Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgjhklouioiou

Mamusie z Krakowa i okolic - gdzie w miare tanio mozna kupic wyprawke maluszkowi

Polecane posty

Gość hgjhklouioiou

Myslalam o hurtowni Kolorino, ale ja wlasnie zlikwidowali :( sklepu typu Smyk, Meblik odpadaja z uwagi na ceny... co polecacie, gdzie kupujecie wyprawke? pozdrawiam mamusie z Krakowa i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
ewentualnie na centralnej i na św kingi sa hurtownie dziecięce ale średnio w nich tanio. Najlepiej allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę na allegro, trochę w IKEI. Ubranek dużo dostałam, resztę dokupię ale to też raczej allegro. Pod hotelem forum jest ponoć fajny komis dziecięcy, ale ja niemobilna jestem więc na razie nie sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam komis na
os. Kombatantów 10 "okrągły brzuszek i maluszek", wiem też o komisie i sklepie w jednym na ul. Siemiradzkiej koło szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjhklouioiou
dzieki, nie chodzi mi nawet o jakies super tanie sklepy bo rzeczy dzieciece do najtanszych i tak nie naleza ;) ale nie znam sie poki co... i jedyne co mi przychodzi do glowy do Smyk gdzie ceny potrafia zaskoczyc... dzieki za propozycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
na siemieradzkiego jest Bocian. Nic tam nie ma. Byłam ostatnio- stoi jedno łóżeczko i 3 wózki. Chyba oni prowadzą sprzedaż wysyłkową bo na serio w sklepie wygląda tak jakby zamykali i zwijali interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
smyk to sklep dla burżujów. Tam takie marze narzucają ze głowa boli. W mothercare są teraz wyprzedaże to możesz sobie zajrzeć. Można dobre jakościowo rzeczy za połowę ceny kupić. Ewentualnie supermarkety też mają jakiś tam wybór rzeczy dla malucha- jakieś smoczki, pieluszki, wanienki itd tam można kupić, Ikea też ma ciekawe propozycje i całkiem przystępne cenowo. Szerokim lukiem radze omijać smyka i entliczki pentliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM MAMĄ z Krakowa
I mam bardzo dużo fajnych rzeczy dla dziecka. Jak bys była zainteresowana to pisz na adres nn.nowak@wp.pl moge zdjęcia przesłać. Mam również chuste do noszenia dziecka do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co takiego fajnego
masz? masz stelaż do wanienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM MAMĄ z Krakowa
różne fajne rzeczy, dzisiaj robiłam porządek i mam już dość odkładania tych rzeczy z kąta w kąt a są to 4 siatki!! stelaża nie mam ale mam przewijak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą z Krakowa- a jaka chusta? Jaki typ, jaki kolor? Przewijak taki sztywny na łóżeczko? Jeśli tak- to też jaki kolor? Też szukam stelaża do wanienki tylko problem z tym jest, kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM MAMĄ z Krakowa
chusta taka jak tutaj, http://www.2o2.pl/p,pl,5103,nosidelko-chusta-n17-zafiro-womar.html nowiutka, kolor pierwszy. sprzedam ja za 80 zł nowa jest za 119 :) a przewijak niebieski z misiem siedzącym na księżycu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zajmuję sie sprzedażą artykułów dziecięcych i niemowlęcych po cenach hurtowych. Począwszy od butelek po wózki. W razie zainteresowania tańszą wyprawką bądź konkretną rzeczą proszę o kontakt. klaudia_d_zbik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Majeczki
Witam. Ja robiąc wyprawkę zaczęłam od drobnych rzeczy typu ubranka, wanienka, butelki, smoczki i tak po trochę kompletowałam wyprawkę w: Pentliczkach, Smykach i w świecie dziecka. Wózek i łóżeczko zostawiłam na prawie ostatnią chwilę. wózek wybrałam sobie x move z x landera ale ceny w Krakowie były kosmiczne. Na allegro znalazłam ten wózek wystawiony przez sklep Kubuś z Bochni. Pojechaliśmy z mężem go odebrać i bardzo żałuję że jeździłam po tych krakowskich sklepach bo trzeba było wszystko kupić tutaj. Wybór mają duży, ceny już nie krakowskie także za paliwo się wróciło i to podejrzewam kilka razy. Na szczęście łóżeczka i pościeli też nie kupiłam wcześniej bo tutaj nie dość że wybór dużo większy niż w Krakowie to jeszcze mają chyba z 50 łóżeczek pokazanych z pościelą. Dla mnie to było ważne bo zupełnie inaczej wygląda pościel w opakowaniu niż rozłożona na łóżeczku.Także ze skompletowania pozostałej reszty wyprawki jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka56
