Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podoba mi się pan Lew

Jak oczarować mężczyznę spod znaku lwa. Jak go do siebie nie zrazić?

Polecane posty

Gość podoba mi się pan Lew

Panowie Lwy i Panie w związkach z lwami, proszę o odpowiedzi. Poznałam świetnego faceta spod tego znaku i zależy mi na dłuższej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyuijhnjkolkm
oj wielka osobowość :) sympatyczny, zaradny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się pan Lew
tak, to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź pewna siebie
uwodzicielska, tajemnicza, nie wykładaj się na tacy, do tego miła i zawsze zadbana, uśmiechnięta :) ja zdobyłam serca dwóch lwów, oczywiście jedno złamałam, niestety... takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się pan Lew
Właśnie chyba coś takiego we mnie zauważył, sam mi powiedział coś w tym stylu :) zastanawiam się czasem czy do niego nie napisać, nie zdzwonić pierwsza. Kiedyś tak robiłam i czekałam na odpowiedź długo albo wcale się nie doczekałam. Do lwa nie odzywam się pierwsza, ale zastanawiam się czy to go do mnie nie zrazi, czy nie poczuje się "olany" jak tak dalej będę robić. Tego bym bardzo nie chciała. A narzucać się nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź pewna siebie
pan lew może się poczuć olany, w końcu to lew ;) król ;) nie unoś się dumą, lwy nie są stereotypami które wiecznie robią pierwszy krok, oni też lubią byc zdobywani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się pan Lew
bądź pewna siebie a jeśli mogłabyś napisać spod jakiego znaku zodiaku Ty jesteś? Kurczę, ja właśnie nauczona przykrym doświadczeniem postanowiłam nie odzywać się pierwsza, przynajmniej narazie :-O więc nie wiem już jak się zachować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź pewna siebie
ja jestem spod byka :) niezła z nas para hihihi dwa dominujące znaki :) musisz się sugerować czasami rozumem, wiem że to trudnie i nie chcemy popełnić błędów, ale na pewno zrobi mu się miło jak o sobie przypomnisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się pan Lew
Dziękuję za rady :) właśnie Byk mnie olewał, jak do niego pierwsza się odzywałam, a kiedy tego nie robiłam - sam dzwonił :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podrywać go, tylko
wiać jak najszybciej! Mam jakieś nadzwyczajne "szczęście" do facetów spod lwa - chciało być ze mną już czterech spod tego znaku. I każdy okazał się nieszanującym kobiet, egoistycznym, narcystycznym draniem-tyranem i notorycznym kłamcą oraz babiarzem. Jeden lepszy od drugiego. To oczywiście na zewnątrz, bo jak ich bliżej poznać, to okazuje się, że brak im poczucia własnej wartości. Więc wyżywają się za to na najbliższej osobie. Jak już tylko słyszę, że facet jest spod lwa, to zwiewam, gdzie pieprz rośnie. nigdy więcej takiego pyszałka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podrywać go, tylko
Nie są kompletnie nic warci, ale mają manię wielkości. A, i zapomniałam jeszcze dodać, że po tym, jak Cię zranią i ich zostawisz, są bardzo mściwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podrywać go, tylko
Łatwo ich poznać po oczywistym i rzucającym się w oczy koloryzowaniu, chamskim (używają naprawdę bardzo ostrych słów, które normalną osobę wprawiają w osłupienie) deprecjonowaniu wszystkich dookoła oraz swoich przełożonych i ciągłym opowiadaniu, że oni lepiej by wiedzieli na ich miejscu, jak zrobić to czy tamto, tyle że jest jeden problem - nie są na ich miejscu. :-D A jak przychodzi co do czego, to trzęsą portkami przed tymi samymi osobami, które dopiero co obgadywali i które mieszali z błotem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewwwwww
LWY SA FAJNEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwisko on
Robi duzo szumu wokol wlasnej osoby, potrafi interesujaco mowic, ma mocno spuchniete ego, w konfrontacji z zyciem jednak taka sobie niezaciekawa osobowosc. Lwica ona to podobna bardzo opiekuncza i dobra matka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastro
Nie podrywać go, tylko widac Twój poziom inteligencji , dobierasz chlopaka bo znaku zodiaku ...oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Jestem lewkiem. Lewki są najlepsze! Wierne i czułe, opiekuńcze i kochają szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×