Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgjhklouioiou

Mamusie z Krakowa i okolic - gdzie w miare tanio mozna kupic wyprawke maluszkowi

Polecane posty

Gość gość
Bardzo duży wybór wózków jest na ul.Św.Kingi w Podgórzu, w porównaniu z innymi sklepami bardzo dobre ceny bo dają rabaty. Można tam zrobić kompletną wyprawkę, ogromny wybór pościeli, rożków itp. Łóżeczka bardzo ładne i różne kolory. Miłe panie które we wszystkim pomagają. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Mamusie ja tak trochę się dołączę do tych dyskusji gdzie tanio i fajnie kupić z dużym wyborem towaru całkiem przypadkowo jadąc w góry trafiłam do miejscowości Nowy Sącz i szczerze nie żałuję przy wjeżdzie do nowego sącz jest bardzo duży sklep dla dzieci nazywa się kiki wiem że z krakowa to duży kawałek ale powiem szczerze że nawet mimo odległości koszty się zwracają dlaczego ceny super i wybór towaru również a obsługa nie spotkałam się z tak świetnymi ludzmi dziewczyny tak mi pomogły i wytłumaczyły wiele spraw że jestem w szoku poświęciły mi dużo czasu i powiem tak dla samej obsługi warto nawet jechać Polecam Mają jeszcze stronę internetowa www.sklepkiki.pl Pozdrawiam i zachęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaapka
ja zawsze kupuję przez internet przez serwisy ogłoszeniowe typu krakusik.pl, Zawsze można upolować rzeczy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam pół rocznego synka. Nie wiedziałam gdzie się na początku zaopatrzyć w całą wyprawkę dla niemowlaka.. Koleżanka poddała mi pomysł żebym zajrzała do sklepu Dzidziuś na ul. krzeczowskiej w Bochnii.. i jestem nimi bardzo mile zaskoczona. Fachowa obsługa.. potrafią dobrze doradzić i zająć się klientem. Kupując całą wyprawkę zaoszczędziłam sobie czasu, stresu i przede wszystkim pieniędzy( zwróciło się nawet na paliwo Bochnia-Kraków). Kupując całą wyprawkę dostałam również atrakcyjny rabat . Od tamtego czasu często tam zaglądam. Teraz w oczekiwaniu na drugie dzieciątko będę wiedziała gdzie się zaopatrzyć w wyprawkę ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaochelka
Witam mamusie. Dolacze sie do dyskusji. Do porodu mam 1,5 miesiaca wiec zaczelam sie rozgladac za wyprawka dla malucha. Bylam w krakowskich smykach ale ceny mnie zabily wiec postanowilam ruszyc z mezem dalej... Bochnia. Na pierwszy strzal "swiat dziecka" zauwazony przez przypadek zjezdzajac z autostrady, weszlismy i szybko wyszlismy, bardzo malo miejsca. Pozniej start do Kubusia rowniez w bochni i tutaj mile zaskoczenie, strasznie duzo wozkow i innych wyprawkowych cudow. Wiec do boju.. Tyle co weszlismy nawet nie obejrzelismy jednego wozka dopadla nas dojzala Pani (chyba szefowa) moze i ma wiedze ale nas to strasznie zniesmaczylo ze nie moglismy na spokojnie nic obejrzec zwlaszcza ze pokonalismy tyle km. Wiec chwile posluchalismy i po prostu ucieklismy. Ale do meritum... Faktycznie maja wybor, wozek zamowiony u nich przy nastepnej wizycie jak i zakupiona cala wyprawka tym razem obslugiwala nas inna pani ktora dala nam mozliwosc wyboru bez narzucania czegokolwiek. Napewno tam wrocimy :-) znowu z czekoladkami. Pozdrawiam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kiedyś przypadkowo trafiłam do Centrum Dystrybucji Artykułów dla Dzieci Semma w Krakowie to teraz tylko tam zaopatruje swój sklep . W jego ofercie znajdziesz naprawdę urozmaicony i najwyższej jakości asortyment najbardziej poszukiwanych na rynku producentów. Jak jesteś zainteresowany to odwiedź ich firmowy serwis pod adresem www.semma.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci ofertę krakowskiej hurtowni Semma. Znajdziesz ją pod adresem www.semma.pl. Już od jakiegoś czasu tylko tam zaopatruje się w nowy towar, bo ma naprawdę dobrej jakości towar cieszący się zainteresowaniem wśród klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super miejsce txm.pl/niemowlak/odziez dużo ciuszków w naprawde dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w tym sklepie kilka rzeczy i potwierdzam ze naprawde jest w czym wybierac. A jakość ciuchów jest naprawde dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w Kubusiu w Bochni dorwała Was starsza pani to szefowa i tu trzeba być czujnym bo sciska stare towary ktore pewnie długo juz na sklepie są.dziewczyny ktore tam pracują mają troche inne podejście ale wiem że jak starsza was dorwie to lepiej poprosić o inną osobe do obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka, ja kiedyś kupowałam butelki i łóżeczko turystyczne na www.panbobas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

W kubusiu strasznie nachalnie wpychają żeby tylko kupić- strasznie irytujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

W kubusiu strasznie nachalnie wpychają żeby tylko kupić- strasznie irytujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jeśli szukacie książeczek idealnych dla dzieci polecam Wam zakupy w sklepie Wydawnictwa MD https://wydawnictwomd.pl/.   Redakcja kieruje swoją ofertę do najmłodszych odbiorców, a więc proponuje książki dla dzieci, takie jak: książeczki do kolorowania z naklejkami, ciekawe wycinanki, łamigłówki, książeczki kartonowe oraz książki edukacyjne, czyli w szczególności encyklopedie dla dzieci i młodzieży.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×