Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hgfngdf

Aroma Group Co myslicie o tej firmie ? Warto ?

Polecane posty

Gość hgfngdf

Witam Niedawno zarejestrowałem się w nowej firmie marketingu sieciowego Aroma Group. Firma daje na początek po zakupie startera własny sklep internetowy i możnapracowac bez wychodzenia z domu. Zupełnie inaczej niż w FM Avon czy Oriflame. Jak na razie po półtora miesiąca mam już w swojej strukturze 11 osób i nie jest tak źle pomagamy sobie nawzajem i się cały czas rozwijamy. Perfumy są orginalne nie jak w FM każda perfuma to odpowiednik znanych perfum. W AG jest inaczej każdy perfum jest unikatowy i nie ma mowy o podrabianu znanych zapachów. Oprócz perfum firma oferuje produkty do aromaterapii takie jak olejki eteryczne, olejki zapachowe, kadzidełka. W ofercie znajdują się również sole mineralne do kąpieli i wiele innych produktów. Aroma jako pierwsza firma MLM zajęła się tym segmentem i wróżę jej długą i pełną sukcesów przyszłość. Pragnę się dalej rozwijać w tej firmie bo naprawde warto i zapraszam również każdego chętnego do dorobienia sobie do pensji lub wypracowania dochodu pasywnego do współpracy. Każdy kto jest zainteresowany moją ofertą zapraszam do kontaktu ze mną mam już doświadczenie w tej firmie i w Marketingu Sieciowym i wiem jak osiągnąc sukces i chętnie poprowadze każdego w stronę sukcesu i pomogę mu otworzyć bramę do niezależności fnansowej i przejść przez nią. www.perfumyaroma.pl więcej informacji o firmie www.awokado.aromagroup.pl - mój sklep i rejestracja do firmy Wszelkie pytania proszę kierować na maila: l.budziszewski@gmail.com lub gg 4578153 Pozdrawiam Łukasz Budziszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×