkaaa
Też myślę, że tego nie docenisz i w końcu wszystko się posypie. Ona idealna ale Tobie dużo brakuje. Nie umiesz odpowiedzieć kulturalnie, musisz od razu wyzywać? Już nie mówiąc o tym, że nigdy nie zrozumiem jakim cudem facet znalazł się na damskim forum, jakieś to takie... niemęskie ;] Masz za mało samokrytyki w sobie. Ale jak popracujesz nad sobą. to masz szansę na związek o jakim inni marzą, więc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochanyyyy!!!!!
verita, ja nie lubię ogólnie pić, palić papierosów. Kolegów mam takich że czczą swoje kobiety i nie wychodzą nigdzie - przynajmniej tak robią już od 3 lat. Zawsze to uważałem, za wadę gdzyż to była dla nudne dla moich wcześniejszych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dillema morales
zazdroszczę jej tego, że jest kochaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość della la mella
To twoje wyobrazenia? Przeciez taka kobieta nie istnieje. Wiem bo juz dlugo zyje na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipp

.... On po 5 związkach i pewnie jeszcze kilka przygód bo nie sądzę by ze słowiańska "uroda''miał takie branie by co tydzień mieć inna więc to nie kwestia wyboru. A kobieta miała 3 i dzo/wka z której on chce skorzystać. No ...-w życiu bym takiego faceta nie chciała! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To pewnie jest facetem, jak.ma niesamowite orgazmy analne,  bo nie kobietą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×