Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaaaag

jakość ślubnych obrączek i ich cena

Polecane posty

sugerujesz że mam podrobiony certyfikat autentyczności" nie :) po prostu podobaja mi sie inne szersze z większa wartością karatowo gramową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do REKGRES
Pokaż jakie Tobie się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szerszych niż 6mm dla kobiety i 7mm dla faceta polec w lato może się odparzyć :P Mam mały obwód palca,wieksza i szersza byłaby fatalna.Mąż też zmieścił się w granicach rozmiaru.Ale jak ktoś ma palucha jak serdel to musi płacić więcej bo więcej się materiału zużywa.Wiadmo że z tej samej gramatury na mniejszy palec wyjdzie grubsza obrączka a na większy cieńsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia10469
A czy ktoś mógłby mi polecić jakieś miejsce do zakupu obrączek w okolicy powiatu wąbrzeskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próba 333 jest do niczego, ciemnieją okropne, tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka25
My chcemy wydać maksymalnie do 1200 zł za parę.Tylko oczywiście w próbie 585.Chcemy raczej węższe i już z tego co patrzyliśmy to nawet w Aparcie w tej cenie były.No i tylko żółte złoto, bo białe jakoś mi nie leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy obraczki proby 585 plaskie proste z zoltego zlota 6 mm. Moja ma ponad 5 gr meza ma ponad 6 gr. Dawalismy wlasne zloto cena robocizny jubilera 300 zl czas czekania 3 tygodnie. Takie same w salonach zaczynaly sie od 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My obrączki kupowaliśmy w małym saloniku za 1300 zł. Identyczne wypatrzyliśmy w Aparcie dużo droższe. Są to obrączki po 5 mm, ale klasyczne, płaskie. I ogólnie gdy je odebraliśmy byliśmy zachwyceni. Każdemu się podobaly, wyszły świetnie. Idealnie. Leżały i czekały na ślub kilka miesięcy, w dniu ślubu nadal piękne. Ale po ślubie przy codziennym użytkowaniu już nawet po 10 dniowej podróży poślubnej gdzie się wypoczywa, a nie tyra. Więc nie miałam gdzie jej zniszczyc, tak samo mąż. Są porysowane. I wygladaja gorzej niz moich rodzicow po 20 latach. Poszlismy na reklamacje do tego salonu, bo bez przesady co oni za zloto nam dali. Stwierdzili, ze zapewne źle uzytkowalismy.. tak? ciekawe bo praktycznie cala podroz to przelezalam plackiem na plazy albo przy basenie. Zadnego mycia garow, zadnej pracy. NACIELISMY SIE I NIE POLECAM ZAWSZE WYBIERAC TANSZEJ OPCJI... Moze nie leciec od razu do Kruka czy Aparta, ale z tych malych salonikow nie od razu lakomic sie na cene najnizsza. Bo te same w innych salonikach byly np. o 300-500 z drozsze i z tamtad moglismy wziac. Bo te chyba bedziemy musieli przetopic i zrobic nowe gdzies indziej. Eh:( bo te wygladaja okropnie po 2 tygodniach od slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami eksperci a google nie używają. Im wyższa próba złota tym mniej domieszek innych metali a co za tym idzie tym mniej twarde obrączki. Złoto jest miękkie, dlatego kiedyś nagryzano monety jak się chciało je sprawdzić czy złote :) Więc nie dziwcie się że wasze najdroższe, najpiękniejsze o najwyższej próbie obrączki się rysują i są podatne na uszkodzenia, takie właśnie jest złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammy
Miękkie to jest złoto 24 karat a nie 14k lub 18 k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne te tytanowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze1420zl u lokalnego jubilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka00
