Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytam poprostu

Testy owulacyjne a ciąża....

Polecane posty

Gość Pytam poprostu

Witam, Staramy się o drugie dziecko. Jestem na lekach. Stosuję testy owulacyjne. Testy pokazały skok LH. Z ciekawości robiłam testy dalej. Czytam, że dziewczyny piszą, ze testy owulacyjne wykazują ciążę przed terminem @ ze względu na podobieństwo chemiczne LH i hcg.... Po piku LH jeszcze przez 2, czy 3 dni była u mnie widoczna druga kreska, choć wyraźnie słabsza. Obecnie mam 20 dzień cyklu i dziś druga kreska jest praktycznie niewidoczna. Czy to oznacza, że nie ma co liczyć na ciążę?? Jak to jest, czy któraś dziewczyna ma jakieś doświadczenia?? Testy wykazały pik 14 dnia cyklu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak jak ktoś to określił "testy owulacyjne są do owulacji, a ciążowe do wykrycia ciąży". Wynik może byc pozytywny i negatywny w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test owulacyjny może, ale nie musi pokazać ciąży, a to że kilka dni po domniemanej owulacji była jeszcze widoczna druga kreska świadczy jedynie o wyższym poziomie lh w organiźmie, przecież to nie spada w ciągu chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam testy owulacyjne pozytywne przy 28 dniowym cyklu , pozytywne od 13dn aż do okresu .. więc nie koniecznie testy owu wykrywają też ciąże , choć znałam przypadki , że tak właśnie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×