Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malami24

jakos nie umiem sobie poradzić

Polecane posty

jestem chyba jakaś głupia:( mam super faceta dobrze mi sie z nim układa ale nie wiem czemu wkurza mnie to ze przede mna mial wiele kobiet i jak sobie pomysle ze sie z nimi kochal albo co to robie sie wsiekla i zazdrosna mimo ze to mialo miejsce zanim mnie poznal, a to dlatego ze ostatno jak ogladalismy razem jego znajomych to sie chwalil ze z ta albo z tamta bylo co nieco:( czulam sie i nadal sie czuje dziwnie:/ czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.... ..
moj facet tez mial rpzede mna duzo kobiet, ale mowi ze teraz ma mnie i tamto jets niewazne i w zyciu by sie cyzms takim nie chwalil rpzy kolegach gdy ejstem z nim itp....a dlaczego nie zwrocilas mu uwagi, ze zachowal si jak cham? zamiast z nim pogadac to suzkas zporady tutaj...ale poradzic to wy sobie musicie a nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nim gadalam o tym wiele razy ale nie dociera;] tzn dziala ale na chwile a potem znowu glada facebooka np i mowi o to jest moja kolezanka niezla z niej dupa kiedys sie spotykalem no itp i jestem o nie zazzdrosna!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz.... ..
a nie pislalas juz kiedys tematu, ze ejstes zazdrosna o wyjscia Twojego faceta itp? jak dla mnie to ten wasz caly zwiazek jest bez sensu...Twoj facet nie ma szacunku do waszego zwiazku i do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zakladalam takiego tematu ze jestem zazdrosna o wyjscia mojego faceta bo nie jestem:) chyba sobie pomyliles/as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrrrrrrrrrr
Nikt Ci nie pomoże. Czujesz się bezwartościowa i brak Ci pewności siebie. To wyrabia się latami, nie na pstryknięcie palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltunia
dlaczego jesteś zazdrosna ? było minęło .nie ważne .liczy się tu i teraz . jak będziesz wracała do tego co było to nie zbudujesz dobrego związku. tak myślę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem tylko ze sobie wkrecam ze on czuje cos jeszcze do tych dziewczyn bo tak gada o nich pokazuje chwali sie sama nie wiem po prostu zadzrosna jestem i zle sie z tym czuje i nie wiem co zrobic zeby tym nie myslec i zeby on wreszcie przestal tak gadac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×