Witam... Ja zakupy dla mojego malucha robię zawsze w Myślenicach.Mam tam ulubiony sklep "Junior"na ul.Sobieskiego 10 z tego względu że mają wszystko jeśli chodzi o wyprawkę dla malucha i bardzo atrakcyjne ceny:)polecam zakup wózka w tym sklepie,atrakcyjne ceny i dużo taniej jak w Krakowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania223
Witam:) Chciałabym "podłączyć" się do postu Agatki56. Ja również bardzo gorąco polecam sklep "JUNIOR" w Myślenicach:) Najpierw przeglądałam co prawda ich sklep internetowy ,ale że z zakupami on-line różnie bywa, tzn. zdjęcia często odbiegają od rzeczywistości, to wolałam pojechać do sklepu obejrzeć wózki "na żywo". I nie rozczarowałam się. Wszystko nawet ładniejsze niż na zdjęciach:) Ceny jak pisała poprzedniczka atrakcyjne a asortyment szeroki. Spodobała mi się możliwość zamówienia wózka w takim kolorze, jaki mi się podoba. Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 3 tyg porod
ja wiekszą czesc rzeczy kupowałam w entliczku na wadowickiej. dobrze tez odiwedzic" czarodzieja"" na złotej jesieni w kindze tak O wózek kupowalismy w smyku -akurat była promocja łożeczko z akcesoriami tanio udało sie na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska maluszka
warto tez odwiedzic "myszke" na ul miodowej- a najlepiej na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaluszkowa
Ja szukałam hurtownii, ze względu na ceny. W Semmie na Christo Botewa zrobiłam wyprawkę dużych i małych rzeczy, a wózek na allegro kupiłam. Marża w sieciówkach to jakas porażka! W hurtownii taki plus, że wybór spory, ceny spoko, a wszystko można samemu wybrać, dotknąć itd. Teraz kupię tam fotelik, bo wg mnie ważne jest żeby przymierzyć maluszka do fotelika a nie kupowac w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja współczuję serdecznie samotnym rodzicom własnie dlatego, ze mają ledwie 2% szans na zwiazek i to głównie z kimś, kto też jest samotnym rodzicem iw tedy w instytucyjny sposób próbują połączyć siły lub ewentualnie z kims, kto sam nie może mieć dzieci ostatnia rzecz jakiej bym chciała, to samotnie wychowywac bobo, niestety, wtedy matki chwowają dzieci dla samych siebie są o tym aRTYkuły, nawet, samotne matki mają synalków maminsynków, traktowały ich zawsze jak quasipartnerów, bo niestety pewne potrzeby nie znikają, trochę flirtowały (jak ten dekolt wygląda, nie za duży???), chciały mieć w nim namiastkę mężczyzny samotne wychowanie jest trudne, więc zazwyczaj nie mają z******tego życia towarzyskiego (ja też nie mam,w iec tu akurat nie osądzam). ale rzecz wtym, że to nie jest wychowywanie, lecz produkcja na potrzeby własne;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamy! Po odwiedzeniu kilku Krakowskich sklepów skuszona niektórymi opiniami (pozytywnymi) o sklepie w Bochni, Kubuś pojechałam z mężem na łowy - żałuję! W sklepie pracuje z 5 osób które zamiast zainteresować się klientem chętnie prowadzą dyskusję ze sobą i chyba jedynie to interesuje szanowne panie. Brak zainteresowanie klientem to jednak nie wszystko ... brak cen na produktach skutecznie uniemożliwia zorientowanie się, bądź co bądź samemu sobie pozostawionemu klientowi. Jak już jednak kogoś mąż dorwał okazało się, że paliwo które miało się zwrócić (trasa Kraków - Bochnia), nie zwróci się. Jakie ceny? Krakowskie i wyższe. Jedyne co, to dość duży wybór wózków, jakoś jedna nie bardzo mam ochotę jechać aż do Bochni żeby pomacać wózek ... Odradzam! Pozostaje w Krakowie i to tu skompletuje wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelove
Witam. Ja wyprawke cala od A do Z zrobilam w Bochni otoz wlasnie w Kubusiu i jestem bardzo zadowolona. Panie prze sympatyczne, pomagaly mi z wyborem nawet nozyczek do paznokci, wiedze maja niesamowita. Wiec nie zgadzam sie z opinia Pani wyzej ze niby nie zwracaja uwage na klienta ;] chyba ze byla to sobota to maja naprawde olbrzymi ruch to wtedy nie ma sie co dziwic, Kupilam tam wozek Jane Epic polecony przez pania Eweline i jestem bardzo zadowolona, takze ogromnie polecam ten sklep. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leneczka1111