Ja się zdecydowałam na te: http://apatyt.pl/obraczki-zlote-/67-zloty-obraczki-wedding-rings-.html - znajome bardzo polecały mi tę firmę, mają dobre ceny a obrączki tych, które je tam kupowały, wyglądają naprawdę ślicznie. Dziewczyny mówią że dobrze się noszą i nie niszczeją. Ale jeszcze chciałabym zaciągnąć Waszej opinii - co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm sierpień
nawet mogę być, nie są złe :) ja też już mam swoje upatrzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrezygnowałam z apartu, postawiłam na prywatnego jubilera. za parę moje 4mm a narzeczonego 5mm, waga 8g, próba złota 585 zapłaciliśmy 1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od razu mówiłam mojemu że nie chcę innej próby niż 585.Będziemy mieli klasyczne obrączki z żółtego złota, bez żadnych wzorków. Daliśmy za nie w aparcie niecałe 989 zł za parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobbi
MarzenkaOO bardzo mi się podobają te obrączki :) Muszę przyznać, że jeszcze nie słyszałam o firmie apatyt, a mają naprawdę ładną i ciekawą biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia U89
W sprawie wyboru obrączek, to szczerze polecam http://tenwielkidzien.pl/jak_wybrac_obraczki_slubne Powyższy artykuł w prosty sposób a jednocześnie szczegółowo opisuje wszelkie zagadnienia związane z wyborem obrączek. Jest to najlepszy i najdokładniejszy poradnik jaki znalazłam w sieci, po przeczytaniu wszytko będzie jasne. Jeśli masz wątpliwości co do wagi, rozmiarów, kolorów, kształtów, zdobień, trwałości, rodzajów złota, innych metali i wielu wielu innych zagadnień, koniecznie sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowalismy obrączki firmy apatyt.pl, mają świetne wzory, nowoczesne i tradycyjne, /duzy wybór, na pewno znajdziecie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptarka
Zróżnicowanie cenowe jest dosyć duże - kwestia taka, gdzie będziecie tego szukali, jaki macie budżet itp. Te obrączki które znaleźliśmy w aparcie, tj. bardzo podobne, później zamawialiśmy przez http://www.inneobraczki.pl/ i wyszło sporo taniej. Jeśli uwielbiacie marki to proszę bardzo, ale czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My braliśmy u jubilera, który ma własny zakład, certyfikat na certyfikacie i współpracuje z wieloma sieciówkami. Nasze obrączki (7mm, złote, półszlifowane u mnie z brylantem) zrobił w kilka dni na zamówienie i kosztowały 1400zł, zaś takie same (od niego) w galerii w sieciówce kosztowały 2300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żółte złoto, w mojej są cyrkonie, kupiliśmy w aparcie. U mniej znanych jubilerów wcale nie było tak tanio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraleka3
My kupiliśmy obrączki z brylantami. W sensie jedynie moja obrączka miała w sobie brylancik. Męża nie miała bo uznaliśmy,ze będzie to jednak zbytnia ekstrawagancja ;) Zamawialiśmy tutaj : http://jubiler.pl/category/obraczki-pojedyncze . W sieci.Doszliśmy do wniosku,że nie ma co przezpłacać bo jednak w sklepach stacjonarnych ceny na obrączki były o wiele większe niż w sieci. Jestem zadowolona z jakości wykonania. OBrączka jest świetna ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x antrypa
Heeh ! - a co ceny waszym zdaniem maja sie do Uczuc ? - tak sobie rozmawiacie juz jak widac dlugo i wydaje mi sie bardzo zaborczo traktujecie temacik kupna "obraczek" bo byle taniej, skad wam sie wogule ten pomysl podoba ? naprawde niewiem jak mozna tak podchodzic do Tej sprawy, w milosci nie mozna byc materialista niestety, bo to zaprzecza jednemu i drugiemu, czlowiek zakochany zaplaci kazda cene za swoja MILOSC , a wy coo ? juz na poczatku swojej drogi wyceniacie "pierscionki"? jessssssssu ! jaki ten swiat ma byc skoro ludzie cenia swoja milosc po cenie "pierscionka" litosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×