Witam, podbijam temat w 2015 roku:) Jestem na etapie kompletowania wyprawki dla Maleństwa. No i też nie do końca wiedziałam, gdzie co można kupić,najpierw poszperałam w necie a potem odwiedziłam osobiście sklepy - jestem typem, który lubi najpierw zobaczyć coś na żywo, dotknąć itp i dopiero wtedy ewentualnie kupić cos przez internet. Moje spostrzeżenia(kolejność przypadkowa): 1. Entliczek (ul.Dobrego Pasterza) - spory wybór rzeczy (od A do Z), bardzo dobre i fachowe doradztwo w zakresie wózków i fotelików. Ceny niestety dość wysokie, ale warto podejść i porozmawiać z doradcami. 2. Smyk Megastore (Outlet Factory - Futura) - baaardzo duży wybór rzeczy ale ceny baaardzo wysokie. Duzy wybór wózków, fotelików, doradztwo w tym zakresie nienajgorsze. Fajna opcją jest to, że jest tam normlany samochód (w zasadzie jego część - tylna kanapa+bagażnik) dzięki czemu można na żywo złożyć każdy wózek, zapakować tam i zobaczyć czy się mieści. Daje to jakiś pogląd względem własnego auta. Za to wieeelki plus dla nich. Reszta gadżetów - ubranka, butelki, kocyki itp dość drogie. Trzeba polować na przeceny. Osobiście nie kupiłam tam nic, ale można sobie przejrzeć na żywo wszystko co jest fajne. 3. Świat Dziecka (os. Zgody 7) - duży wybór rzeczy, spory wybór wózków - doradztwo w zakresie wózków w miarę ok. Ceny naprawdę przystępne (sporo niższe niż w Entliczku, Smyku). 4. Sklep Kubuś ( Bochania, ul. Partyzantów) - pojechałam tam, po przeczytaniu opinii w internecie. Sklep posiada także cały asortyment dla maluszków od A do Z. Jeśli chodzi o wózki, jest ich naprawdę sporo, przy zakupie w sklepie można jeszcze ugrać jakiś rabat, albo gratis. Ja byłam na tygodniu więc nie było ludzi, Pani która nas obsługiwała była bardzo miła, kompetentna choć ewidentnie namawiała nas na jeden konretny model wózka. Ogólnie wózków jest sporo, ale nie ma wszytskich marek (foteliki Recaro (w ogóle nie ma), baby design (tylko 1 model). Ceny wysokie!!! Myślałam, że będzie tam coś taniej, ale np. rożek najzwyklejszy kosztował tam jakieś 10zł więcej niż w Świecie Dziecka na hucie. Więc tak średnio. 5. Sklep Myszka (ul.Stradom 17) - ceny zdecydowanie najniższe względem powyższych miejsc, można wszytsko kupić przez internet i odebrać u nich. Sam sklep jest dość"zagracony" i jak się tam pójdzie to ciężko cokolwiek znaleźć, ale to pewnie dlatego, że nastawiają się na sprzedaż internetową bardziej. Obsługa ok. Jeśli chodzi o rzeczy to niewielki wybór wózków, ale za to masa rzeczy tych dodatkowych - rożki, ubranka, pieluszki, smoczki, artykuły higieniczne itp. 6. Hurtownia Semma (ul Christo Botewa) - ogromny wybór ale na sam sklep można wejść tylko z kimś z obsługi. Sprzedają detalicznie - wówczas do cen doliczają 20% marży, chyba że wyprawka przekroczy 1000zł to wtedy marża ok 10%. Warto zatem mieć całą listę i wtedy robić zakupy. Ponieważ skupiają się głównie na hurtowniach to sprzedaż dla klientów detalicznych możliwa jest tylko w poniedziałek i piątek. Ostatecznie nie kupiłam tam nic, więc nie wiem też czy ceny są ok czy niekoniecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam hurtowni kubus w bochni;/ zamowilam wozek mial byc po 2 tyg a czekam miesiac i dalej nic;/ nie wiedza kiedy bedzie!! To po co obiecuja ;/ gdyby nie zaliczka wplacona to pochrzanilabym czekanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wózek to polecam Junior w Myślenicach.Z tym ze tam są głowinie wózki ich produkcji i pare np coneco. A co do ubranek w Smyku i 5-10-15 są fajne promocje np.na stronie internetowej i mozna trafić na fajne :) ja ostatnio kupiłam 2 pary spodni welurowych dla niemowlaka za 25 zl ;) resztę kupowałam w zwykłych sklepach np w pepco pieluchy tetrowe(tanie i jakościowo fajne)... A jesli chodzi i o inne akcesoria typu butelki, krzesełka do karmienia czy foteliki tylko allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylismy ostatnio w Swiecie Dziecka na os. Zgody. Wyszlismy po 5 minutach. Atmosfera niemila, panie jakby spod byka na nas patrzyly, ciasnota, wszysko wygladalo tak jak z ciuchlandu. Ubrania dla dzieci brzydkie, niemodne, ceny duuuzo wyzsze niz na wyprzedazach w smyku. My w styczniu wszystkie ubranka kupilismy wlasnie na wyprzedazy w smyku. Reszte rzeczy kupujemy w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki wózek czekasz ? Bo ja na hollanda :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Dzwonilam do Aro formy ktora produkuje te wózki i powiedzieli mi ze nie wyrabiają z szyciem. Nie sadzili ze holland będzie się tak sprzedawał. Wzielabym luce ale lj195 podobal mi się najbardziej. Nie wiem jaki ty masz kolor ale 195 jest najdluzej oczekiwanym kolorem. :-\ musimy byc cierpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię kupować w entliczku (najbardziej tym na dobrego pasterza). A fotelik w 4kids kupiłam i po następny tez tam się udam;) w Swiecie Dziecka w hucie byłam raz i wyszłam z takimi samymi negatywnymi odczuciami jak osoba kilka komentarzy wyżej ;/ Ubranka różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×